PDA

View Full Version : Едва ли ще разберете



allaballaaaa
06-18-2010, 20:15
В момента седя и искам да се метна от някъде,да ме няма,тази мисъл е доста често в главата ми.Знам че винаги има трудни моменти,но при мен са постоянно не помня да съм имала хубав ден,и съм с много слаба психика,много ми е трудно,просто искам да ме няма...защо е толкова гаден живота?защо за 1 хубав момент ще последват 100 лоши?защо винаги страдам?Всички казват няма смисъл това са глупости сичко ще мине,да ама не минава...

YouDontKnowMe
06-18-2010, 20:18
Писна ми от хора като теб. Вместо да се жалваш седни и си оправи живота. Хубавите неща стават като си упорит и се бориш. Не идват от нищото.

GregoryHouse
06-18-2010, 20:19
Поработи над психиката си. Лошите неща са част от живота на всички. Не си уникална. Ако те мързи и не ти се занимава с нещо толкова тъпо като "порастване" знаеш къде е прозореца...

lubomirky
06-18-2010, 20:19
прекалено си се депресирала, погледни от добрата страна на нещата. сигурно ще напишеш, че няма такава, обаче винаги има. намери нещо, в което си добра и се занимавай главно с него - така ще си прекарваш приятно времето, ще имаш занимание, което да те отделя от 'гадния' живот и когато започнеш да се чувстваш добре другите също ще го усетят и ще ти потръгне във всичко. важното е да имаш воля да го направиш, а не да седиш у вас и да се самосъжаляваш по цял ден.

sunshinepp
06-18-2010, 20:20
Не излизаш от тва положение защото не полагаш усилия да се оправиш!
А нали се сещаш, че няма кой да ти помогне! Оправяй се! ;)

ShtrudeL
06-18-2010, 20:20
Защото си гаден песимист.

Wits
06-18-2010, 20:23
Мързел, липса на инициятива, затормозяване на останалите членове от обществото.

Заключение:Не ни помагаш особено. Отиди да научиш "Аз съм българче". След 10 мин да го рецитираш. Дано това не те кара да се чувстваш тъжна.

YouDontKnowMe
06-18-2010, 20:25
Мързел, липса на инициятива, затормозяване на останалите членове от обществото.

Заключение:Не ни помагаш особено. Отиди да научиш "Аз съм българче". След 10 мин да го рецитираш. Дано това не те кара да се чувстваш тъжна.
Ооо, прасенце . Ти си във форума :*

essential919
06-18-2010, 20:30
Напълно те разбирам ! В момента съм в същата ситуация.Когато ми се случи нещо хубаво следват няколко лоши.Не знам защо става така , не съм лош човек , но явно тва е живота.Все пак трябва да се опиташ да направиш нещо с живота си.Както казаха няма кой да ти помогне.А има ли нещо общо с момче?

allaballaaaa
06-18-2010, 20:30
вие вместо да помагате на хората правите обратното....

allaballaaaa
06-18-2010, 20:32
да има общо с момче,ама не е само това...

BlueFace
06-18-2010, 20:32
Само ти можеш да си помогнеш ;) Ние просто ти помагаме да си проумееш грешките (всеки го прави по свой начин) ,но от теб зависи дали ще се промениш :)

YouDontKnowMe
06-18-2010, 20:34
Ама вие какво искате да ви кажем? УУ, ужас, милото дете>
Съжаление ли искате? Или пък възхищение, че сте преживяли толкова много ?
Каваме ви правилното - седнете си на задника и УЧЕТЕ, занимавайте се с нещо ПОЛЕЗНО. Това е истината. Това е решението.
Ако на вас не ви харесва и не искате да го приемете, то ще бъдете елиминирани от майката природа. Тя не търпи такива изцепки.

Wits
06-18-2010, 20:35
вие вместо да помагате на хората правите обратното....

Цитирам дословно:Здравейте, надявам се да получа нормални отговори, а не някакви хейтърски!!

Съжалявам, ние сме хейтърско племе. Трябва да го преживееш все някак.

ActreSS
06-18-2010, 20:50
защо за 1 хубав момент ще последват 100 лоши -не преувеличаваш ли малко,я седни и се огледай,прекалено си се депресирала и не забелязваш явно малките хубави моменти,които животът ни предоставя.
Мисля,че ако захванеш някакво хоби,ще се поувстваш по-добре-рисувай,пей,танцувай,пиши... все нещо ти се отдава,медитирай от време на време,може и да ти помогне :)

balon4eeeee
06-18-2010, 20:52
Живота е такъв какъвто го виждаш ! ;) Поразмишлявай над това .

Paramour
06-18-2010, 21:49
Я пак ми кажете... защо темата е в този раздел?

frozendeath
06-19-2010, 02:51
Я пак ми кажете... защо темата е в този раздел?


Щото авторката е самовлюбена и си мисли, че нейния живот е най- трагичен и че само тя има проблеми! Да, ама не! То със седене, самосъжаление и оплакване не стават нещата!

Към авторката- айде, сега ми докажи, че не съм права и направи нещо по въпроса!

Zarity
06-19-2010, 06:47
Оф,я се вземете в ръце :?

anonymous708973
06-19-2010, 06:57
Родители имаш ли? Покрив над главата имаш ли? Храна имаш ли?
Ето ти три причини да си по-щастлива от много хора на света!

Животът е такъв, какъвто си го направиш. Ако се депресираш, че си дебела, отслабни. Ако се депресираш, че си без приятели, намери си - тръгни на курс, спорт или нещо подобно...

Всеки проблем има решение, понякога даже повече от едно. :)

AniBG
06-19-2010, 07:11
Ако питаш мен - наистина, стига си се самосъжалявала! Това, което каза PinkPan7her е самата истина! Много от децата са сирачета, оставени в някой дом! А ти си имаш дом, семейство и храна! На това ли му казваш "лошо"!? Наистина не те рзбирам, какво повече искаш от живота! Пък и ти донякъде сама си отоговри на въпроса - "...имам слаба психика..."! Еми направи нещо по въпроса, устрой си живота така, че да ти е приятно да живееш! А пък това, което казваш - струва ми се малко пресилено! :? Всеки си има лоши и хубави дни, различно настроение и причина за това! Стига си се оплаквала ами по-добре си оправи живота, живей, за да живееш! ;-)

Sunny_stz
06-27-2010, 22:45
[quote="AniBG"]Ако питаш мен - наистина, стига си се самосъжалявала! Това, което каза PinkPan7her е самата истина! Много от децата са сирачета, оставени в някой дом! А ти си имаш дом, семейство и храна! На това ли му казваш "лошо"!? Наистина не те рзбирам, какво повече искаш от живота! Пък и ти донякъде сама си отоговри на въпроса - "...имам слаба психика..."! Еми направи нещо по въпроса, устрой си живота така, че да ти е приятно да живееш! А пък това, което казваш - струва ми се малко пресилено! :? Всеки си има лоши и хубави дни, различно настроение и причина за това! Стига си се оплаквала ами по-добре си оправи живота, живей, за да живееш! ;-)[/quoteт

+1 И ако са толкова зле работите,посъветвай се с психолог или психиатър,те ще ти помогнат,ако не можеш да споделяш с родителите или нямаш достатъчно добри приятели за да споделиш на тях!

MaLkaTa_LaDy
06-28-2010, 08:57
Първи вариант - решаване на проблема: Прави това, което искаш. Това е най-лесния начин да се чувстваш щастрива.
Втори вариант - оставяш проблема: Може и от самосебе си да се оправи, ама не ми се вярва.
Трети вариант - бягаш от проблема: Когато ти дойде да се самоубиеш, го направи.

Не съм хейтър, напротив - смятам се за железен оптимист. Знам, че не е лесно да се научиш да живееш щастливо и като цяло не е лесно да правиш това, което ти се иска, но при теб е време да стане. Ако ти не искаш да си помогнеш, няма да допуснеш и другите да ти помогнат. Щастието е абстрактно. Можеш да бъдеш щастлива, дори само заради небето с красивите облаци, стига да искаш.

Arelam
06-28-2010, 09:14
Само едно ще кажа недей да правиш нищо глупаво... Имах един приятел, който след като едно момиче по което беше хлътнал доста го заряза, той почна да мисли по този начин и се метна от балкова и почина...
Искам да кажа недей да мислиш така, в такива моменти човек забравя че има приятели, тогава започваш да мислиш само за лошото, за тези които те мачкат и ти се подиграват... Помисли за приятелите си, със СИГУРНОСТ има хора които те разбират но не ги виждаш... Казвам го защото го знам, аз бях този който разбираше моят приятел и исках да поговорим на следващия ден да го испокоя но не ми се отдаде възможност...

mincheto
06-28-2010, 09:43
Защото си гаден песимист.
Tочно така. Почни да мислиш оптимистично и ще видиш,че животът ти ще потръгне в друга насока.

GoTiNiA29
06-28-2010, 15:18
Не става само с искане трябва и игра =;