PDA

View Full Version : Външно оценяване - Френски



tArIkAt
06-18-2010, 09:17
Айде тука всичко за външното по френски ;d Подготвяте ли се ? Как мислите че ще се справите ? Притеснявате ли се ? Всичко тук ;д

detelina101
06-18-2010, 13:04
Аз тази година също ще имам външно по френски,даже в понеделник имам устен изпит,а на 23 ми е писмения.Притеснявам се,че класната ми ще оценява,а пък тя е най-гадната в цялото училище.Надявам се да взема и двата изпита.Потговям се,да.Пиша си диалози,уча си темата,а един ден преди писмения ще преговоря каквото трябва.Ами ти?

tArIkAt
06-18-2010, 17:43
Аз попринцип съм скаран с граматиката ;d писма пиша г/д хубави .. силата ми е в говоренето :D Жалко,че няма да има и устен изпит .. Иначе събота и неделя сядам и преговарям всичко ..

SmilezZz
06-18-2010, 18:13
НЕ се притеснявайте излишно,така само ще си провалите изпита..Тази година дават супер лесни неща - надявам се и на вас да ви се падне лесна тема,и да се справите зашеметяващо..Иначе доколкото знам аз,НВО по чужд език се състои от 3 части..
Първа част - Слушане с разбиране
Втора част - Четене с разбиране
Трета част - Граматиката / Езковата част
И бях чула,че щели да ви дадат да правите съчинение /нещо от сорта да пишете писмо/ - но не съм сигурна дали наистина е така..Иначе стискам ви палци.. УСПЕХ