PDA

View Full Version : На горещия стол е babity



Iria
06-17-2010, 20:29
Хайде, на стола си! :)
Име?
От къде си?
На колко си?
Зодия?
За какво мечтаеш?
Имаш ли приятел?

jghgh
06-17-2010, 20:33
оооО0о0ооОо ;Р
Много се радвам, че си на стола.Преди време търсих стария ти стол.



Би ли ми дала линка към него?
Полит. възгледи?
Любим стил музика?
Любимият ти предмет в училище беше?
Какъв мислиш, че е скрития ти талант?

babity
06-17-2010, 21:01
Хайде, на стола си! :)
Име?Надя
От къде си?Пловдив
На колко си?18
Зодия?Стрелец
За какво мечтаеш?Да ме приемат във ВУЗ-а, който съм си избрала и да започна на чисто
Имаш ли приятел?Не, не в традиционния смисъл на думата

myNameIsImmortal
06-17-2010, 21:04
Кой ВУЗ си избрала и в кой град е той?
Снимка?
Какво завърши?
А какво точно искаш да учиш?
Къде искаш да прекараш остатъка от живота си след като приключиш с ученето?

babity
06-17-2010, 21:53
оооО0о0ооОо ;Р
Много се радвам, че си на стола.Преди време търсих стария ти стол.



Би ли ми дала линка към него? Най - накрая. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211897&postdays=0&postorder=asc&start=0
Полит. възгледи? Въздържам се от сериозни изказвания по темата, защото ми е непонятна.
Любим стил музика? Зависи от случая. Ако съм сама предпочитам разни поп/рок (не съм добра в стиловете) балади. Ако съм в компания - чалга. Буквано слушам всичко.
Любимият ти предмет в училище беше? В девети клас беше биология, много ми се стори интересна, ама в края на годината. По - нататък (10ти и 11ти клас) харесвах историята. В 12-ти клас, донякъде умишлено, си сложих капаци и си седнах на гъза да уча за изпити, а в училище - за оценка. Към края са ми останали впечатления от определени учители като хора, отколкото като преподаватели или пък нещо от предмета им.
Какъв мислиш, че е скрития ти талант? Явно много добре е скрит, защото до момента и за мен е тайна. :D

babity
06-17-2010, 22:16
Кой ВУЗ си избрала и в кой град е той? Тракийския, Стара Загора
Снимка? Вдясно съм. http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1661/4421143247110295791276809197FW3ZIDfXBr5aBhCdfelI.J PG
Какво завърши? Обикновено гимназия, природоматематически профил
А какво точно искаш да учиш? Ветеринарна медицина
Къде искаш да прекараш остатъка от живота си след като приключиш с ученето? Или ще се устроя в Стара Загора, или ще си се върна в Пловдив, като аз лично предпочитам втория вариант.

SilentGrey
06-17-2010, 22:21
Твърдиш, че слушаш всичко. Какво мислиш за Disrupt ? Харесва ли ти новото Ceremony ? Имаш ли фаворити от южно американските кръст групи ?

SilentGrey
06-17-2010, 22:33
Имам и още един въпрос. Казваш, че в компания слушаш чалга. Това какво означава : Че компанията ти споделя ценностите на чалга музиката или че когато излезеш с компания те избива на чалга ?

babity
06-17-2010, 22:33
Твърдиш, че слушаш всичко. Какво мислиш за Disrupt ? Харесва ли ти новото Ceremony ? Имаш ли фаворити от южно американските кръст групи ?

Аз не се интересувам от групи/изпълнители, даже не мисля, че има такива, които да ги следя или да знам нещо специално за тях. Сега за първи път си намерих нещо на Disrupt, съвсем произволно. Признавам, че е доста рядко, но понякога слушам и подобни неща. На последния въпрос не мога да отговоря, казах че съм боса по темата със стиловете.

ArrowsOfDeath
06-17-2010, 22:43
С какви трудности се сблъскваш заради външния ти вид?
Мислиш ли, че би ти било по-добре, ако си слаба? А правиш ли нещо по въпроса?

babity
06-17-2010, 22:44
Имам и още един въпрос. Казваш, че в компания слушаш чалга. Това какво означава : Че компанията ти споделя ценностите на чалга музиката или че когато излезеш с компания те избива на чалга ?

Има и такива, които споделят чалга ценностите. На мен лично ми е по-лесно да слушам нещо не особено смислено когато пия. Ако слушам нещо лигаво/депресарско (каквото обикновено слушам) пила сигурно ще си срежа вените някъде.

SilentGrey
06-17-2010, 22:44
Не че си зле със стиловете, просто няма възможност да слушаш всичко.


Имам и още един въпрос. Казваш, че в компания слушаш чалга. Това какво означава : Че компанията ти споделя ценностите на чалга музиката или че когато излезеш с компания те избива на чалга ?

babity
06-17-2010, 22:50
С какви трудности се сблъскваш заради външния ти вид? Трудностите са по - скоро вътре в мен. Супер много се самонавивам и за т'ва супер често се чувствам не на място, както и умишлено отблъсквам хората и изолирам приятелите ми. Несподелената любов е друго и като малка много ме ядеше т'ва...
Мислиш ли, че би ти било по-добре, ако си слаба? Единствено по - добре може да ми е от гледна точка на това, че ще си преборя собствените комплекси. Имам причина да смятам, че по същество животът ми няма да се промени ако съм слаба. А правиш ли нещо по въпроса? В момента по - скоро се опитвам да се науча да живея добре със себе си и начина, по който изглеждам, отколкото да се променям.

ShtrudeL
06-17-2010, 22:56
*В "Любов" си разказвала доста за преживяванията си с някакво момче,с което хъм..сте се заигравали в някаква кола по някакви пътища...До колкото си спомням май искаше да гледат на теб по-сериозно...Защо тогава си позволила на това момче да се отнася по този начин с теб?


*Колко е била най-дългата ти връзка?

*Подреждаш ли приятелите си по значимост? т.е..с всички ли се държиш еднакво?

-Обичаш да се обясняваш с подробности на дълго и широко или да си изпееш всичко на бързо?
-Какво би те ядосало?

babity
06-17-2010, 23:03
Имам и още един въпрос. Казваш, че в компания слушаш чалга. Това какво означава : Че компанията ти споделя ценностите на чалга музиката или че когато излезеш с компания те избива на чалга ?

Ако смяташ отговорът, който получи на този въпрос за незадоволителен, то е напълно възможно и да не съм го разбрала правилно. Ако го перефразираш може и да се получи по - добре.

babity
06-17-2010, 23:13
*В "Любов" си разказвала доста за преживяванията си с някакво момче,с което хъм..сте се заигравали в някаква кола по някакви пътища...До колкото си спомням май искаше да гледат на теб по-сериозно...Защо тогава си позволила на това момче да се отнася по този начин с теб? Той много бързо ми влезе под кожата, за отрицателнно време ме опозна, а като прибавим и факта, че нямах (а и още нямам) много опит с мъжете и му е станало лесно да ме манипулира. Той е едно от нещата, които ми доказаха колко е вярна приказката, че временните неща са най - за постоянно.


*Колко е била най-дългата ти връзка?С гореспоменатия се виждам от около две години. Преди това - 8 месеца.

*Подреждаш ли приятелите си по значимост? т.е..с всички ли се държиш еднакво? Старая се да не занемарявам отношенията си с никого от тези, които наричам приятели, но човек винаги си има предпочитания. Старая се да съм еднакво отзивчива към всички, но си има две, които са ми най - близки.

-Обичаш да се обясняваш с подробности на дълго и широко или да си изпееш всичко на бързо?Мама все ми казва Мара Подробната, смятай...
-Какво би те ядосало?Ако сега ми звънне най - добрата ми приятелка да и правя компания докато се прибира към тях.

Rowdy
06-17-2010, 23:52
babity, много си сладка! Имаш ли си гадже :grin: Аз съм богат 8)

ZipFail
06-18-2010, 02:03
Защо не правиш нищо по въпроса с теглото ?
Не можеш или не искаш ?
Мислиш ли, че това създава преграда между теб и 'нормалните' хора ?
Приемаш ли го като проблем, или като просто част от теб ?


ПП: Леко заядливо се получи, нищо лично. :)

changess
06-18-2010, 08:33
Боже, момиче, досега не бях виждала твоя снимка и си те представях по коренно различен начин. Докато сама не се харесаш и другите няма. ( лирическо отклонение 8-) )
Ноемврийски или декемврийски стрелец си?
Харесваш ли живота си?
Прекалено топло или прекалено студено?

cherinka
06-18-2010, 08:53
Що не ме отрази на Великден пред църквата, докато си взимаше свещи от онази възрастна ромка? 8-)

babity
06-18-2010, 09:06
Защо не правиш нищо по въпроса с теглото ?
Не можеш или не искаш ? В момента е по - скоро мъзел. Когато съм си у дома ми е много трудно да спазвам режим. Когато ходех на училище нещата се получаваха от само себе си. Когато съм заета с нещо не се сещам да ям, движението ми е повече и така. Пък и за толкова години съм пробвала какви ли не диети. Ефект има, ама не е пълна промяна и в крайна сметка ми стана ясно, че чудеса няма да направя и рано или късно трябва да свикна да си се харесвам каквато съм.
Мислиш ли, че това създава преграда между теб и 'нормалните' хора ? E, със сигурност създава някаква преграда. Всеки човек има предрасъдъци и аз съм свикнала с мисълта, че понякога ще ме отхвърлят само заради начина, по който изглеждам, без да ми се дава шанс да се докажа като човек. Не мога и не се сърдя на никой, който ме "реже" заради това.
Приемаш ли го като проблем, или като просто част от теб ? Все повече и повече си става част от мен.


ПП: Леко заядливо се получи, нищо лично. :)

babity
06-18-2010, 09:09
Боже, момиче, досега не бях виждала твоя снимка и си те представях по коренно различен начин. Докато сама не се харесаш и другите няма. ( лирическо отклонение 8-) ) Коренно по - добре или коренно по-зле?8-)
Ноемврийски или декемврийски стрелец си?Декемврийски. На 10 декември съм родена, ако е от значение.
Харесваш ли живота си?Е, винаги може и повече, но въпреки че много неща не са точно както трябва, се чувствам доволна като цяло.
Прекалено топло или прекалено студено?Нито едното, нито другото ми харесва, но ако това ми е избора, предпочитам прекалено топло.

babity
06-18-2010, 09:10
Що не ме отрази на Великден пред църквата, докато си взимаше свещи от онази възрастна ромка? 8-)

Тогава беше такава суматоха, че едва си намирах моите хора. Изобщо не съм те видяла.

Lestat357
06-18-2010, 09:38
Добро утро! Колко му е да драсна десетина въпроса.))

1) Пребоядисахте ли Голфа? Какъв цвят е?
2) От колко годишна гледаш кучета? А колко имаш в момента?
3) Как го измисли тоя ник?
4) Ще подадеш ли документи и в Лесотехническия?
5) Имаш регистрация тук от три години – наблюдения над форума?
6) На какви неща е готов човек от скука? (искам да го оставя за свободно тълкуване това и все пак – нямам предвид ‘за запълване на времето в празен ден’.)
7) Трудов стаж?
8. Би ли обогатила музикалната си култура?
9) Ако си наблюдавала някаква закономерност - повече се разбираш с момичета или с момчета? (подвъпрос) Според теб защо?
10) Двама любими автори от различни жанрове и епохи?

Spider4eto
06-18-2010, 09:58
Охх една моя много добра приятелка също е родена на 10ти Декември.
Интересуваш ли се от астрология?
Разкажи за най-прекрасния сън, който си имала. Същои за най-лошия.
Имала ли си осъзнати сънища?
Кое те запали по кучетата толкова много?
Породи-убийци или стопани-убийци?

babity
06-18-2010, 10:15
Добро утро! Колко му е да драсна десетина въпроса.))

1) Пребоядисахте ли Голфа? Какъв цвят е?Баща ми не позволи, а и обикновено колата е постоянно в движение и няма как да ми я остави да я разчанча цялата (освен естествения му страх, че може повече никога да не бъде събрана след мен :D )
2) От колко годишна гледаш кучета? А колко имаш в момента? От началото на съзнателния ми живот винаги сме имали дворни кучета. Естествено, тогава грижите за тях бяха доста по - различни, защото не сме знаели досатъчно за тях. В момента имаме две къщни кучета и едно дворно. Имахме и голяма Каракачанска овчарка, но малоумния ми брат я уби точно от глупост.
3) Как го измисли тоя ник? Като се регистрирах бях си измислила някаква логика в него подчинена и на българската, и на английската граматика. Не мисля, че мога да я формулирам отново.
4) Ще подадеш ли документи и в Лесотехническия? Условията за влизане, според мен, са много по - тежки в сравнение с Тракийския, а базата е по - лоша. Не виждам каква е логиката да държа изпит върху човешкото тяло при положение, че ще уча животни после. Фактор за мен е и, че не искам да живея в София.
5) Имаш регистрация тук от три години – наблюдения над форума?
В началото пишех много повече. После имаше един дъъълъг период, в който само четях и тук напоследък, от нямане на работа, се разписах пак. Преди като че ли имаше повече конфликти, така да го кажем. Повече потребители със смислени позиции и споровете обикновено бяха градивни. Сега в този раздел има най-смислени теми , но и те намаляват.
6) На какви неща е готов човек от скука? (искам да го оставя за свободно тълкуване това и все пак – нямам предвид ‘за запълване на времето в празен ден’.) Надявам се да съм разбрала правилно въпроса ти, но от скука съм се набутвала в такива каши, че едва съм се измъквала после. От скука съм започвала разни връзки с хора, твърде различни от мен, излизала съм с наркомани, сама съм си създавала малки лични драми... Такива неща.
7) Трудов стаж? Малък е. Известно време продавах домати :D Един ден сервитьорски стаж имам. В момента не се сещам за друго. Но като цяло малко съм работила, зле сме финансово, но родителите ми винаги са ме пазели. Искаха да съм свободна докато мога, а и баща ми смята, че е обидно да работя като сервитьорка и никога не съм захващала сериозно по тази причина.
8. Би ли обогатила музикалната си култура? Някой ден може би. В момента не ми е приоритет.
9) Ако си наблюдавала някаква закономерност - повече се разбираш с момичета или с момчета? (подвъпрос) Според теб защо? Трудно е да се каже. Имам повече познати момичета, но с тях нещата са по - емоционални, повече споделяме и това понякога ражда конфликти. От друга страна, с момчетата съм по-дипломатична и контактите ни са само при необходимост и с по няколко думи. Сигурно ми е по - лесно с момичетата, защото не съм срещала някакви високи изисквания... не знам. С момчетата винаги съществува един страх, че не покривам очакванията.

10) Двама любими автори от различни жанрове и епохи?Не мога да кажа, че съм прочела достатъчно за да формирам литературен вкус. Чета каквото ми попадне. В момента чета някаква документална книга(ако може така да се каже) за животните в Африка.

ShtrudeL
06-18-2010, 10:17
бля...моя е на 10 декември.

С кои зодии се разбираш най-добре? (тъп въпрос,понеже вие сте шматки и се разбирате май с всички ама нищо..)

babity
06-18-2010, 10:25
Охх една моя много добра приятелка също е родена на 10ти Декември.
Интересуваш ли се от астрология?Не сериозно. Като ми скимне си чета разни неща в интернет за зодията, но не следя хороскопи и такива неща.
Разкажи за най-прекрасния сън, който си имала. Същои за най-лошия.Най - хубавия беше когато сънувах, че имам Нюфаундленд. Най - лошия беше скоро след смъртта на баба ми. За мое щастие не го помня в детайли, но си спомням, че виждах трупа и и незнайно защо чувах за фон изнервящата музичка като от някой хорър. Не помня преди това да съм изпитвала такъв адски ужас.
Имала ли си осъзнати сънища? Да, но рядко.
Кое те запали по кучетата толкова много?Аз винаги съм обичала страшно много животните. Не знам кое е било конкретен повод да си потърся животинче. Може би това, че приятелката на брат ми гледаше много животни.
Породи-убийци или стопани-убийци? Стопани за убиване!

babity
06-18-2010, 10:28
бля...моя е на 10 декември.

С кои зодии се разбираш най-добре? (тъп въпрос,понеже вие сте шматки и се разбирате май с всички ама нищо..)

Не си избирам обкръжението според зодията им. Най - близките ми приятелки са Дева, Водолей и Везни. Надявам се това да отговаря на въпроса ти.

ArrowsOfDeath
06-18-2010, 10:57
Какви мъже ти харесват? (само за външен вид става дума)

babity
06-18-2010, 11:27
Високи и набити. Обожавам мъже с гола глава. Обаче обикновено излизам с няк'ви със среден ръст и нормално телосложение, до кльощави чак. Така се получава просто. 8-) Всичко това е много обобщено, разбира се, понякога само някакъв детайл като излъчване, усмивка, глас могат да ме накарат да харесам някого.

ArrowsOfDeath
06-18-2010, 11:48
Опиши някоя твоя секс фантазия.

jghgh
06-18-2010, 12:29
О М Г, някой май сериозно е загорял.




А за котките кво мислиш?

plmn
06-18-2010, 13:45
О М Г, някой май сериозно е загорял.

не.. той просто е един от малкото, които задават въпроси 'по така', все пак тва е 'горещ стол', а 'харесваш ли котки' не е кой знае колко вълнуващо ;д

babity
06-18-2010, 14:19
Опиши някоя твоя секс фантазия.

Труден въпрос. Може би да пробвам с момиче, тройка, такива неща. Иначе умирам да домъкна определен човек у нас и да се отпуснем на леглото, като бели хора. Вярно, че пак няма да е кой знае какво (защото така или иначе не правим секс), ама ми е писнало от колата.


А за котките кво мислиш?

Като малка имахме един котарак - Пешо Хyя и много си го обичах. Беше сив, на ленти като тигров. Носех го с мен в апартамента в Пловдив като оставах, много го обичах, дундурках го непрестанно въпреки че ми изби алергия от него. Обаче след известно време съседите го прибраха, че да го гледали вкъщи и го видях пак чак след година и вече не беше същото. Не ме познаваше, страх го беше от мен. Оттогава не сме имали котка. Като цяло има породи 'дето много ме кефят, обаче са прекалено егоистични за мен.

ArrowsOfDeath
06-18-2010, 15:18
О М Г, някой май сериозно е загорял.

не.. той просто е един от малкото, които задават въпроси 'по така', все пак тва е 'горещ стол', а 'харесваш ли котки' не е кой знае колко вълнуващо ;д

Аха, втръсна ми от въпроси за лексикони :D

ZipFail
06-18-2010, 15:58
Секс с негри ? Азиатци ? Араби ?

babity
06-18-2010, 17:15
М, не.

stefity
06-18-2010, 17:24
Кога загуби девствеността си?

Помниш ли първата си любов?

Как би реагирала, ако се намираш в тъмна уличка, а около теб се появят няколко улични кучета, ръмжащи и лаещи срещу теб?

jghgh
06-18-2010, 17:35
О М Г, някой май сериозно е загорял.

не.. той просто е един от малкото, които задават въпроси 'по така', все пак тва е 'горещ стол', а 'харесваш ли котки' не е кой знае колко вълнуващо ;д
Разбирам, че имаш мъжка солидарност, но
1. Това са същите въпроси във всеки стол ..
и
2. Всеки пита каквото го интересува

Като не те вълнуват котките премини на друг въпрос.


И бтв, не критикувам "въпроса" му.

О М Г, някой май сериозно е загорял.
Тва е констатация; израз на лично мнение
Нека си задава каквито въпроси иска, аз си изказвам впечатлението. А то е, че на момчето явно сериозно му се е*е и няма с кого, затова "налазва" по някакъв нуубски начин. Може пък да бъркам.



babity:
Правила ли си секс с животно?
Целувала ли си ануса на приятеля си?
Когато правиш секс, крещиш ли?
Опиши подробно последния си път. 1во, 2ро, 3то действие и накрая продължи ли с гушкане историята, или като за 4то му направи свирка?

Давай :-)

babity
06-18-2010, 17:56
Кога загуби девствеността си? Не съм.

Помниш ли първата си любов? Естествено, всичко беше тооолкова драматично.

Как би реагирала, ако се намираш в тъмна уличка, а около теб се появят няколко улични кучета, ръмжащи и лаещи срещу теб?Със сигурност ще затая дъх и ще избягвам резки движения. Не мисля обаче, че бих пробвала да бягам, 'щото е напълно безмислено.

plmn
06-18-2010, 17:57
babity:
Правила ли си секс с животно?
Целувала ли си ануса на приятеля си?
Когато правиш секс, крещиш ли?
Опиши подробно последния си път. 1во, 2ро, 3то действие и накрая продължи ли с гушкане историята, или като за 4то му направи свирка?

Давай :-)

Така по ми харесваш! :-) 8-)

//

Как си представяш 'перфектното' момче?

Би ли се нахвърлила на някого само и само да се оттървеш от девствеността си, или би вложила повече емоция и значение в това?

babity
06-18-2010, 17:59
babity:
Правила ли си секс с животно?
Целувала ли си ануса на приятеля си?
Когато правиш секс, крещиш ли?
Опиши подробно последния си път. 1во, 2ро, 3то действие и накрая продължи ли с гушкане историята, или като за 4то му направи свирка?

Давай :-)

Т'ва беше напълно незаслужено!

stefity
06-18-2010, 18:00
Искала ли си да имаш друг живот или си доволна от този, който водиш?

Мислила ли си за друга професия ако нещо се обърка с ветеринарството?

:)

jghgh
06-18-2010, 18:03
ББ фемили?
Ако го гледаше, за кой беше?

Любимо място в Б-я?

Патриотка ли си?

babity
06-18-2010, 18:46
Искала ли си да имаш друг живот или си доволна от този, който водиш? Искала съм. Това е причината да искам да започна на чисто

Мислила ли си за друга професия ако нещо се обърка с ветеринарството?
Винаги съм казвала, че да стана ветеринар е въпрос само на време, а не на желание. Резервния ми вариант е да стана биолог или микробиолог.

:)


ББ фемили?Не съм гледала нито един цял сезон на предаването
Ако го гледаше, за кой беше? Седмица след като предаването свърши случайно разбрах, че познавам победителите. Запознахме се на кучешка изложба преди няколко месеца. :D

Любимо място в Б-я? В интерес на истината не съм обикаляла кой знае колко. От местата, на които съм била наоколо най ми харесва Асеновата крепост.

Патриотка ли си? Имам си нещичко вътре в мен, но не съм по приказките и демонстрациите на тази тема.

stefity
06-18-2010, 19:23
Мислиш ли, че е толкова лесно да започнеш на чисто?

Интересен човек ли си според теб и ако да, то поради какви причини?

jghgh
06-18-2010, 19:28
оО

Защо всички те питат за миналото ти и т.н.
Мислиш ли, че всеки е имал своя тъмен период?
Мислиш ли, че хората са склонни да съдят и да цъкат с език, но да не си гледат градинките?
Ти разбиращ човек ли си?
Когато чуеш думата снизхождение, с какво я асоциираш?

sh3_1s_7h3_0n3
06-18-2010, 19:48
Мислиш ли, че съществуват наистина децата индиго?
Езотерика, окултизъм - врели-некипели ли са? :)

babity
06-18-2010, 20:30
Мислиш ли, че е толкова лесно да започнеш на чисто? В случая да. Ще съм достатъчно далеч от хората, които нямам сили да изхвърля от живота си. Другите ще бъдат винаги близо до мен, независимо от растоянието, което ни дели.

Интересен човек ли си според теб и ако да, то поради какви причини?О, това е толкова относително... Чак да съм интересна... сигурно не съм. Някои хора ме смятат за простовата и обикновена. Иначе съм добродушна и усмихната, опитвам се да съм на нивото на хората, с които общувам и да ги забавлявам.


оО

Защо всички те питат за миналото ти и т.н.
Мислиш ли, че всеки е имал своя тъмен период?Да. При всеки това нещо се изразява по различен начин, разбира се, но за мен това дали ще си вземеш някаква поука определя дали ще стане човек от теб или не. Кофтито е, че ако трябва да си направя една равносметка се оказва, че моя тъмен период тепърва предстои.
Мислиш ли, че хората са склонни да съдят и да цъкат с език, но да не си гледат градинките?Убедена съм. Явно си е част от човешката природа. Винаги съм се опитвала да го избягвам, защото на мен винаги ми се връща. Само да посмея да оплюя някой за нещо и след известно време се виждам в същата ситуация, а за да ми е още по - гадно си спомням, че еди-кога-си съм наплюла някой за същото. После го намирам въпросния човек и му се извинявам. Разказвам му какво съм казала, казвам как съм стигнала до извода, че не съм била права и се извинявам. Обикновено тогава хората вдигат вежда и ме мислят за смахната.
Ти разбиращ човек ли си? Прекалено и съответно много ми пречи. В желанието си да помагам винаги много често се карам със семейството ми и това много ми пречи. Особено когато са ме предупредили да не влизам в огъня за грешния човек и се окажат прави накрая.
Когато чуеш думата снизхождение, с какво я асоциираш?Първата ми асоциация е с надменност.


Мислиш ли, че съществуват наистина децата индиго? Да. Дори преди ми беше много интересно да чета за тях.
Езотерика, окултизъм - врели-некипели ли са? :) Едва ли са чак врели-некипели. При мен нещата стоят така: колкото тези неща гъделичкат любопитството ми и ме привличат, толкова и се плаша (или ме дразни) мисълта, че не могат да се обяснят рационално.

sh3_1s_7h3_0n3
06-18-2010, 20:40
А би ли отишла на гледачка?
Или да си направиш личен хороскоп? ((:

myNameIsImmortal
06-18-2010, 20:58
Мислиш ли, след случая с отчуждения от теб котарак, някога занапред ще си вземеш котка и ще я научиш да съжителства с кучетата и обратно?

Ако тръгваш да пътуваш за чужбина, но не ти позволяват да вземеш любимото си куче с теб, какво би направила?

Какво виждаш в очите на кучетата които отглеждаш, когато те погледнат?

jghgh
06-18-2010, 21:06
...на мен винаги ми се връща. Само да посмея да оплюя някой за нещо и след известно време се виждам в същата ситуация, а за да ми е още по - гадно си спомням, че еди-кога-си съм наплюла някой за същото. После го намирам въпросния човек и му се извинявам. Разказвам му какво съм казала, казвам как съм стигнала до извода, че не съм била права и се извинявам. Обикновено тогава хората вдигат вежда и ме мислят за смахната.

О, това и аз го правя в най-различни ситуации, не само за съдене и осъждане.
Може да оскърбя някой и след много време да ми се случи на мен и аз тогава да му се извиня, като му разкажа какво е станало и че когато съм го наранявала, не съм знаела кво е.. и не знам си кво.
Големи оправдания падат. Това е голяма слабост, защото в такъв момент човек не ти прощава, а в много случаи те смачква ("Ха, сега.. падна ли ми?!")



Прощаваш ли лесно?

Защо сега да предстои твоят тъмен период, след като започваш да си градиш бъдещето?



пп. Снизхождението е добро качество в много случаи.

babity
06-18-2010, 23:23
А би ли отишла на гледачка?
Или да си направиш личен хороскоп? ((:

Преди време съученичка беше при гледачка, която им предсказа всичко както си се случи в последствие. Като ми разказа каква е процедурата се бях запалила и аз да отида, но все не ми стигат парите дотам. Пък и някакси е страшно да знаеш какво ще ти се случи. По-склонна съм да дам пари на гледачка, отколкото за хороскоп.


Мислиш ли, след случая с отчуждения от теб котарак, някога занапред ще си вземеш котка и ще я научиш да съжителства с кучетата и обратно? По всяка вероятност. Ако баща ми не беше твърдо против сигурно и сега щях да имам котка.

Ако тръгваш да пътуваш за чужбина, но не ти позволяват да вземеш любимото си куче с теб, какво би направила? Ако пътувам просто по работа ще го оставя при приятели или в хотел за няколко дни. Виж, ако се местя да живея там за постоянно вероятно ще си отложа пътуването с няколко дни, ще се направят нужните имунизации и всички ще заминем заедно. Като се замисля търсенето на стопани за любимото ми куче ще отнеме много повече време от каквато и да е медицинска интервениция, която трябва да се извърши преди да заминем.

Какво виждаш в очите на кучетата които отглеждаш, когато те погледнат? Техните очички са като едно огледало на моите емоции. Когато съм весела виждам дяволития поглед и муцуната, която ме опъва за да му хвърлям любимата играчка за апорт. Когато ме е страх една муцуна се надвесва над мен и получавам една огромна и лигава целувка. Когато някой ми посегне имам двама незаменими тридесетсантиметрови телохранители. Когато плача една муцуна се просва до мен и хайванчето скимти заедно с мен. Да не почвам да разказвам за лиготиите, за непреодолимата нужда от вимание, за "мазненето", с което се опитват да ме омилостивят когато съм се скарала. В тези очички виждам неща, които все по - рядко виждам в човешките очи. Дори имаше момент, в който бях стигнала до някакво маниакално положение и отказвах да виждам хора. Предпочитах да си стоя сама с кучетата.




Прощаваш ли лесно? За прощаването - прощавам, обаче прекалено трудно забравям и понякога това продължава да ме яде след като вече съм си подновила отношенията с въпросния човек

Защо сега да предстои твоят тъмен период, след като започваш да си градиш бъдещето? Защото не мога да различа нещо кой знае колко тъмно като се обърна назад. Най - големите ми проблеми са били винаги с това, че се предоверявам на хората, а на тях не им пука. Иначе винаги съм била послушна. В сравение с другите все едно не съм карала пубертет. Не съм имала проблеми вкъщи, не съм курволясвала, не съм се друсала, не съм бягала от нас. Напротив, все съм се стремяла да съм за пример.



пп. Снизхождението е добро качество в много случаи.Може, аз казах каква ми е първата асоциация.

Sham
06-19-2010, 20:27
* какво в света ти харесва? а в хората? а обратния въпрос?
* какво намираш в животните, което ги прави по-ценни, по-интересни и повече заслужаващи обичта ти от хората?
* какво правиш за удоволствие?
* какво ти се иска да опиташ?
//всичките ми въпроси започва с "какво", имам напредък от "защо" насам:Д
* (към горния въпрос) а какво не ти стиска? защо?
* ако(ехаа:Д) можеш да промениш едно нещо, какво ще е то?
* коя ти е любимата приказка/история от детството?
* у дома. какво е чувството?
* към въпроса за приказката, просто не исках да го четеш преди да отговориш:Д - с какво я свързваш, сиреч - защо:Д

myNameIsImmortal
06-19-2010, 20:51
Ако имаше възможност да използваш машина на времето, какво би променила в миналото и в бъдещето?

Коя черта в характера ти, те дразни най-много?

babity
06-19-2010, 21:47
* какво в света ти харесва? а в хората? а обратния въпрос? Много ми е трудно да отговоря на този въпрос. Харесвам чувството, топлотата на това да съм между най - ценните ми хора. Онова нещо, което кара сърчицето ти да трепне когато видиш/разбереш, че някой мисли за теб, въобще че са съпричастни с теб и чувствата ти по някакъв начин. Аз лично все по - рядко намимам хора, които да ми дават повод да се чувствам така. Не знам дали времената са такива или сами сме си виновни за това, но вместо усмивки, вместо разбиране, добронамереност от хората лъха някаква пресметливост. Отношенията се градят с умисъл, в зависимост от това дали може да си полезен(в най-циничния смисъл на думата) на някой някога с нещо.
* какво намираш в животните, което ги прави по-ценни, по-интересни и повече заслужаващи обичта ти от хората? Толкова са искрени и непринудени... Толкова по - лесно е да общуваш с тях. Те нямат задни мисли, не те използват, толкова по - просто е. Когато контактуваш с едно животно усещаш съвършенството на природата. Може и да звуча смешно, наистина са ми малко думите.
* какво правиш за удоволствие? Излизам да се разхождам с нашите/кучетата/приятелите ми/сама.
* какво ти се иска да опиташ? Искам някой ден да се науча да яздя. Обаче майка ми упорито ме убеждава, че ще счупя коня ако се кача :D
//всичките ми въпроси започва с "какво", имам напредък от "защо" насам:Д
* (към горния въпрос) а какво не ти стиска? защо? Да се занимавам с екстремни спортове. Сигурно инстинктът ми за самосъхранение е прекалено изострен или пък се смятам за прекалено важна за света, не знам.
* ако(ехаа:Д) можеш да промениш едно нещо, какво ще е то? Бих си изкоренила всичките комплекси.
* коя ти е любимата приказка/история от детството? В интерес на истината на мен като малка не са ми разказвани приказки и истории. Баба ми, лека и пръст, беше учителка и от много малка ме учеше да чета, да смятам. Първата доброволно (в смисъл, че сама си я избрах) прочетена книга от мен беше Малката принцеса. Принципно много мразя да препрочитам книги или да гледам филми по много пъти, но тази специално като я позабравя си я изчитам наново.
* у дома. какво е чувството? В момента у дома изпитвам адската сигурнст и спокойствие. Напоследък е единственото място, на което се чувствам защитена и най - важното - себе си.
* към въпроса за приказката, просто не исках да го четеш преди да отговориш:Д - с какво я свързваш, сиреч - защо:Д Винаги съм се възхищавала от начина, по който е описано момиченцето (Сара). Има една искреност в нея, една състрадателност, грижовност...




Ако имаше възможност да използваш машина на времето, какво би променила в миналото и в бъдещето? Има отделни неща, дребни,с голяма стойност за мен, които бих променила, но са свързани прекалено лични, а и болезнени за да ги споделям с всичи.

Коя черта в характера ти, те дразни най-много? Това, че си пренебрегвам собсвените интереси за да съм в помощ на някого. Само защото смятам за редно да направя нещо за приятел например, се скарвам с родителите ми супер жестоко, а после, когато аз имам нужда, въпросния ми приятел ми го поставя накриво и аз нямам очи да погледна нашите.

tuzaro
06-19-2010, 22:40
от къде си

ArrowsOfDeath
06-19-2010, 22:46
Коя е последната песен, по която се зариби?
А последния албум, който чу? Или не слушаш музиката на албуми?
Кои са ти любимите филми?
А песни?
Пингвините на кой полюс са? :lol:

babity
06-19-2010, 23:28
от къде си Пловдив.


Коя е последната песен, по която се зариби? Oasis - Wonderwall На морето имаше едни момчета, 'дето свиреха и мисля, че там за първи път я чух тази песен. После я имаше в някакъв сериал и се сетих и от няколко дни си я припявам почти постоянно
А последния албум, който чу? Или не слушаш музиката на албуми? Не слушам на албуми
Кои са ти любимите филми? Класиката - От глупав по - глупав, а от ревливите - P.S. I love you
А песни? Сега не се сещам за нещо конкретно
Пингвините на кой полюс са? :lol: 'Ма ти сериозно ли?

Spider4eto
06-20-2010, 00:05
Когато умреш, би ли дала органите си на хора, които се нуждаят от тях?
Разбираш ли се с децата?
Кои са най-малките неща, които те карат да се усмихнеш?
Вярваш ли, че 2012 е краят на света? А искаш ли да е краят?
Какво правиш когато останеш сама вкъщи?

babity
06-20-2010, 09:35
Когато умреш, би ли дала органите си на хора, които се нуждаят от тях? Замисляла съм се, но не съм стигала до някакво решение. Може би. Защо не?
Разбираш ли се с децата?Не, децата не ме харесват мен. Плюс, че умирам от страх като видя бебе. Имам чувството, че са прекалено крехки и ако ги пипна ще им направя нещо.
Кои са най-малките неща, които те карат да се усмихнеш? Сега като съм постоянно у нас, най - малкото, което ме кара да се усмихна е да видя как някое от кучЕтата спи. Супер сладки са като заспят в някоя разчекната поза.
Вярваш ли, че 2012 е краят на света? А искаш ли да е краят? Не, не вярвам в такива неща.
Какво правиш когато останеш сама вкъщи? Разкарвам се гола, пея на дезодорант и се клеча, гледам филми. Нормалните неща.

Някой ако има желание/предложения за стола да казва!

Lestat357
06-21-2010, 00:24
Още си тук, а на мен не ми се спи, таа...

1) Уилям Шекспир – възможно ли е наистина да е автор всичките си творби и по-конкретно на пиесите? Като се вземе предвид, че е бил обикновен актьор, който не е пътувал в чужбина.

2) Окей, нямаш любим автор. Приема се. А любима книга? Или поне такава, която си чела повече от веднъж и би могла да си послужиш с цитат от нея и в момента?

3) Как гледаш на турското езиково и етническо наследство?

4) Колко километра стаж имаш? С какъв Голф? Година на производство, модификация?

5) Защо не харесваш София? Немалка част от приятелите ти вече са се запътили насам или греша?

Беше ми интересно и приятно да те прочета дотук. Дано и сл. стол бъде поне наполовина толкова добър.

babity
06-21-2010, 09:31
Още си тук, а на мен не ми се спи, таа...

1) Уилям Шекспир – възможно ли е наистина да е автор всичките си творби и по-конкретно на пиесите? Като се вземе предвид, че е бил обикновен актьор, който не е пътувал в чужбина. Срам! Не мога да коментирам въпроса.

2) Окей, нямаш любим автор. Приема се. А любима книга? Или поне такава, която си чела повече от веднъж и би могла да си послужиш с цитат от нея и в момента? Както казах най - впечатляващата за мен книга до момента беше Малката принцеса. Не мисля, че има подходщи за в момента цитати.

3) Как гледаш на турското езиково и етническо наследство? Още един срам за мен...

4) Колко километра стаж имаш? С какъв Голф? Година на производство, модификация? При мен нещата стоят така, че вече съм понавъртяла километри, но по един и същ маршрут. При мен всяко излизане с колата е свързано с поне 30тина км. На въпроса "какъв Голф" обикновено отговарям "зелен". :D Шегувам се, двойка е, набор - 91ва, повече наистина не знам.

5) Защо не харесваш София? Немалка част от приятелите ти вече са се запътили насам или греша? Да, така е, куцо криво и сакато се изнася към София, но мен самия град не ме привлича. Самата идея колко е пренаселено ме плаши. Пък и за първи път видях София в един мъглив ден и всичко беше толкова сиво, че просто ми е неприятно да си спомням дори. Докато имам избор бих живяла почти навсякъде другаде.

Беше ми интересно и приятно да те прочета дотук. Дано и сл. стол бъде поне наполовина толкова добър.

Айде някой да заключва, че слагам следващия! :)

Seducti0n
06-21-2010, 09:41
:) така да бъде