PDA

View Full Version : Плаж през нощта



Needled
06-17-2010, 19:02
Досега не ми се е случвало и ми е интересно да чуя. Ако сте от Варна, къде ходите за такова мероприятие? За какво да гледам, за какво да внимавам? Все пак не са малко малоумниците около дискотеките.

Rounder
06-17-2010, 19:16
на плаж :shock: или по скоро плуване...щото аз ползва от плаж през ноща не виждам....

Needled
06-17-2010, 19:18
Е много ясно, за екшън във водата става въпрос.

Rounder
06-17-2010, 19:26
да от такъв екшън знаеш ли коклко "герои" са се удавили....заеби...няма какво да ти обеснявам,като си тръгнал да търсиш "екшън" оди...
та към въпроса...най-много да ти пребарат чантичката (от тия малките ако си с такава) и да опънат нещо,я телефон,пари...има секви,пияни/дрогирани/метъли/чалгаджии/рокери хахаха....сичко брато...има и такива дет са чукат по плажа...

cherinka
06-17-2010, 20:56
Досега не ми се е отдала такава възможност да плувам в морето през нощта. Иначе само с пояс. 8-) Ама и той не е сигурна работа. Като те завлече морето навътре да видим после как ще дофтасаш до брега с тоя пояс...

Не знам, хора, ама с възрастта съм станала много бъзлива.
Едно време колко сме се качвали по дървета, високи други постройки, необитаеми блокове, върху високи блокове отгоре по покривите и сме вървяли по ръба, до и след шамандурата плуване, скачане от водно колело навътре в морето. Отделно тука по тепетата, където е скалисто и стръмно сме го катерили, сега като минавам оттам и ме побиват тръпки.
Друго - на четвъртия етаж съм и съм се качвала отгоре върху желязното на терасата (забравих как се викаше) и съм вървяла от единия край до другия...
Децата явно са бая безстрашни. 8-)

SunSmile
06-17-2010, 21:00
на някои плажове през нощта има охрана или не знам... някви с фенери, които търсят такива ентусиасти решили да си правят къпания по никое време

Rounder
06-18-2010, 08:38
аз съм плувал нощем,прекрасно е...но съм сигурен в уменията си и възможностите.
всичко може да стане,може нещо както вариш по дъното...и да има нещо дупка или падина...да хлътнеш надоло да се паникьосаш и да нагълташ вода и да пукалясаш.
Ако си решил да ходиш,може поне една жилетка да си сложиш (от тия надуваемите) така поне имаш някъв шанс....
Имам случка с "мъртво течение" ако имате интерес мога да я разкажа,но сега нямам време глася се за басейн.

myNameIsImmortal
06-18-2010, 09:18
Затова е за предпочитане на нощен басейн, защото си има спасител, давенето е в пъти по-трудно, и няма шанс да стане някаква дандания щото си има и охрана.

ShtrudeL
06-18-2010, 09:22
А вярно ли,че като си в басейн докато вали не ти е студено? ^^

myNameIsImmortal
06-18-2010, 09:27
А вярно ли,че като си в басейн докато вали не ти е студено? ^^
Да, и е много приятно усещането :)

Spider4eto
06-18-2010, 09:28
Сигурно да ;D Като беше отворен София Ленд и се бях качила на Дивата река, ноо заваля дъжд и водата, която ме плискаше от самото съоръжение я усещах като топла, въпреки че не беше.

Rounder разкажи историята някой път.

Миналата година на морето бяхме останали така с още 3 приятелки на плажа, но бяхме във водата само докато се стъмни, че после наистина си изглежда страшно.

dark_angel3
06-18-2010, 10:27
Досега не ми се е отдала такава възможност да плувам в морето през нощта. Иначе само с пояс. 8-) Ама и той не е сигурна работа. Като те завлече морето навътре да видим после как ще дофтасаш до брега с тоя пояс...

Не знам, хора, ама с възрастта съм станала много бъзлива.
Едно време колко сме се качвали по дървета, високи други постройки, необитаеми блокове, върху високи блокове отгоре по покривите и сме вървяли по ръба, до и след шамандурата плуване, скачане от водно колело навътре в морето. Отделно тука по тепетата, където е скалисто и стръмно сме го катерили, сега като минавам оттам и ме побиват тръпки.
Друго - на четвъртия етаж съм и съм се качвала отгоре върху желязното на терасата (забравих как се викаше) и съм вървяла от единия край до другия...
Децата явно са бая безстрашни. 8-) Не бих казала бъзла,може би по-отговорна 8-).

BlackWings
06-18-2010, 14:25
Аз не обичам нощни къпания в морето , ходила съм , но ме е страх от разни морски създания (медузи), които и да искам няма как да видя през нощта 8-) Иначе с компания естествено и много внимателни - плуване на плитко и само успоредно на брега. Нямала съм страшни случки да чукна на дърво , ама то е защото съм страхлива и влизам само до където стъпвам по дъното 8-)

machoka
06-18-2010, 14:26
нЕкъде по бг черноморието съм се плацикал в морето през нощта, докато вали силен дъжд... е няма такова изживяване.

Briseis
06-18-2010, 15:27
ходила съм на нощо къпане и си беше доста готино. така де, аз не мога да плувам, влизах до коляно и се пръскахме само. но водата беше топла и усещането беше много приятно :-)

sh3_1s_7h3_0n3
06-18-2010, 18:26
Отиваш долу на централния плаж някъде или 1-2-3та буна... и да не ти пука. Добре е да сте повече хора, че съвсем посред нощ като започнете да се прибирате през морската може да случите на тоя и оня...
ама иначе е яко. (;

DinViesel
06-19-2010, 15:32
ако хванеш тен ти давам 100 лв

Needled
06-19-2010, 16:05
Идеята е именно да не хвана тен :D Ще сме само двама, аз и момиче, затова предполагам няма да висим цяла нощ. Сякаш близо до ресторантите (дето има камъни) е най-добре според мен, иначе с всичките тия купонджии кофти става.

SilentGrey
06-19-2010, 16:17
Като я онождаш внимавай да не вкараш пясък на неправилното място.

shadow4e
06-19-2010, 17:34
Ем, като те е страх да ходиш сам с мацката по това време на такова място, по-добре не го прави, че от страх да не се изложиш. :lol:

А ако ще го правите в легнало положение, гледай да носиш нещо, на което да легнете, че иначе някой може да го заболи сериозно.

Темата май отива към Секс. Ако питаш за такива неща, ще ти я преместим.

LadyDi
06-19-2010, 17:38
Стърже, стърже...

w0sh
06-19-2010, 17:40
Веднъж хванахме едни младежи на топлата вода.

Горките.. нема акъл у тея главици.

strangler
06-19-2010, 17:47
Давайте още мнения, другата година смятам да ида на плаж, а до няколко години и да започна да правя секс.

shadow4e
06-19-2010, 17:54
E, две години са много време. Ходи чети в раздел Секс, списващите там са компетентни по всички въпроси в тази област. Научаваш първо теорията, минаваш през форумен изпит и тогава вече можеш да действаш. 8-)

LadyDi
06-19-2010, 18:00
И задължително споделяш опит после!

strangler
06-19-2010, 18:02
Звучи сложно, май ще заложа на късмета на начинаещия.

Warren
06-19-2010, 18:45
В 3 сутринта секс на плажа в Обзор. Незабрвим момент :---)

Dopeass
06-20-2010, 17:01
Уау...не мога да повярвам....колко далечни и странни ми се струват мненията ви : )
Аз като съм си от морето и доста често ми се случва да плувам през нощта - след някое партЕнце, след работа ей така... или пък с някое момченце... или с приятели цяла нощ ... добро е :) Но е доста студено :) Трябват ти много завивки и огън евентуално

BlueMushroom
06-21-2010, 12:21
Уау...не мога да повярвам....колко далечни и странни ми се струват мненията ви : )
Аз като съм си от морето и доста често ми се случва да плувам през нощта - след някое партЕнце, след работа ей така... или пък с някое момченце... или с приятели цяла нощ ... добро е :) Но е доста студено :) Трябват ти много завивки и огън евентуално

Same here. :)