PDA

View Full Version : съвет



mnmnmn
06-18-2010, 21:36
Здравейте... моля дайте съвет.....незнам какво да правя преди 1 седмица скъсах с приятелката ми
казах и че вече няма тръпка и стана от самосебе си
2 дена не се бяхме виждали нито чували но почнахме да си бабрим по малко
казах и че искам да я видя видяхме се за 10-тина мин.
и я попитах да пробваме пак щот найстена я искам но тя ми каза че е най добре само приятели
да останем но след още 2 дена тя ми се обади да излезем
и бяхме на една доста тясна пейка и се наведох и кат се изпвавих
бяхме доста зближени и не се здържах и я целунах и тя ми каза че не трябва но не се съпротивлява
и говорихме и тя ми каза че тряа се пребира и отново я целунах и тя пак не се съпр.
даже доста дълга целувка стана на следващия ден отново излязохме и пак тя ми се обади
но само ми приказва за уш наи добрия и приятел че го била целунала
но тя знае че кат ми говори за него супер се дразня и мн ме ядоса
и пак си се целувахме гушкахме и и казах да избере само 1 от нас
и ми вика още ли искаш да си с мен след кат знаеш ква съм гадна и и казах да
и тя ми вика че не иска връзка не мога да я разбера сичко си е както преди но не е била
готова да пробваме пак.. дайте съвет какво да правя .. обичам я.

Paramour
06-18-2010, 21:40
И ето го поредния неграмотен... :? :? :?

sunshinepp
06-19-2010, 06:04
Само ако може да пишеш малко по - разбрано.

А иначее браво ти си от момчетата разигравани от момичета :-D
Тя ЯВНО не знае какво иска, или по - скоро иска да види колко ти пука за нея.. ти продължавай да й ходиш по гъза, а тя ще продължава да те целува и после да ти казва, че не трябва и че правиш грешка.. :)

Nakadah
06-19-2010, 06:06
Човече... откажи се...

darkPaladin
06-19-2010, 06:41
И ето го поредния неграмотен... :? :? :?


не думай

по темата

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С НЕЯ

izlishna
06-19-2010, 06:45
НЕ се отказвай! Понякога момичетата обичат да се правят на интересни и в слуечея да я ревнуваш :) Иска да разбере дали я обичаш и ти пука за нея, след като те пробва с различни ситуации :)

ivcheto0o
06-19-2010, 06:48
Връща ти,станало и е гадно като сте скъсали....а това за наи-добрия и приятел според мен нарочно те дразни.Ти какво очакваш късаш с нея щото нямало тръпка и след 2 дена я търсиш щот си си променил мнението и всичко ще е ок?

anonymous708973
06-19-2010, 07:00
Естествено, че ти връща!
Как можете да кажете, че ТЯ го разиграва? Той е скъсал с нея, щото нямало тръпка! Той иска да се видят след 2 дена! Той я целува!

Очевидно ти не знаеш какво искаш. Момичето те пробва... аз ако бях, дори нямаше да изляза с теб след като си ме отрязал - какво е това - късаш и за два дена - кво? Тръпката се върна ли? :?

pebals
06-19-2010, 07:18
Само ако може да пишеш малко по - разбрано.

А иначее браво ти си от момчетата разигравани от момичета :-D
Тя ЯВНО не знае какво иска, или по - скоро иска да види колко ти пука за нея.. ти продължавай да й ходиш по гъза, а тя ще продължава да те целува и после да ти казва, че не трябва и че правиш грешка.. :)

+1

mincheto
06-19-2010, 09:21
Братле, 1 път вече си я скъсал, наранил гордостта и,най-(вероятно )и наранил..оtcвирила те е...

qgotkata
07-17-2010, 12:54
mmmm interesno ta ti li si q zarqzal?

betibarclay
07-17-2010, 16:41
И ето го поредния неграмотен... :? :? :?
дечко :D

Whoopdedoo
07-17-2010, 16:46
Eбаси, тва ако трябваше да го изговориш както си го написал, без запетайки и без точки направоo... на един дъх :D

awerw
07-17-2010, 18:05
Имаше един с почти същата тема. Да не си бил ти :-o и имаше само 7 грешки в думите, а за знаци и така нататък повечето ги мързи да слагат. И вие веднага глупави били хората и да не ми кажете и на мен нещо се опитвам максимално да пиша правилно и знаци и сичко. Ебахти то грешка да не направи човек :? Сякаш вие не правите, а :( колко грешки съм видял на повечето от вас дето упрекват и вече ще почна да ви ги натяквам :o

Blondityy
07-17-2010, 19:23
Според мен и тя е усетила, че във връзката ви вече няма тръпка и иска да продържи напред, но има силни чувства къв теб.
Не мисля, че просто го разиграва. Ами ако е влюбена до уши в него, но се чувства наранена, защото е скъсал с нея, и се обвинява, но все пак се опитва да продължи напред, въпреки чувствата си, които я дърпат назад?

mugsinka
07-17-2010, 19:45
абе мисля че те върти на малкия си пръст :D