PDA

View Full Version : Моля за съвет



FlipY
06-17-2010, 19:38
Та днес видях темата на едно момче , което е качило снимки на себе си и реших и аз да пробвам да получа съвет от по-вещите какви добавки да вземам http: < - актуалните ми снимки . От около 4-5месеца ходя ту на фитнес,ту на лостове,ту у нас дигам ... но резултати почти никакви . Досега съм вземал монохидрат и бях качил солидна маса ( 3-4кила ) , но като го спрях и за две седмици изпиках всичко и сега пак стоя 59кг.Какво бихте вземали , ако бяхте на мое място ? Благодаря предварително :)

asp1r1n94
06-17-2010, 20:43
Добре,как всички могат да постигнат резултати без да взимат някакви боклуци ,а ти не можеш?

play23
06-17-2010, 21:29
Например, не е спазвал никаква диета през тези 5 месеца, нито тренировъчен режим, е и да взима "боклуци" каквото и да имаш предвид, как да постигне нещо.

ZipFail
06-17-2010, 23:17
На твое място бих почнал да тренирам сериозно и постоянно - или само у вас, или на фитнес, или лосотве, лошо се комбинират така нещата ;)
И бих почнал да ям правилно и по много..

Ако направиш това вече можеш и да помислиш кви добавки да вземаш, щото иначе само ще си дадеш парите за нищо ;)

FlipY
06-18-2010, 06:10
не знам момчета , от два месеца съм на фитнес , хапвам г/д нормално ..около 3000 калории го смятах на ден ( 2500-3000). Нямам чак такова движение ( фитнес само и излизание за по час - два ). Ям сутринта към 8 ( 3 тостера с шунка , кашкавал,сирене,маслини) , към 11 ( 2 тостера и плод) , към 12 и 30 вече какво има за обяд ( ориз с пилешки филенца,супички ( 2 купи минимум), абе каквото е сготвила майка , на даскало не им ям буламачите , но към 7 като се прибера вечерям било , то спагети , мусака ( пак от майка зависи) , и към 10-11 като се прибера пак тършувам из хладилника .Не смятам , че не се храня нормално . Но явно трябва повече постоянство , за да има резултати.Благодаря ви за мненията оценявам ги и ще гледам да се съобразя с тях.

ZipFail
06-18-2010, 07:20
Явно приемаш малко протеини..наблегни на мляко, месо, ядки..само гледай да са истински, щото в половината сирена примерно няма дори 10% сирене 8-)

Force_bladeR
06-18-2010, 15:54
Яж кат' свиня, седи на компютъра цяло лято и си готов.. 8-)


та*ак.. :)