PDA

View Full Version : Проблем с гаджето...



AniBG
06-19-2010, 09:02
Незнам, дали темата е подходяща за този раздел, но незнаех къде да напиша за моят проблем! :?
Ами... Проблемът е, че едно момче от класа ми страшно много ме харесва, постоянно ми повтаря, че е влюбен в мен и т.н. Преди и аз го харесвах, но вече не е така! Той много искаше да си станем гаджета и си мисли, че е така! На аз не искам да съм с него! Всичките ми съученици също смятат, че сме "един за друг", но аз не смятам така! Търся съвет, как да му кажа най-безболезнено за него, че не го харесвам! Той имаше големи илюзии за тази "връзка", пращаше ми постоянно смс-и, че ме харесва, че иска да ме целуне и пр.
Моля ви, кажете как да му кажа тази лоша новина! :cry: :cry: :cry:

w0sh
06-19-2010, 09:03
Най-безболезнено за него. Кажи му,че имаш СПИН или хепатит.

Нещо такова.

AniBG
06-19-2010, 09:08
Ок! Ще пробвам с намек, защото той ми се е лепнал като лепенка! :-x

Linns
06-19-2010, 09:09
Най-безболезнено за него. Кажи му,че имаш СПИН или хепатит.

Нещо такова. :lol: :lol: Тва вече и аз ще го ползвам..

mincheto
06-19-2010, 09:14
Маце,направо действай и говори открито.

AniBG
06-19-2010, 09:18
Еми, ще видя! Другият вариянт е а да му го напиша на скайпа или на смс-то, но мисля, че така ще е малко "изкуствено"! :-o

Paramour
06-19-2010, 09:28
Най-безболезнено за него. Кажи му,че имаш СПИН или хепатит.

Нещо такова. :lol: :lol: Тва вече и аз ще го ползвам..
ми ту :lol: :lol:

по темата: Направо му кажи. Той така или иначе няма да го приеме добре, а ако му кажеш, че имаш спин, това какво му пречи да продължава да е залепнал за теб? :-o :-o

AniBG
06-19-2010, 09:30
Миии... Днес той пак ме покани да излезем, тъй че ще се опитам да му кажа днес! :(

Muddled
06-19-2010, 09:34
каквото и да му кжеш винаги ще е наранен, така че по - добре излез и му кажи как стоят нещата. :)

vesito13
06-19-2010, 09:35
Какво има да опитваш, просто му го кажи. Тъпа работа :?

alex4o
06-19-2010, 09:44
Гадното няма да е,че ще му кажеш,че не искаш да имате нищо...Гадното е,че в момента го разиграваш! Така че стегни се млако и кажи на момчето какво искаш или не искаш ;)

izlishna
06-19-2010, 13:03
Тва да си измисляш тъпи оправдания е много детско! Кажи му какво чувстваш и мислиш директно! И в двата случея ще е наранен, поне да знае истината :)

Luscious_Heart
06-19-2010, 13:11
Най-безболезнено за него. Кажи му,че имаш СПИН или хепатит.

Нещо такова. :lol: :lol: Тва вече и аз ще го ползвам..
Мамка му, тоя трик ще ми послужи.

SmilezZz
06-19-2010, 13:18
Не си измисляй никакви оправдания..Бъде открита и директна..Кажи му какво чувстваш към него..И без това той ще си остане наранен..Обясни му,че го имаш само за приятел и искаш да си останете такива

AniBG
06-19-2010, 13:36
Ами и аз мислех така, нопърво исках да се посъветвам с по-опитни от мен :-D ! Пък и питам, защото бившото ми гадже ме заряза по скайпа като ме блокна! :oops: (Честно казано, не беше никак приятно, но бързо се оправих! Не ми беше нужен... :-x :-x :-x ) Само незнам, дали ще успея да езлезна, защото сега в София е мрачно, а и досега валя и май ще трябва да му го кажа по телефона или по скайпа! :(

ladykeisy
06-19-2010, 14:29
Най-безболезнено за него. Кажи му,че имаш СПИН или хепатит.

Нещо такова.

Хепатита не е смъртоносен, а и ако му каже, че има спин, в училище ще се разнесе новина. Тя е малка, още ходи на училище, това означава, че или той ще разбере, че не е така или цялото училище ще разбере, че тя има спин. Не мисля, че е правилно. Не и в нейния случай. Иначе действа.

По темата: По-добре му кажи, че си влюбена в друг, че не си готова за връзка, защото не ти е време, че си имаш гадже, че харесваш друг или просто му кажи истината и поискай да сте само приятели или никакви, нека той решава. Успех.

w0sh
06-19-2010, 17:07
Е чак хепатитът да не е смъртоносен.


И май иронията ви е чужда на вас.