PDA

View Full Version : течен азот



POLLINA
06-18-2010, 19:27
някой горорил ли си е нещо с течен азот? брадавица , кокоши трън ?
какво става след процедурата :)

ShtrudeL
06-18-2010, 20:18
човече това звучи брутално. Оо

pErFeKt_GiRl
06-18-2010, 20:21
Баща ми си ги е махал със мляко от смокиня

TopNotchGlamorChick
06-18-2010, 20:22
Аз имах 2 брадавици подмишницата.. беше някаква студена болка.. но нищо особено. След това стана някакво синьо където ме е горяла..

POLLINA
06-18-2010, 20:28
на мен днес ми гориха една брадавичка на пръста , мен лично не ме боля, търпя на болка, предварително ме предупредиха , че там ще е доста болезнено. странно е усещането да усетиш - 197 градуса върху кожата си 8-)
какъв е процесът на заздравяване? за колко време ще ми се оправи , че е много лошо, че е на дясната ми ръка ии почти нищо не мога да правя без да дразня

TopNotchGlamorChick
06-18-2010, 20:43
Не мога да се сетя за колко време заздравя щото беше преди 4-5 год. :-D Ама някаде за около 1-2 седм.

scaramouche
06-20-2010, 19:02
имах една дребна брадавичка под долната устна. С течен азот ми я обгаряше в продължение на 3-4 седмици дерматолог и тя падна. При самото обгаряне няма силна болка, само лека студенина. В последствие брадавичката сама си пада, когато бъде прекъсната от азота. Много невинно и лесно е, а и бих казала най-безболезнения метод за премахване на нещо подобно.

PepSsSi
06-20-2010, 19:16
дано не си загазила и ти...
Преди няколко години (9клас бях) нз откъде ама бях хванала брадавици на пръстите. Бяха доста малки, приличаха на ранички,боляха и т.н Бяха на общо 7 пръста. Гориха ме с течен азот, направиха ми хм....поне 6-7 процедури.... Е, чупила съм си пръст и не ме болеше толкова , колкото от азота :-# :-# (може би защото бяха и много наведнъж...)
Та самата процедура каква е... отиваш и касапина (лекаря) ти натиска проблемното място с някфа пръчица ли не помня ве4е с тоя азот.... Поне ще благословиш всички роднини :D Заздравяването при мен беше бавно, но мен всяка седмица ме гориха... Мажех раничките с едно кремче (Дипрогента май беше) , пазех ги да не се замърсят много и така... Само не чопли, то като кожата отдолу заздравее ще си падне само

LipSy
06-20-2010, 20:08
Една моя приятелка имаше нещо на крака като малко балонче пълно с вода, ама не го знам как се казваше. Тя ходи на лекар да й го горят с течен азот и то това балонче стана тъмно лилаво и после като падна й се получи нещо като белег, който се махна след известно време! :)