PDA

View Full Version : ПОМОЩ . . . психо трилър



miminka__94
06-18-2010, 11:50
С приятелки ще си правим петъчна кино вечер със страшни филми .... Бихте ли ми препоръчали добър психо трилър,защото все по често попадам на бозички ... да оточня не искам да е нещо с кръв,гнусотии,супер много убийства,клане и т.н.,а по скоро искам нещо със смислена история,която те държи под напрежение,стряска те на моменти,разтърсва психиката и не е пълна с изкуствена кръв ... нещо от сорта на Dead silence,Prom night,Stay alive ... Благодаря предварително :)))

П.с. имаше един филм отдавна го бях гледала много ми хареса ама сега не му помня името и го издирвам,действието се развиваше с навечерието на Нова година,група хора ( имаше готвачка,двойка ...) бяха на парти на 100 етаж на сграда и получиха покани да слезнат на някой там етаж уж на парти,ама имаше убито прасе и до него картичка и общо взето един психопат ги преследва ... :? ако се сещате за филма и името му много ще ми помогнете...

Unabomber
06-18-2010, 11:58
Whiteout / Ледена смърт (2009)
The Machinist / Механикът (2004)

Сещам се за филма, който си описала, но заглавието ми обягва :)

stupid0boy
06-18-2010, 12:04
Числото 23 / The number 23 << Страхотен филм... Гледай го...

DaemonBoy
06-18-2010, 13:26
Хмм и аз се сещам за кой филм става на въпрос.
Гледайте първата част на The Triangle

Sunny95
06-18-2010, 13:29
Case 39 / Дело 39 - много хубав филм!

ActreSS
06-18-2010, 14:00
:) The Others; Hide and seek ;The Skeleton Key ; Dorothy Mills ;Darkness Fall(s) ; ..само за тези се сещам,но са хубави

elito0o0o0
06-18-2010, 16:56
The Crazies
Black Christmas
Sublime
Hostel I,II
Mirrors
....

едит - Hostel 2-рата част е комедия !! :lol: :lol:

chezzy
06-19-2010, 13:46
Identity
The Broken

SilverRain
06-19-2010, 16:27
оф айде аз няма да ви предлагам филм 8-)

Ягодка
07-13-2012, 16:39
Сега виждам, че темата е от 2010г., но все пак и аз ще пиша - може някой пък да потърси психотрилъри :-D Хмм.. как така никой не е предложил Самара (The Ring; Предизвестена смърт)? :D Аз лично съм за "Криеница", но той има доста кръв в края. Сега си тегля от Замундата "Страх от тъмното", гледах трейлъра и ми изглежда интересен ;) Видях един от коментарите и казват, че години не са могли да спят и са били на лампа :-D А нали, възрастни! Аз на 12 .. колко ще спя.. пък и сега към 10ч. вечерта ще го гледам, нали е петък вечер, че и 13-ти :-D Предлагам ви един много добър психо - Стая 1408! Много е добър, според мен! Препоръчвам ви и Убийствен пъзел всички части! Това е от мен :)

Nikolcheto24
07-13-2012, 19:44
Сега виждам, че темата е от 2010г., но все пак и аз ще пиша - може някой пък да потърси психотрилъри :-D Хмм.. как така никой не е предложил Самара (The Ring; Предизвестена смърт)? :D Аз лично съм за "Криеница", но той има доста кръв в края. Сега си тегля от Замундата "Страх от тъмното", гледах трейлъра и ми изглежда интересен ;) Видях един от коментарите и казват, че години не са могли да спят и са били на лампа :-D А нали, възрастни! Аз на 12 .. колко ще спя.. пък и сега към 10ч. вечерта ще го гледам, нали е петък вечер, че и 13-ти :-D Предлагам ви един много добър психо - Стая 1408! Много е добър, според мен! Препоръчвам ви и Убийствен пъзел всички части! Това е от мен :)

Точно Убийствен пъзел не ти препоръчвам, защото филма няма никакъв сюжет, а пълен с кървища и гнусотии.Препоръчвам ти Психо, Сиянието, Неканено и Коварен.

harabadabarche
07-14-2012, 15:05
Аз също ти препоръчвам "Сиянието", също така "Птиците" на Хичкок! и "Бебето на Розмари"

Christinna
08-03-2012, 20:12
Hide and Seek и The Last House on the Left :)

Christinna
08-05-2012, 16:01
И Psycho, разбира се..

ccdesigns
08-05-2012, 16:27
Точно Убийствен пъзел не ти препоръчвам, защото филма няма никакъв сюжет, а пълен с кървища и гнусотии.Препоръчвам ти Психо, Сиянието, Неканено и Коварен.

Tи зле ли си? Убийствен пъзел е един от най-добрите филми, които съм гледал с уникален сюжет и хубава поука.

lkpd
04-03-2013, 10:41
П.с. имаше един филм отдавна го бях гледала много ми хареса ама сега не му помня името и го издирвам,действието се развиваше с навечерието на Нова година,група хора ( имаше готвачка,двойка ...) бяха на парти на 100 етаж на сграда и получиха покани да слезнат на някой там етаж уж на парти,ама имаше убито прасе и до него картичка и общо взето един психопат ги преследва ...
Лелеее колко отдавна търся този филм. И аз съм го гледала преди доста време и много искам да го гледам пак.
Моля ако някой се сети да пише!