PDA

View Full Version : Става ли като съчетание?



Milen0v
06-18-2010, 13:59
ето какво реших да съчетавам + усилена тренировка

Explode Mass Gainer +Creatine Monohydrate Explode

+ спане и мн яко ядене

как мислите ?

ro6lio
06-18-2010, 14:37
нз
но чух от един мой приятел дето е на 30 г и е в добра физ форма
че здравото хранене (не диета)+яко спане + доста бягане и фитнес или лостове се трупа маса
а вече евентуално ако искаш оформяне си правиш хранителен режим и кардио

redbul2
06-18-2010, 15:39
Става. Не си доволен от теглото си?

Shazzrah
06-18-2010, 17:21
Аз не съм голям привърженик на гейнерите защото си даваш парите за захар само...

бих ти препоръчал да си вземеш протеин + CGT или по отделно creatine + glutamine + taurine

зависи с какви финансови средства разполагаш и какво искаш да постигнеш като резултати ест :)

Milen0v
06-18-2010, 19:58
ем примерно искам гръб като твоя :)))
тоест искам маса но просто като се гледам нямам маса в бицепсите само леко си личи малък мускул ;д а иначе в областа на корема имам мазнини които искам да премахна ....слаб съм и в същото време коремната област имам да премахвам излишък
та както казах искам ММ а и в същото време да махна тия "паласки" но двете неща не се съчетават така че парво искам ММ и след това ще чистя
:)
с колко пари...
до 30 лева за продукт бих дал неразполагам с повече а и не ми се дава..
знам че креатин монохидрида е ефтин =15-20
нз ако знаеш какъв да ми предложиш и на по никса цена направи го :)

D3NG3rZ0N3
06-19-2010, 03:26
За к'во ти е този креатин... Здраво ядене+ здрави трен.+ почивка+ протейн и аминокиселини

yakuza_
06-19-2010, 06:45
По отделно е по - добрия вариант. (креатин, глутамин и таурин)

Myrth
06-19-2010, 09:49
Миленов, не се занимавай с това и не си давай парите. ''Гръб като неговия'' няма да имаш скоро, независимо дали пиеш добавки или не. Няма да стане по-бързо.
Пък и всичко бързо постигнато се губи бързо, така че ето ти още една причина да не бързаш :)
Яж стабилно и ставай по-силен, тялото ти ще се промени. Единственият начин да качиш качествена мускулатура, е да станеш по-силен. Празният обем се губи лесно.

Milen0v
06-19-2010, 11:26
под ядене стабилно имаш предвид и правилно хранене ли ?(без тестено,безалкохолно,сладк и)щото веднъж един фр ми каза че яде всичко и тренира много
това му личи формата му е добра но единствено има малко корем (на 30 е ) а причината ми вика е че не правил кардио ваобще щото време не му остава
но ръце си ги има \/ -форма също то не му личи мн зареди корема ;д

дали така ми се струва или просто и не мога да му се равнявам по години

Myrth
06-19-2010, 13:08
Какво му е доброто на формата, след като има дори малко корем? Дори основният период за натрупване на маса не е извинение човек да се храни безразборно и да си позволи корем. Боклуците ти скапват тялото, захарите, с които са наблъскани яко най-различни храни, са си чиста отрова, но това е много дълга и сложна тема. Не е цаката да ядеш по часовник и само и единствено подходящи храни, всичко е до изграждане на хранителни навици. Когато си свикнал да ядеш здравословно, можеш да си позволяваш от ''храната за душата'', защото гръбнакът на храненето ти е изграден и стабилен :)

Колкото до кардиото - никога не съм правил през живота си и въпреки това поддържам много нисък процент мазнини, без да изпадам в крайности при храненето. Едно е сигурно обаче - ако нямаш добра генетика да гориш активно мазнини и да не ги трупаш и храненето ти е не както трябва, ако ще и да се скъсаш от кардио, файда няма да има.

play23
06-19-2010, 13:26
Ако искаш да махаш мазно, забрави гейнъра ;) И е възможно да качваш маса и да махаш мазно, но е трудно, ето ти живия пример - http://lubomirivanov.com/2963

Shazzrah
06-19-2010, 13:41
Ако искаш да махаш мазно, забрави гейнъра ;) И е възможно да качваш маса и да махаш мазно, но е трудно, ето ти живия пример - http://lubomirivanov.com/2963

Човек теб да не ти плащат за да му правиш реклама на блогът на този човек?

Миленов ето какво мисля аз и какво ти препоръчвам като човек който се занимава от много време със спорт и бодибилдинг!Не чети какво се пише по форумите!Разбери принципа на качването на мускулна маса / на чиестенето, прочети в интернет има много литература за действието на всяка добавка и се консултирай само с хора които са се ДОКАЗАЛИ в спорта!По форумите само ще се объркаш допълнително...а шансът да четеш мнения на хора които даже незнаят и какво пишат е ОГРОМЕН!

УСПЕХ!

yakuza_
06-19-2010, 13:41
Абе да не си на заплата при тоя, че го лансираш толкова ? :lol: :lol:

Milen0v
06-19-2010, 14:22
шарзах а каква е тайната при теб ? смисъл от снимката изглеждаш добре ? какъв е твоят метод =)

play23
06-19-2010, 19:30
Ако искаш да махаш мазно, забрави гейнъра ;) И е възможно да качваш маса и да махаш мазно, но е трудно, ето ти живия пример - http://lubomirivanov.com/2963

Човек теб да не ти плащат за да му правиш реклама на блогът на този човек?

Миленов ето какво мисля аз и какво ти препоръчвам като човек който се занимава от много време със спорт и бодибилдинг!Не чети какво се пише по форумите!Разбери принципа на качването на мускулна маса / на чиестенето, прочети в интернет има много литература за действието на всяка добавка и се консултирай само с хора които са се ДОКАЗАЛИ в спорта!По форумите само ще се объркаш допълнително...а шансът да четеш мнения на хора които даже незнаят и какво пишат е ОГРОМЕН!

УСПЕХ!
Де да ми плащаха, просто съм ужасно доволен от това което направи за мен ;) Пък и какво лошо има в статията, малко да го окуража човека. Осетих се че стана много от неговия сайт, ама има много полезни неща и не виждам какво лошо има, ако някъде съм сбъркал, кажи ;) Не съм казал, платете му да Ви направи нещо или нещо подобно, а да четеш статиите е безплатно и страшно полезно, ако някой от тук знае толкова колкото той е знае и споделя с статиите, лично ще ида да го поздравя.

Shazzrah
06-20-2010, 07:49
шарзах а каква е тайната при теб ? смисъл от снимката изглеждаш добре ? какъв е твоят метод =)

Няма тайна...всичко е до правилно хранене,правилни тренировки и ПОСТОЯНСТВО!И нещата се случват...вече в зависимост от организмът при едни става по-бързо при други по-бавно но и в 2та случая се постигат резултати!