PDA

View Full Version : Татуировка---боички...?!



LipSy
06-17-2010, 13:00
Здравейте! Искам да си направя татуировка. Мисля, че обаче трябва някой 18 годишен да ме придружи, обаче аз не искам майка ми да разбере. Искам да си направя едно съвсем малко сърчице. Вече съм си намислила къде. Въпросът ми е някой знае ли дали се продават боички с такива, с каквито мога да си направя татуировка вкъщи-без машинката. Ама тая татуировка да си остане за цял живот де. Тоест боичките да са онея, с които се правят татуировки. Ако някой знае дали някъде се продават такива да каже! Мерси за отговорите! :-) :-) :-)

HexGirl
06-17-2010, 13:03
:smt012
тоав не са боички а туш нормален ТУШ
и остава щото ти го ръгат под кожата освен ако не си го татуираш с игла няма как

darrie
06-17-2010, 13:05
:smt012
тоав не са боички а туш нормален ТУШ
и остава щото ти го ръгат под кожата освен ако не си го татуираш с игла няма как

същото щях да кажа и аз ...

cw3tty
06-17-2010, 13:09
ебаси неосведомените хора дето има .. :? .. няма да повтарям .. то първият отговорил си е казал всичко кратко и ясно ..

SladkotoPoly
06-17-2010, 13:16
Добре де,да не сме длъжни всички ВСИЧКО да знаем? а ти всичко ли знаеш на тази Земя,за всичко ли си информирана ? да бе сигурно :shock: никой не е се е родил научен,това че си разбрала по рано не те прави нищо повече от тези,които незнаят ...

ShtrudeL
06-17-2010, 13:28
Да се хванем ли на бас,че авторката ще се откаже след като прочете,че за да ти направят татуировка трябва да те боцкат стотици пъти с игла? ^

yakuza_
06-17-2010, 13:32
Един познат има такава правена в казармата, кажи речи, не е от най - приятните на вид 8-) А или иначе не искат години, във Варна ходихме с един познат преди 1-2 години, тогава той беше на 17 и не му искаха.

diksi
06-17-2010, 13:35
Хах, принципно , ако имаш някъде рана, ама такава без коричка, и се нацапаш с туш там, ще ти стане татуйровка.. Аз като рисувах с туш господина ни предупреди.. Таа ако ще се огрозяваш у вас т`ва е начинът. :razz: Божее, на колко казваше че си.. Момиче, това е доста важно и отговорно решение - сиг ли си, че вашите не трябва да разбират??

ShtrudeL
06-17-2010, 13:38
буу недей я съветва така,че ще вземе да се издълбае и да си излее туш в раната. о.О

diksi
06-17-2010, 14:30
То в нашия кклас и такивма ги имаше :razz: Ми какво бе да пробва :razz:

FiRe_LaDy
06-17-2010, 14:43
Да се хванем ли на бас,че авторката ще се откаже след като прочете,че за да ти направят татуировка трябва да те боцкат стотици пъти с игла? ^

Е не е точно така :D Ти както го каза все едно че ще я колят и така ще боли.Не е такава болката.
Иначе по темата ... няма как да е "рисувана с бойчки" и да е за цял живот.

anonymous708973
06-17-2010, 14:49
Добре де,да не сме длъжни всички ВСИЧКО да знаем? а ти всичко ли знаеш на тази Земя,за всичко ли си информирана ? да бе сигурно :shock: никой не е се е родил научен,това че си разбрала по рано не те прави нищо повече от тези,които незнаят ...

Всъщност ги правя "нещо повече"... И да, длъжна е да знае АБСОЛЮТНО ВСИЧКО за татуировките, преди да реши да си направи. ЗА БОГА, това е за цял живот, а тя дори не знае как се прави! Чудя се дали е смешно или трагично!

SladkotoPoly
06-17-2010, 14:55
Добре де,да не сме длъжни всички ВСИЧКО да знаем? а ти всичко ли знаеш на тази Земя,за всичко ли си информирана ? да бе сигурно :shock: никой не е се е родил научен,това че си разбрала по рано не те прави нищо повече от тези,които незнаят ...

Всъщност ги правя "нещо повече"... И да, длъжна е да знае АБСОЛЮТНО ВСИЧКО за татуировките, преди да реши да си направи. ЗА БОГА, това е за цял живот, а тя дори не знае как се прави! Чудя се дали е смешно или трагично!
Еми тя нали за това я е направила тази тема бе мила за да пита ...

anonymous708973
06-17-2010, 14:57
Ама точно това е! Тая тема не трябва да я има... (както и още много впрочем). Явно не е достатъчно... хайде, няма да кажа "умна", а ... досетлива, за да съобрази, че ако имаше лесен и приятен начин да се направи постоянна татуировка, хората едва ли щяха да ходят да ги бодат сума ти пъти с игла...

justunique
06-17-2010, 15:59
...

Gllory
06-17-2010, 18:46
Да не пускам нова тема да ви попитам тукк .. Знаете ли от къде мога да си взема такаава боя с коятоо да си направя татуировка от тезии където ги правят обикновенните където се махатт след известно време ;Рр
..и по възможност ако има от някой сайт да си поръчам :)

Callisto
06-17-2010, 19:10
Аз съм на 17, но това не ми попречи да се татуирам 3 пъти. Почти никой не ти иска годините. :) Съветвам те: недей да правиш глупости сама. Отиди в някое студио да го направят по-хубаво или, ако познаваш някой, който прави хубави татуси го помоли него. Аз съм от училище, в което се занимаваме с рисуване и помолих един приятел да ме татуира и стана перфектен татус, а и ми взе пари само за мастилото.

mimsssssss
06-17-2010, 21:39
Да не пускам нова тема да ви попитам тукк .. Знаете ли от къде мога да си взема такаава боя с коятоо да си направя татуировка от тезии където ги правят обикновенните където се махатт след известно време ;Рр
..и по възможност ако има от някой сайт да си поръчам :)

индиан хена - тя си е черна, червена и зелена. Взимаш си черната от магазин за козметика или от нета, около 5лв. Ако няма иди в магазини На тъмно, там струва 5 лв да ти я направят. :)

Gllory
06-18-2010, 11:23
Да не пускам нова тема да ви попитам тукк .. Знаете ли от къде мога да си взема такаава боя с коятоо да си направя татуировка от тезии където ги правят обикновенните където се махатт след известно време ;Рр
..и по възможност ако има от някой сайт да си поръчам :)

индиан хена - тя си е черна, червена и зелена. Взимаш си черната от магазин за козметика или от нета, около 5лв. Ако няма иди в магазини На тъмно, там струва 5 лв да ти я направят. :)

мерсии многоо :-)
ама къде да я намеряя http://www.natamno.com/e-shop/home.html :oops: :-D