PDA

View Full Version : ПомогнеТе мии !!



wesschuu
06-17-2010, 22:49
Здравеййттее :P Значии .. аз съм 7 клас и харесваам момче ( Н ) колкото мен, само че е тръгнал година по - рано и е 8 клас ,, харесвам го от три години .. незнам защо но на него и думичка не мога да му кажа .. адски ме е срам от него .. нз дали защото го харесвам или .. искам да превазмогнна това .. Ам другото което е последната година знам че и той ме харесва и той знае за моите чувства .. предложи ми ,, но тъй каТо знаех че с него не си говорим само по скайп и си мислех че нищо няма да излезе колкото и да го обичам .. имаше и друго момче .. ( Д ) когаТо Н разбра за него се ядоса и ми наговори куп гадни неща ,, по скайпа де ,, тогава се ядосах и му казах НЕ на предложението да ходим което бях чакала от 3 год ;хх опитах се да не мисля за него но не се получаваше .. на другия ден той ми се извини .. и азз му простиих .. сегга мн искам да тръгна сс него обаче каТо знам че и думичка не можем да си кажем ии .. : (( какво да му кажА .. как да спра да се притеснявам и да мога да му кажа какво чувствам :oops: моля ви помогнете ми :lol:

Auby
06-18-2010, 03:00
Стегни се. Порастни.

frozendeath
06-18-2010, 03:11
Стегни се. Порастни.


+1.........

antifashionshit
06-18-2010, 07:20
и спри да пишеш кифленската. моля те.

welovecandies
06-18-2010, 07:43
момиче осъзнай се бе .. след като се харесвате не виждам нищо странно нито срамно .. кажи му всичко на живо или по skype ако те е чак толкова срам ! аз не го познавам ама предполагам че не яде момичета

jo0zy
06-18-2010, 08:02
момиче осъзнай се бе .. след като се харесвате не виждам нищо странно нито срамно .. кажи му всичко на живо или по skype ако те е чак толкова срам ! аз не го познавам ама предполагам че не яде момичета

+ 1 :-D

Phobiaa
06-18-2010, 08:41
Стегни се. Порастни.


+1.........

+2 :?

myNameIsImmortal
06-18-2010, 09:22
Стегни се. Порастни.

sunshinepp
06-18-2010, 11:48
Офф като кажетее .. порастнии .. направоо :x ще порасте, няма страшно!
и какво и е кифленското писане!???? . .
А по темата.. Нормално е, явно си срамежлива. Направи 1 опит да говориш с него, не те съветвам за скайп разговори (това ще провали всичко) излезте на разходка примерно или ддзн нещо такова, намекни му че го харесваш . . виж как ще ти отвърне и може пък нещата да се наредятт.. :)

izlishna
06-18-2010, 12:56
Ако искаш да постигаш целите си в живота, винаги трябва да превъзмогваш срама, притесненията, трудностите и т.н Май времето ти е дошло :) Кажи му за чувствата си и желанията си към него, нищо не губиш, може само да спечелиш :)

BlueFace
06-18-2010, 12:57
Офф като кажетее .. порастнии .. направоо :x ще порасте, няма страшно!
и какво и е кифленското писане!???? . .
А по темата.. Нормално е, явно си срамежлива. Направи 1 опит да говориш с него, не те съветвам за скайп разговори (това ще провали всичко) излезте на разходка примерно или ддзн нещо такова, намекни му че го харесваш . . виж как ще ти отвърне и може пък нещата да се наредятт.. :)

Въпросът тук трябва да е - "Кое не и е кифленското писане? ". Пише неграмотно ,не използва главни букви ,допуска правописни грешки ,а за пунктуацията няма да говорим... :?

По темата: На вас 13 годишните не може да ви се помогне.Трябва сами да извървите своя път и да се поучите от грешките си..Сега мога само да ти кажа ,че си се вкарала във филм ;)

Linns
06-18-2010, 13:15
Ама вие харесвате ли се? :P :P :P А не се ли обичате? :grin:


Тц, тц .. :?

crazybebe
06-18-2010, 15:40
Стегни се. Порастни.

cocacolalight
06-18-2010, 15:44
Офф като кажетее .. порастнии .. направоо :x ще порасте, няма страшно!
и какво и е кифленското писане!???? . .
А по темата.. Нормално е, явно си срамежлива. Направи 1 опит да говориш с него, не те съветвам за скайп разговори (това ще провали всичко) излезте на разходка примерно или ддзн нещо такова, намекни му че го харесваш . . виж как ще ти отвърне и може пък нещата да се наредятт.. :)

Въпросът тук трябва да е - "Кое не и е кифленското писане? ". Пише неграмотно ,не използва главни букви ,допуска правописни грешки ,а за пунктуацията няма да говорим... :?

По темата: На вас 13 годишните не може да ви се помогне.Трябва сами да извървите своя път и да се поучите от грешките си..Сега мога само да ти кажа ,че си се вкарала във филм ;)
Абсолютно..но всеки преживява и тези моменти. (:

Kukumqvka
06-18-2010, 15:49
Значи го харесваш от 4 клас? :-o
Като за начало що не започнете да си говорите очи в очи,или такъв вариянт няма?

cw3tty
06-18-2010, 16:08
skype :lol: :lol: Най-ужастното е да се харесвате с някой, в skype едни киломентрични чатове и като се видите да не може да се погледенете .. ЖАЛКО Е .. :lol: Ако говориш face to face с него нещата ще ти се изяснят .. може би ? Я пробвай и пиши после :lol:

sunshinepp
06-18-2010, 16:09
Офф като кажетее .. порастнии .. направоо :x ще порасте, няма страшно!
и какво и е кифленското писане!???? . .
А по темата.. Нормално е, явно си срамежлива. Направи 1 опит да говориш с него, не те съветвам за скайп разговори (това ще провали всичко) излезте на разходка примерно или ддзн нещо такова, намекни му че го харесваш . . виж как ще ти отвърне и може пък нещата да се наредятт.. :)

Въпросът тук трябва да е - "Кое не и е кифленското писане? ". Пише неграмотно ,не използва главни букви ,допуска правописни грешки ,а за пунктуацията няма да говорим... :?

По темата: На вас 13 годишните не може да ви се помогне.Трябва сами да извървите своя път и да се поучите от грешките си..Сега мога само да ти кажа ,че си се вкарала във филм ;)
Абсолютно..но всеки преживява и тези моменти. (:

Ми всъщност да! Не можеш да ги прескочиш.. за да научиш това което знаеш днес, BlueFace, си минал през някои неща, които са те изградили, а ако е имало кой да ти даде съвет - още по-добре ;]

SmilezZz
06-18-2010, 16:12
Стегни се. Порастни.

3aMe4TaH
06-18-2010, 16:18
Ако искаш да постигаш целите си в живота, винаги трябва да превъзмогваш срама, притесненията, трудностите и т.н Май времето ти е дошло :) Кажи му за чувствата си и желанията си към него, нищо не губиш, може само да спечелиш :)

+1 8)