PDA

View Full Version : Много ми е гадно...



Neo712
06-18-2010, 19:43
Ходиме от 2 месеца и аз много бързо се привързах към нея. Днес ми писа и ми каза, че ще се премести от Перник и ще трябва да късаме. Преди около месец загубих дядо си, а сега и нея... не мога да го понеса! Щях да направя огромна глупост, за която съжелявам. Знам, че ще прозвучи тъпо, но държах в ръцете си газов пистолет и исках да се самоубия. С нея ни остават още най-много 2, 3 месеца заедно и ще трябва да я напусна, а аз не знам как да се справя без нея.

lubomirky
06-18-2010, 19:55
пускайте едни години като ги пишете тия теми, не е чак толкова занимавка.

sunshinepp
06-18-2010, 19:58
Ходиме от 2 месеца и аз много бързо се привързах към нея. Днес ми писа и ми каза, че ще се премести от Перник и ще трябва да късаме. Преди около месец загубих дядо си, а сега и нея... не мога да го понеса! Щях да направя огромна глупост, за която съжелявам. Знам, че ще прозвучи тъпо, но държах в ръцете си газов пистолет и исках да се самоубия. С нея ни остават още най-много 2, 3 месеца заедно и ще трябва да я напусна, а аз не знам как да се справя без нея.


Прекалил си .. :)

Neo712
06-18-2010, 20:00
С вас не може да се говори ...

sunshinepp
06-18-2010, 20:03
С вас не може да се говори ...

ДА, прав си .. с мене за такива "тежки драми", за самоубивания не може да се говори. ;) и все пак lubomirky се опита по един иили друг начин да те попита на колко си .. :-o :?

YouDontKnowMe
06-18-2010, 20:16
Пич, тея драми ги слушам всеки ден, та даже ги преживях и с гаджето ми. Съжалявам за дядо ти , но мнението ти и поведението ти изобщо не са мъжки. Ти кво си, пикла, която не може да издържи без мъжкото рамо до себе си ? О, Боже . .

ActreSS
06-18-2010, 20:23
Може и на 14 да е ,а може и на 19...всичко си зависи от психиката на човек.Момче я се стегни малко,излагаш се.Ако толкова мн се обичате,може да си поддържате връзка и след като тя се премести,ако пък не-здраве да е.Това е просто едно от поредните изпитания(хах звучи мн пресилено)на живота....още колко има да ти се случат,а ти си тръгнал при най-лесното да се самоубиваш-което поне от моя гледна точка е най-голямата идиотщина :-x Въобще помисли ли,ако го направиш това,какво ще причиниш на семейството си,приятелите си и на това момиче. :x
Седни си на задника и бъди мъж," не знам как да се справя без нея"---ами ще се научиш,животът учи на всичко.

Да не се обидиш ,че звуча толкова грубо,ама малко трябва да изтрезнееш от тая любов(ако е това въобще) :) и да свалиш розовите очила.

GregoryHouse
06-18-2010, 20:28
Щял да се самоубие с газов пистолет... идиот! Шанса да те убие е под 10% по вероятно е просто да се осакатиш, като един олигофрен от моя град...Като ще се самоубиваш скачай от някой блок..

Не, че ще го направиш де. Щом не си го направил досега, няма такава опасност.
Тя си отива - deal with it... далеч по кофти неща предстоят.

YouDontKnowMe
06-18-2010, 20:31
Може от "тупор"(ако е така) да се убие, ако се гръмне в слепоочието. Иначе мал шанс.

BlueFace
06-18-2010, 20:34
Да ,давайте му още идеи как да се самоубие. ..

YouDontKnowMe
06-18-2010, 20:37
Както казах - природата елиминира хора като него, неспособни да се справят с живота, отчайващи се от малко. От тях полза няма.
Гадно ми е , че трябва да кажа това.

tuzaro
06-18-2010, 21:07
У Пеуник видели да минава един Туарег и всички казали: "Бaси големио голф" :lol: :lol:

SolemnityOfDeath
06-18-2010, 23:13
Баси кви сте драки измислени.

Пич, изолирай се за известно време, но вместо да оползотворяваш времето в мисли как да се гръмнеш, поработи над себе си. Самоусъвършенствай се, постави си цели. Постарай се да бъдеш по-самостоятелен, да не зависиш толкова от хората, изгради нещо по-кораво в теб.

Освен това се замисли малко, въпреки че не знам колко силна е била връзката с дядо ти - би ли искал той така да си прекратиш живота или да направиш някаква глупост? Поне от уважение към него се постарай да си станеш на краката.

alex4o
06-19-2010, 10:14
С вас понякога наистина не може да се говори! Че е тъпо това с газовия пистолет - така е,много е глупаво! Но вместо да се шегувате и дам у давате идеи как да се самоубие,кажете нещо смислено ;)

Та..по темата: съгласна съм със SolemnityOfDeath.

AniBG
06-19-2010, 10:22
Интересно ми е - откъде си намерил пищова? :?

По темата: недей да се самоубиваш само, заради това! Животът ти предоставя добри неща, за сметка на други! Не се безпокой, недей да късаш, ако неискаш! Наистина, няма да сте много близки, но поне може да сте преятели! :(

Magi4eska_Kiss
06-19-2010, 10:31
Знам,че е трудно,но през тези 2-3 месеца,които ви остават направи така,че да се виждате по рядко. Намери си други,странични занимания,отделяй повече време на приятелите си. Не се самоубивай заради едно момиче.. Едва ли мислиш,че след време няма да намериш любовта. Сега в нейно лице може да виждаш точно това, но не я идеализирай. А и още едно нещо,което ми помогна на мен,макар да изглежда глупаво-направи един голям списък с нещата,които те отблъскват от нея или със това,което може да ти причини тя със заминаването си.
Ако все пак искате да продължите връзката си-това не е невъзможно! Щом сте толкова привързани един към друг,може да се преодолее разстоянието,но така ще имате много повече разочарования.

AniBG
06-19-2010, 11:40
Лол , ще изядете момчето с парцалите бре.

По темата :Брат , фактът , че вместо да търси решение как да остане в Перник , за да сте заедно, просто ти съобщава , че ще се мести , говори достатъчно за нея.Не си струва заради курветина да се самоубиваш.Горе главата.Ще намериш по-хубава ;]

// По-леко с правописните, напука ми се екрана! :x :-x

Неграмотник!

WaterLilly
06-19-2010, 11:46
Трябва да си доста отчаян, за да пуснеш подобна тема със знанието, че повечето хора реагират с:
http://images.encyclopediadramatica.com/images/thumb/6/65/Beast_Do_it_faggot.jpg/250px-Beast_Do_it_faggot.jpg

Не драматизирай така за момичето. За дядо ти - разбираемо, обичал си го човека, но е преувеличено да казваш, че за някакви 2 месеца си толкова влюбен в нея, че да се самоубиваш. По-добре потърси помощ от приятели/родители, защото тук не е вероятно да я намериш. Решил ли си го - няколко букви на екрана няма да те разубедят, но хората, на които им пука за теб, сигурно имат шанс.

valdesbg
06-19-2010, 12:35
Аааа няма такъв страхливец.

Моче честно - за подигравки си и ще ти обясня защо.

1. Ревеш като ощипана петокласничка за някаква друга ощипана петокласничка дето ще отива в големия град.
2. Филмираш се от точка 1 и едва ли не живота ти зависи от някаква пикла.
3. Искал си да се самоубиеш с газов пистолет? Човек... трябва много да ти хлопа дъската за да смяташ че можеш.
4. Разколебал си се. По скоро те е дострашало, щото само на думи е лесно.
5. Разказваш за всичко това.
6. Очакваш някакви сериозни мнения.

От всичко казано до тук мога да заключа че от темата няма смисъл, защото каквото и да ти кажем ти пак ще си мрънкаш за [insert random stuff here].

Така че - или се самоубивай наистина, или си признай че не ти стиска и само на думи си големия. После пали джапанките и се нареви в някой ъгъл. Намери кой да ти плесне няколко по-яки шамара and back in the game :)

3oPuTy
06-19-2010, 12:39
Интересно ми е - откъде си намерил пищова? :?
Кое му е трудното?!
Газов пистолет можеш да си купиш от всеки магазин,в който продават подобни "играчки" само с лична карта и навършени 18 години.



По темата:
Самоубийството е чист егоизъм :? Защо ли?!Ами,защото не мислиш за околните!Не мислиш за родителите си,за приятелите си ...
А и я не се филмирай :? Бил с нея от 2-3 месеца,имали още толкова ... От къде знаеш,че преди края на тези 2-3 месеца ти няма да си я зарязал заради друга?!А и ако толкова много се обичате,което мен лично адски много ме съмнява,пак ще продължите да сте заедно,но просто ще се виждате малко по-рядко.
Хората са си го казали "Има ли желание - има и начин,няма ли желание - има оправдания." В твоя случай е второто ;)

pebals
06-19-2010, 12:41
Ходиме от 2 месеца и аз много бързо се привързах към нея. Днес ми писа и ми каза, че ще се премести от Перник и ще трябва да късаме. Преди около месец загубих дядо си, а сега и нея... не мога да го понеса! Щях да направя огромна глупост, за която съжелявам. Знам, че ще прозвучи тъпо, но държах в ръцете си газов пистолет и исках да се самоубия. С нея ни остават още най-много 2, 3 месеца заедно и ще трябва да я напусна, а аз не знам как да се справя без нея.


Прекалил си .. :)

да бе за 2 месеца чак пък толкоз да си се привързал...

izlishna
06-19-2010, 17:36
Изживей си миговете с нея и тия 2/3 месеца, а после може да се намери някакво решение да не се разделяте :)