PDA

View Full Version : болката от любовта



sashto22
06-18-2010, 05:35
Не съм предполагала, че някога ще изпадна в ситуация да обичам толкова силно и да ме отритват с всеки ден, да плача неутешимо..до пресъхване ,а на него да не му пука че се топя със всеки изминал ден,да тъгувам..да сасипвам живота си ....да умирам с всеки ден...и след всеки негов отказ да имам нужда да плача....да палча...но да съм пресъхнала от сълзи и просто да не мога да пролея още една...Плаче ми се и в момента...не мога да си простя как така силният ми дух падна в бездънна яма..и сега в тялото ми живее призрак..които не може да чувства нищо друго освен болката...и паренето на сълзи...за един човек когото сасипа самата мен,сасипа момичето със изкрящата усмивка,душата на компания...момичето което всички обичаха...и продължават дa обичат..Момичето което изчезна във мрака заради едно момче!

ShtrudeL
06-18-2010, 09:19
Какво е товаа? Оо

darinnkaa
06-19-2010, 16:24
Obi4ah 4ovek,4ovek kato men,raz4itah na nego i no6t i den,i misleh togava 4e mu imam viara,no toi me predade-i ni6to v surceto ne ostana.
Neznaeh s koia e, kude e-(bez men e), dali me obi4a i sled lujite
Az misleh za nego , nespirah da pla4a, no sus druga e bil togava.
I potru6ena ot sudbata za pored put - ne znaeh dali da umra.
Da jiveia li ZA6TO toi ne me obi4a ili pone go otri4a.NO AZ GO OBI4AM i neznam kude da ti4am za da se skria ot srama dali da umra ,dali da umra,no 6te se spasia li ot taz samota??
az sum a4inae6t tvorez i sum sigurna 4e ne e dobro no mi doide muzata i 4e6ih da go spodelia. to e po to4no za druga tema no tuk go napisah znam 4e ne mu e tuk miastoto