PDA

View Full Version : Защо ?



Princessani
06-18-2010, 08:47
Разделихме се преди седмица,а аз не спирам да плача от тогава.Имаме общи приятели и се засичаме опитах всичко ,за да си го върна и винаги ме отбласква.Заедно ни беше супер яко,а изведнъж той се промени .Беше най-милото момче ,което познавах ,не се отделяше от мен,нещата бяха перфектни.А след това той се промени коренно .. сега е студен ,отбягваме и по всичко личи ,че вече съм му безразлична.Вчера бяхме на басеин компания и той беше там,а неговото безразличие към мен и това ,че не ми обращаше внимание ме убиваше бавно ,но сигурно.Просто така изведнъж всичко се промени.Няма друга за което съм сигурна ,но немога да разбера какво точно го накара да се промени до такава степен. :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# Той знае колко много го обичам.Последния ден в които бяхме заедно си говорихме ,че и на двамата ни е добре заедно ,до края на лятото ще сме заедно ,а след това ще му мислим като трябва да замине на учи.Правихме най-хубавия секс в живота ми ,.но след това се стигна до тук...... :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Помогнете ми как поне да запазя маничко приятелство междо нас като ме игнорира напълно.Супер гадно ми е :(

jo0zy
06-18-2010, 09:04
А защо се разделихте? Предполагам, че той те е скъсал? :?

w0sh
06-18-2010, 09:04
Такъв е животът

3oPuTy
06-18-2010, 09:10
Той ще учи в София ... Миналия понеделник говорихме за това и според него може би до края на лятото трябва да се разделим просто така го каза без никаква причина.Попитах го защо,а той каза ,че студенския живот е нещо,което не иска да изпуска и че бил свързан и с жени .И че не искал никой да взема със себе си в София.
Ти сама си си отговорила,но в другата ти тема.
Не виждам причина да се чудиш,защо те е зарязал?!Той ти е казал кратко и ясно,че иска да си живее живота без теб.

myNameIsImmortal
06-18-2010, 09:12
Можеби просто този "най-прекрасен секс" в живота "ви", му е омръзнал и си е намерил още по-прекрасен секс..

Princessani
06-18-2010, 09:15
Той ще учи в София ... Миналия понеделник говорихме за това и според него може би до края на лятото трябва да се разделим просто така го каза без никаква причина.Попитах го защо,а той каза ,че студенския живот е нещо,което не иска да изпуска и че бил свързан и с жени .И че не искал никой да взема със себе си в София.
Ти сама си си отговорила,но в другата ти тема.
Не виждам причина да се чудиш,защо те е зарязал?!Той ти е казал кратко и ясно,че иска да си живее живота без теб. ем да ама на мен ми е супер гадно :(

Princessani
06-18-2010, 09:15
А защо се разделихте? Предполагам, че той те е скъсал? :? ми заради това къде ще учим след 12 клас :(

Princessani
06-18-2010, 09:16
Можеби просто този "най-прекрасен секс" в живота "ви", му е омръзнал и си е намерил още по-прекрасен секс.. не няма друга 100 процента съм сугурна .,но ....

myNameIsImmortal
06-18-2010, 09:21
Можеби просто този "най-прекрасен секс" в живота "ви", му е омръзнал и си е намерил още по-прекрасен секс.. не няма друга 100 процента съм сугурна .,но ....
Всеки мъж стига да иска може да има друга, без никой да разбере :) така, че никога не бъди сигурна в това..
Поне не ти ли е дал уж някакво обяснение?!

Princessani
06-18-2010, 09:28
Можеби просто този "най-прекрасен секс" в живота "ви", му е омръзнал и си е намерил още по-прекрасен секс.. не няма друга 100 процента съм сугурна .,но ....
Всеки мъж стига да иска може да има друга, без никой да разбере :) така, че никога не бъди сигурна в това..
Поне не ти ли е дал уж някакво обяснение?! ми опитах да говорим за това единственото което ми казва ,че аз не съм искала да разбера ,че това е края :( ,но защо ?

3oPuTy
06-18-2010, 09:32
Той ще учи в София ... Миналия понеделник говорихме за това и според него може би до края на лятото трябва да се разделим просто така го каза без никаква причина.Попитах го защо,а той каза ,че студенския живот е нещо,което не иска да изпуска и че бил свързан и с жени .И че не искал никой да взема със себе си в София.
Ти сама си си отговорила,но в другата ти тема.
Не виждам причина да се чудиш,защо те е зарязал?!Той ти е казал кратко и ясно,че иска да си живее живота без теб. ем да ама на мен ми е супер гадно :(
След като сама знаеш защо сте скъсали,какъв е смисъла да пускаш нова тема?!Чрез нея няма да ти стане по-леко ... А и нито е първия,нито е последния :? След време ще ти мине,ще се събереш с ново момче ... После и с него ще се разделите и кръговрата ще се повтаря,докато не се омъжиш и не създадеш семейство (не,че и след това не може пак да се повтори).



myNameIsImmortal,виж цитата от предишния ми пост.Там авторката пише,каква е причината гаджето й да я зареже ... Друг е въпроса,че тя самата не иска да го приеме.

jo0zy
06-18-2010, 09:33
А защо се разделихте? Предполагам, че той те е скъсал? :? ми заради това къде ще учим след 12 клас :(

Ако е заради това той е голям тъпак и ако наистина те е обичал ще осъзнае грешнката си за жалост по - късно

Princessani
06-18-2010, 09:39
Той ще учи в София ... Миналия понеделник говорихме за това и според него може би до края на лятото трябва да се разделим просто така го каза без никаква причина.Попитах го защо,а той каза ,че студенския живот е нещо,което не иска да изпуска и че бил свързан и с жени .И че не искал никой да взема със себе си в София.
Ти сама си си отговорила,но в другата ти тема.
Не виждам причина да се чудиш,защо те е зарязал?!Той ти е казал кратко и ясно,че иска да си живее живота без теб. ем да ама на мен ми е супер гадно :(
След като сама знаеш защо сте скъсали,какъв е смисъла да пускаш нова тема?!Чрез нея няма да ти стане по-леко ... А и нито е първия,нито е последния :? След време ще ти мине,ще се събереш с ново момче ... После и с него ще се разделите и кръговрата ще се повтаря,докато не се омъжиш и не създадеш семейство (не,че и след това не може пак да се повтори).



myNameIsImmortal,виж цитата от предишния ми пост.Там авторката пише,каква е причината гаджето й да я зареже ... Друг е въпроса,че тя самата не иска да го приеме. ми не съм свикнала да съм сама ,не съм свикнала да ме режат и сега незнам как да го преодолея :(

Princessani
06-18-2010, 09:39
А защо се разделихте? Предполагам, че той те е скъсал? :? ми заради това къде ще учим след 12 клас :(

Ако е заради това той е голям тъпак и ако наистина те е обичал ще осъзнае грешнката си за жалост по - късно ми може би ,но тогава вече може мен да ме няма след всичката тая болка :(

viqnkababyy
06-18-2010, 09:58
Млади сте още. Пътищата ви се разделят просто, приеми го !

3oPuTy
06-18-2010, 10:10
Той няма да се "усети",защото в момента за него най-важното е да си изживее студентските години без приятелка.
Най-добре свиквай,защото вече си го загубила.

Princessani
06-18-2010, 10:12
Той няма да се "усети",защото в момента за него най-важното е да си изживее студентските години без приятелка.
Най-добре свиквай,защото вече си го загубила. знам ,но мисълта ,че някой ме е отрязал ме побърква от вътре ,никога не се е случвало искам някак да си го върна :( :( :( :(

3oPuTy
06-18-2010, 10:17
Е няма как да си го върнеш ;)
А това "просто никога не са ме зарязвали",защо все го повтаряш?!Имаш се за много велика ли?!Имам чувството,че искаш да си го върнеш,само защото не искаш да си зарязаната,а искаш да си зарязалата ... :?

Princessani
06-18-2010, 10:19
Е няма как да си го върнеш ;)
А това "просто никога не са ме зарязвали",защо все го повтаряш?!Имаш се за много велика ли?!Имам чувството,че искаш да си го върнеш,само защото не искаш да си зарязаната,а искаш да си зарязалата ... :? ми нещо такова това чувство е мн гадно някак ,ако беше обратното щях да се чувствам по-добре :( и да си го върна някога ще постъря както той сега .Но сега....... :(

3oPuTy
06-18-2010, 10:25
Извинявай,но се държиш адски малоумно :shock: :lol:
Ти не го обичаш ... :?
А и свиквай с това да си зарязаната.И в живота,и в работата и къде ли не ще ти се случва понякога да си отхвърлената/зарязаната/изгонената/отблъснатата и т.н.

BlindedAngel
06-18-2010, 10:26
Начина по който говориш че не можеш да приемеш това че някой те е зарязал ме кара да си мисля че по - скоро ти е наранено егото, отколкото да ти пука ЧААААК толкова много за момчето.

Princessani
06-18-2010, 10:28
Начина по който говориш че не можеш да приемеш това че някой те е зарязал ме кара да си мисля че по - скоро ти е наранено егото, отколкото да ти пука ЧААААК толкова много за момчето. до някаква степен .Искам на всяка цена да си го върна и до края на лятото все ще се засичаме и има време да го направя.А това дали ми пука ,само аз си знам колко ме болеше цяла седмица,а сега незнам какво точно чувствам от любов може би постепенно се превръща в ненавист и омраза :( :(
всичко започна от това ,че аз започнах да говоря за това ,че искам да запазим елентарно приятелство ,някак тъпо е след като сме били заедно да се държи сякаш ме няма :( , да не говори изощо с мен,да ме игнорира.Е това немога да го разбера :(

BlindedAngel
06-18-2010, 11:50
Познато поведение.Според мен си има друга (мое мнение,съдя по поведението му което описваш), или има мерак за друга която е по - интересна от тебе за момента.А това че те е боляло само 1 седмица ми става ясно колко "силна" е била връзката ви щом за има няма половин месец не знаеш вече какво чувстваш ( нищо лично ).

Princessani
06-18-2010, 12:42
Познато поведение.Според мен си има друга (мое мнение,съдя по поведението му което описваш), или има мерак за друга която е по - интересна от тебе за момента.А това че те е боляло само 1 седмица ми става ясно колко "силна" е била връзката ви щом за има няма половин месец не знаеш вече какво чувстваш ( нищо лично ). ми колкото повече си повтарям ,че не го обичам и че вече ми е безразлично ,една лъжа изрекана 100 пъти накрая става истина.А и от днес реших да изляза и да забия нещо ново ,може да е само флирт ,но не мога да продължавам така.Не съм спирала да плача от една седмица ,всяка вечер стига вече.Край.

BlindedAngel
06-18-2010, 13:14
Ти си знаеш най - добре...

crazybebe
06-18-2010, 15:44
виж .. животът е ЕДИН а ти се тровиш в сълзи заради момче .. пффф .. след няколко дни ще си го забравила .. Трябва да се наслаждаваш на живота и да не обръщаш внимание на такива работи .. ето : и аз бях като теб до 5 клас ревах за момчета .. ама да ти кажа честно няма смисъл и оттам нататък вече ми е все едно .. :)

Princessani
06-19-2010, 11:26
Мисля,че започнах да се възтановявам от снощи ,разбрах ,че живота и без него не е толкова зле и може би ще започна като песента златотърсачка :екскурзии,бижута,пари,диам анти,парфюми,коли,мъж с влияние без никва любов.Видях колко струва любовта :-D :-D :-D :D :D :D :D :D

WaterLilly
06-19-2010, 11:33
Извинявай,но се държиш адски малоумно :shock: :lol:

AniBG
06-19-2010, 11:43
... "Всеки с проблемите си!" :?

По темата: нищо неможеш да направиш, освен да поговориш с него! Друго по-добро предложение навярно няма! 8-[

Princessani
06-19-2010, 11:55
... "Всеки с проблемите си!" :?

По темата: нищо неможеш да направиш, освен да поговориш с него! Друго по-добро предложение навярно няма! 8-[ опитах да говоря с него невъзможно е повече няма да се занимавам :(

valdesbg
06-19-2010, 12:02
Ахахахаха жалка история... наистина жалка (:

Ще станеш "нечие" момиче накрая.... въпроса е чие :)

3oPuTy
06-19-2010, 12:13
Мисля,че започнах да се възтановявам от снощи ,разбрах ,че живота и без него не е толкова зле и може би ще започна като песента златотърсачка :екскурзии,бижута,пари,диам анти,парфюми,коли,мъж с влияние без никва любов.Видях колко струва любовта :-D :-D :-D :D :D :D :D :D
Бреййй,колко много си го обичала ... :lol: Вчера обясняваше как не можеш да живееш без него,как си щяла да умреш преди той да се усети,че те обича ... После искаше да си го върнеш за да скъсаш ти с него ... А сега и това ...
Ти освен неграмотна се оказа адски ограничена и тъпа :lol:

Princessani
06-19-2010, 12:48
Мисля,че започнах да се възтановявам от снощи ,разбрах ,че живота и без него не е толкова зле и може би ще започна като песента златотърсачка :екскурзии,бижута,пари,диам анти,парфюми,коли,мъж с влияние без никва любов.Видях колко струва любовта :-D :-D :-D :D :D :D :D :D
Бреййй,колко много си го обичала ... :lol: Вчера обясняваше как не можеш да живееш без него,как си щяла да умреш преди той да се усети,че те обича ... После искаше да си го върнеш за да скъсаш ти с него ... А сега и това ...
Ти освен неграмотна се оказа адски ограничена и тъпа :lol: след като любов няма има интереси и това е писна ми да се занимавам с хора,които незнаят какво искат. :o

Princessani
06-19-2010, 12:50
Ахахахаха жалка история... наистина жалка (:

Ще станеш "нечие" момиче накрая.... въпроса е чие :) кое му е жалкото ,че винаги добрите хора страдат в тоя живот .От коренно ще се променя и освен за себе си ,за никой друг няма да мисля и няма да ми пука. :o

3oPuTy
06-19-2010, 12:52
^^ ... Каза момичето,което в интервал от 2-3 коментара мина през "обичам го,не мога да живея без него,ще умра без него";"искам да си го върна за да скъсам аз с него";"майната му,вече ще се държа като к*рва и ще използвам мъжете" (нищо,че реално погледнато мъжете ще те използват) ... :lol:

Princessani
06-19-2010, 13:01
^^ ... Каза момичето,което в интервал от 2-3 коментара мина през "обичам го,не мога да живея без него,ще умра без него";"искам да си го върна за да скъсам аз с него";"майната му,вече ще се държа като к*рва и ще използвам мъжете" (нищо,че реално погледнато мъжете ще те използват) ... :lol: Мен никой не ме е използвам ,че и ся ли,просто живота е такъв не си егост и да мислиш само за себе си винаги някой ще се опита да те смачка.

valdesbg
06-19-2010, 13:12
И един мармот... :lol:

3oPuTy
06-19-2010, 14:41
И един мармот... :lol:
http://lanix.org/blog/images/marmot.gif


А що се отнася до последното изказване на авторката:
Ти к'во си мислиш,че някой ще си пръска парите по теб без да иска нещо в замяна ли?!Ако толкова много държиш на всички изброени неща от по-горе значи трябва да се примириш,че ще си просто една най-обикновена прости*утка в ръцете на някой мъж. (сори за грубия израз)
Освен това не съм казала,че са те използвали,а че ще те използват.

П.П.Мамка му,пиши грамотно!!!
Станала си на 19 години,а пишеш като петокласник!!!Ми и аз да съм момче с такава приятелка - и аз ще я зарежа,защото не обичам около мен да има неграмотни и необразовани хора :?

Princessani
06-19-2010, 20:23
аз нищо от никой не очаквам .Не смятам да се занимавам с някой изобщо сега :(

loliii
06-20-2010, 08:10
Горкото момче. Как изобщо е издържало толкова време с тебе?!

YouMakeMeSmile
06-20-2010, 08:24
Можеби просто този "най-прекрасен секс" в живота "ви", му е омръзнал и си е намерил още по-прекрасен секс..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

crazybebe
06-20-2010, 12:08
аз нищо от никой не учаквам .Несмятам да се занимавам с някой изощо сега :(

хмм .. струва ми се,че си неграмотна !