PDA

View Full Version : Моляви помогнете :)



sladyr4etyy
06-18-2010, 11:01
Ето какъв е и моя проблем за някои може да не е нищо но аз съм много :oops: срамежлив.Всичко започна,когато разбрах,че едно момиче ме харесва първо нямах никаква представа за нея и не я харесвах, но от преди един месец (грубо) започнах да изпитвам чуства и един ден,като се прибрах от училище седнах на компютъра и видях че някой ми беше пратил пълномощно,това беше тя от тогава всеки ден си пишем,но за жалост неможем да се видим :( бих я питал да излезем,но ме е срам а и се притеснявам защото сме много малки аз съм на 12 тя е на 11 и просто незнам какво да правя.Затова моляви дайте някакъв съвет :) :) :) кажете какво да правя ? Благодаря предварително. :)

Сорри за правописните грешки ако има такива :?

britzy
06-18-2010, 11:21
ти си на 12-заеби я.По-добре си учи ляля

alonedark
06-18-2010, 11:28
Споко бе пич , кво като сте на 11 / 12 години , просто преглатни срама и действай , щом ти е пратила палномощнж и щжм си пишете всеки ден , значи тя те харесва....все има кво да се прави , например кино ири разходка в паркоа до НДК или някъде другаде...!!!Ти си мъжа , такаче направи първата крачка , след това е лесно...!!!

sunshinepp
06-18-2010, 11:32
Виж сега това, че сте на 11 - 12 няма особено голямо значение. Ще ти дам пример .. слизам аз в подлеза на Плиска и гледам момиче и момче (определих ги като 12 годишни ) бяха хванати за ръка и момичето целуна момчето по бузата. Очудих се, но и ми стана някак красиво.. може да бяха малки, но бяха изключително сладки! Няма от какво да се притесняваш.. ако я харесваш може да излизате, да си пишете .. няма нищо лошо! :-)
Айде и ако се решиш, успех!

crazybebe
06-18-2010, 15:47
дам .. няма значение на колко си .. няма нищо срамно да я поканиш.Успех!

bloodyF
06-18-2010, 16:27
абе кво става в тая тема бе?Все лапета на по 10-11 години ми се мотаят тука :lol:

xxmexx
06-18-2010, 16:36
Все пак сте още малки, но ако я харесваш покания да излезете в парка :) :) е разбира се не и налитай веднага да я целуваш и успех !! :grin: :grin: :grin: :grin:

sladyr4etyy
06-19-2010, 08:49
Благодаря ви много за съветите(но не и за спама) :) с нея се разбрахме да отидем заедно на басейн :grin: това как е ? :? :? :?

Paramour
06-19-2010, 09:24
Сорри за правописните грешки ако има такива :?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Има, има и то много :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

така... по темата: Щом сте се разбрали за басейн... ок. Ти ли я покани или тя теб? :lol: :lol:

anonymous708973
06-19-2010, 09:51
Ай стига бе! И вие сте били на 12, ама това момче за разлика от "разбитата душевно" осъзнава, че е малък... Покани я, нищо не губиш :) Учи се отсега как се прави (каненето, не друго 8-) ), че после да не пускаш теми от рода на "На 18 съм и нямам представа как се сваля момиче/как да се целувам" и прочее. Давай :)

awerw
06-19-2010, 09:59
Сорри за правописните грешки ако има такива :?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Има, има и то много :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

така... по темата: Щом сте се разбрали за басейн... ок. Ти ли я покани или тя теб? :lol: :lol:
ох като почнете правописни грешки ко било що било :? абе замълчете си ве бива ли на секи който си е свикнал да си пише така да му натяквате за грешките тук той ви задава въпрос а вие :x лее мн ме дразнят такиа

Paramour
06-19-2010, 19:57
Сорри за правописните грешки ако има такива :?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Има, има и то много :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

така... по темата: Щом сте се разбрали за басейн... ок. Ти ли я покани или тя теб? :lol: :lol:
ох като почнете правописни грешки ко било що било :? абе замълчете си ве бива ли на секи който си е свикнал да си пише така да му натяквате за грешките тук той ви задава въпрос а вие :x лее мн ме дразнят такиа
Може да е свикнал, ама поне да пише така както трябва. На тебе примерно приятно ли ти е да четеш теми, написани без точки, без главни букви и без какъвато и да било мисъл за правописа... щото на ей такива им трябва превод...

tnp123
06-19-2010, 20:11
Спокойно Paramour, след 2-3 години, като дойде новата партида влюбени, точките и главните букви ще са ни най-малкия проблем!