PDA

View Full Version : Работа, заплащане



killmanbg
06-17-2010, 19:40
Значи си намерих работа в златни пясъци , на 17 съм владея английски разговорно и ме взеха като записвач на екскурзии .
някой запознат с работата да ме светне кви пари да очаквам и има ли смисал ако ми дават 6лв / записан човек. Работата мисля се състои да седя на едно столче и маса на алеята при първа линия на плажната ивица и да зарибявам чужденците да се записват . Ако някой може да даде некво инфо - Skype - killmanbg
Greetings

Заглавието също трябва да е на кирилица.
kalpazanka

L0ST
06-17-2010, 19:51
Значи си намерих работа в златни пясъци , на 17 съм владея английски разговорно и ме взеха като записвач на екскурзии .
някой запознат с работата да ме светне кви пари да очаквам и има ли смисал ако ми дават 6лв / записан човек. Работата мисля се състои да седя на едно столче и маса на алеята при първа линия на плажната ивица и да зарибявам чужденците да се записват . Ако някой може да даде некво инфо - Skype - killmanbg
Greetings

6 лв...? Браво бе...по 10 човека на ден да записваш тва са ти 60 лв ... 60х20=1200 ако не работиш събота и неделя.. Мисля, че бая германски бабки ще се записват независимо какво предлагаш, поне с това впечатление съм останал последния път като ходих там...