PDA

View Full Version : Парти!



mice1234
06-18-2010, 22:47
Здравейте , неска един приятел ме покани на едно парти . Момичето което прави партито не го познам , в смисъл виждал съм я само 1 път като бяхме в едно кафе . На партито ще има алкохол и момичета и т/н . За да хода на партито обаче трябва да говора с наще ... |-( и ги излъгах , че ще има родител и че няма да има пиячка . Те почти се навиха но изведнъж майка ми ми каза да дам телефона на майка и , която същност няма да е там . Плс хелп кфо да и кажа ,че да земе да ме остаи на мира и да си отида на партито , шот мн ми се ходи :)

tanu6a
06-19-2010, 07:41
Здравейте , неска един приятел ме покани на едно парти . Момичето което прави партито не го познам , в смисъл виждал съм я само 1 път като бяхме в едно кафе . На партито ще има алкохол и момичета и т/н . За да хода на партито обаче трябва да говора с наще ... |-( и ги излъгах , че ще има родител и че няма да има пиячка . Те почти се навиха но изведнъж майка ми ми каза да дам телефона на майка и , която същност няма да е там . Плс хелп кфо да и кажа ,че да земе да ме остаи на мира и да си отида на партито , шот мн ми се ходи :)


кажи й, че телефона се е развалил

AniBG
06-19-2010, 07:52
Това с разваления телефон е много "изкуствено" и майка ти ще се доседи, че я лъжеш! Единствения вариант е, да дадеш телефона на майка си, но да предупредиш приятеля си, а той - момичето! Все пак трябва да бъдеш подготвен в случай, че майка ти се обади на майката на момичето! :(

Paramour
06-19-2010, 10:52
Кажи й, че майка й няма телефон. 8-)

п.п. Ти на колко си?
п.п.п. Поредния неграмотен...

tnp123
06-19-2010, 11:57
Е какво, под наблюдение ли си? Не може ли просто да "излезеш" за 2-3 часа, да кажем уж да се поразходите с компанийката, пък в това време да си направите купона? Като ги лъжеш, така става. Най-накрая само внимавай да не се оплетеш!

SmilezZz
06-19-2010, 14:04
Кажи на колко години си де !!!
Иначе поговори още веднъж с нея..Кажи й,че всички ще са там и не ти е удобно да не отидеш и ти..Или пък поговори с приятеля си,той да каже на майка си да поговори с твойта и т.н..

Vasoto129
06-20-2010, 20:08
много пъти ми се е случвало дай номера на някоя твоя приятелка за да и звънне и се наговорете какво да й каже

LipSy
06-20-2010, 21:51
Ако кажеш, че жената няма тел. майка ти няма да се хване! Помисли! Кой в днешно време няма тел.?! Ако кажеш, че не й знаеш номера майка ти навярно ще настоява да го намериш. Абе каквото и да кажеш с тоя телефон, не знам, дали майка ти ще се хване. Трябва да е нещо супер убедително!

MrBeaN
06-22-2010, 06:59
Здравейте , неска един приятел ме покани на едно парти . Момичето което прави партито не го познам , в смисъл виждал съм я само 1 път като бяхме в едно кафе . На партито ще има алкохол и момичета и т/н . За да хода на партито обаче трябва да говора с наще ... |-( и ги излъгах , че ще има родител и че няма да има пиячка . Те почти се навиха но изведнъж майка ми ми каза да дам телефона на майка и , която същност няма да е там . Плс хелп кфо да и кажа ,че да земе да ме остаи на мира и да си отида на партито , шот мн ми се ходи :)


кажи й, че телефона се е развалил

това с телефона като го прочетох се смях доста :razz: а за темата същия случай и майка ми прави така :( иска тел на родителя еми питай твоя приятел да говори с това момиче (което прави купона) и ако майка и е свясна ще се разберете :P

iiordanova
06-22-2010, 12:31
Дай телефона на някоя приятелка. А помоли приятелката си да се представи за майката. 8-) Или кажи на майка си , че не можеш , защото ти е неудобно .. 8-)

baby07
06-22-2010, 12:39
Дай телефона на някоя приятелка. А помоли приятелката си да се представи за майката. 8-)

точно това щях да напиша 8-) 8-)