PDA

View Full Version : мацки помощ ;PP



shmyshi
06-18-2010, 13:02
здрасти на всички :D
не знам дали има такава тема ...поне не намерих :)
искам да попитам женската част следното понеже съм малко срамежлива (пък не съм и перфектна..)..та искам скоро да отида на бразилска кола маска и ако може някоя по-опитна от вас да ми обясни вс подробно ..отиваш, събуваш гащите, срам не срам, и айде чао :D питам понеже след кратък разговор с моите приятелки те казаха \"ти луда ли си няма нужда да се събуваш първо..второ е срамно и противно и трето вредно\" за мен са глупости, но моля кажете ми всичко ...не ви ли беше поне малко срам в началото :?
(попринцип ползвам самобръсначка и няма начин да не поболи то се знае )
сорри за грешчиците !
мерси предварително за отговорите ви :) и моля не злобейте...жени сме трябва да се подкрепяме :) все пак не сте моите ,,приятелки" :-) :-) :-)

HexGirl
06-18-2010, 13:15
няма нищо срамно !
Знаеш ли колко ..... е видяла тази жена 8-)
Боли що годе но се търпи и това е не ги слушай. По добре това от колкото бръснач

casey
06-18-2010, 14:16
Нормално е да те е срам. Чувала съм, че определено си заслужава. С бръснач освен, че на следващия ден е същото, се появяват пъпчици и т.н. Сама е малко опасно - все пак това е доста чувствително място и можеш да си разраниш кожата.
Затова това е най-добрия вариянт поне за мен, но аз все още не съм се престрашила. НЕ заради болката, а по-скоро заради срама.
Успехчета.

AniBG
06-18-2010, 16:48
Аз не използвам самобръсначка, използвам епилатора, но не главата за обезкосмяване, а за бръснене! Много е ефикасно и няма опастност от рани! Ако искаш опитай колата маска, но по въпрос за болката - тя е относително понятие, зависи от типа кожа и нейната чувствителност! А ако имаш въпроси, направо ги задай на козметичката! :-|