PDA

View Full Version : Притеснението на тестовете



crazybebe
06-18-2010, 15:52
Привет на всички !
Мисля,че не само аз имам такъв проблем-притеснението на тестовете. То,хубаво-всеки се притеснява,но аз знам нещата за 6,а от притеснение изкарвам 4 .. знам,че ги знам защото ме изпитват на същите неща на устен изпит и си изкарвам 6 .. Та,ако някой знае как да го преодолеем да каже . Благодаря предварително! :)

П.П-Съжалявам ако темата не е в точната категория,просто не можах да прецен я къде другаде мога да я сложа ! :)

ImmortalSportFreak
06-18-2010, 17:05
Ами просто мисли позитивно.Нали си знаеш нещата-следователно нямаш проблеми.Първо трябва да разбереш къде е причината да се притесняваш и после да се опиташ да я елиминираш.
Наистина има по-притеснителни хора и ти явно си една от тях - просто трябва да осъзнаеш че щом си научила добре и си знаеш уроците нямаш никакви проблеми и съответно поводи за притеснения. ;)

crazybebe
06-19-2010, 09:02
благодаря ! мисля че най-много се притеснявам да не ми свърши времето , и ето като на устен ме изпитват знам че могат да ме изпитват целия час и дори в малкото междучасие и си казвам всичко и имам 6,а явно на тестовете се притеснявам за времето ..! :) :) :)

L0ST
06-19-2010, 16:09
Попринцип за двойкаджийте писмено изпитване е по-лесно - препишат малко и имат 3... там по-зор се изкарва 6-ца, тей като на устоно малко или много учителя ти помага, а ако имаш малко акъл в главата винаги можеш така, внимателно, да извъртиш темата, че виангида стигнеш до нещо коеот го знаеш перфектно...

Пък и спокойно..аз съм на ринцип каквото стане и кажи речи си се справям на почти всички контролни за отличен, но дори и да не е 6, ако ще и 3 да е, не ми пука, винаги има време а го поправя 8-)