PDA

View Full Version : Помощ спешно,помагайте.бележка



cvit
06-17-2010, 15:19
Помогнете с инфо.Трябва да извиня 3 дни от предния месец и три дни от началото на този месец.Трябва ми лекар който дава бележки със задна дата срещу заплащане .Личната отказа.Или да си купя от някой,но проблема е че трябва да е от лекар от 4 поликлиника Бургас.,от бърза помощ или от някакъв специалист.Бележката ми трябва до понеделник наобяд.Ще ме излючат.Помогнете.искам да завърша срока.

L0ST
06-17-2010, 15:43
Мисля, че не могат да те изключат 1 месец преди завършването...

cvit
06-17-2010, 16:21
Класната се е заяла.Има лично отношение към мен защото я е яд ако знаеш като те изпитва и не може да те засече.Тя ги извини без бележка,но ако до понеделник не занеса бележка понеже са много,има нов закон-питах в инспектората и понеже е края на срока наказанието се прехвърля за новата година.дайте лекар от бургас или човек от който да купя 2 бележки.просто е много спешно.Днес бяхме с майка ми при дирекрор.и тя е притеснена че няма откъде да вземем бележки.

WaterLilly
06-17-2010, 16:27
Мисля, че не могат да те изключат 1 месец преди завършването...
Могат, ама те местят в началото на следващата година (така направиха с две момичета от училището ми, още си учат тук, но на практика са изключени и изхвърчат другата година)

cvit
06-17-2010, 16:29
Мисля, че не могат да те изключат 1 месец преди завършването...
Могат, ама те местят в началото на следващата година (така направиха с две момичета от училището ми, още си учат тук, но на практика са изключени и изхвърчат другата година)Мисля че тук някъде имаше някой от Бургас дето продава бележки ма не мога да го намеря.Помагайте.Положение то е ясно и времето ми е малко.Вторник е съвета до понеделник трябва да предам бележките,ако не -ме местят,а съм 11 клас остава 12.

lubomirky
06-17-2010, 18:31
ква пара даваш ;д

lubomirky
06-17-2010, 18:38
lql

Goddess
06-17-2010, 19:02
Тя няма право да извинява отсъствия без бележка, съответно могат да направят проблем на нея, не на теб и то голям...затова не мисля, че ще посмее да отвори дума. Отсъствията са извинени така или иначе...Само те плаши според мен. И все пак - в съответната 4-та поликлиника не можеш ли да отидеш и да питаш наред ? Медицинската сестра в училището ?

changess
06-17-2010, 19:13
Ползвал ли си бележка от родител по семейни причини?
Ако не си, извини трите дни с такава ( 3 дни е максимумът) и за другите 3 се примоли на някой лекар. Ама вярно класната ти не може да си извинява ей така, неин си е проблема.

MaLkaTa_LaDy
06-17-2010, 19:29
Мога да ти помогна само с фалшива бележка, ако ти върши рябота. Моята лична лекарка никога не ми е правила проблеми, но пък тя ми е личен лекър. Иначе гледам, че и любчо е готов да помага. :D

lubomirky
06-17-2010, 19:33
мойте с печат, само казваш колко и къде да ти ги нося ;>

cvit
06-22-2010, 16:58
Всичко е ок.намерих бележка.Личния влезе в положение и една взех от др..лекар.