PDA

View Full Version : ПОМОЩ . . . психо трилър



miminka__94
06-18-2010, 13:06
пуснала съм същата тема и в музика и тв,но я пускам и тук,защото раздела е много посещаван,а и мисля,че няма проблем за темата ....та
С приятелки ще си правим петъчна кино вечер със страшни филми .... Бихте ли ми препоръчали добър психо трилър,защото все по често попадам на бозички ... да оточня не искам да е нещо с кръв,гнусотии,супер много убийства,клане и т.н.,а по скоро искам нещо със смислена история,която те държи под напрежение,стряска те на моменти,разтърсва психиката и не е пълна с изкуствена кръв ... нещо от сорта на Dead silence,Prom night,Stay alive ... Благодаря предварително Smile))

П.с. имаше един филм отдавна го бях гледала много ми хареса ама сега не му помня името и го издирвам,действието се развиваше с навечерието на Нова година,група хора ( имаше готвачка,двойка ...) бяха на парти на 100 етаж на сграда и получиха покани да слезнат на някой там етаж уж на парти,ама имаше убито прасе и до него картичка и общо взето един психопат ги преследва ... Confused ако се сещате за филма и името му много ще ми помогнете..