PDA

View Full Version : Заблуден аутсайдер



orexovka
06-19-2010, 09:12
:)

Добриутро :) преди малко станах :-o и както всяка сутрин/обяд/следобяд/вечер след ужасен кошмар, се метнах в размишления за живота.
Открих, че съм самотен аутсайдер (то май всички аутсайдери са си сами де). Сега няма да ви отегчавам до смърт с историята на живота ми, за това направо ще питам:
- Нормално ли е да имам една единствена риятелка ... всъщност много я обичам :smt049
- Нормално ли е в един момент да откриеш, че хората които до вчера си възприемал като приятелчета, днес те дразнят до смърт и вече просто не сте в един отбор ... изглежда причината е в мен, те са си същите
- знам, че е логично да се чувствам сама ... или поне докато не открия някой като мен, нооо мн е гадно да си сам тва приятелството е мн сложна схема 8-) ужасно трудно е да откриеш истински хора, с които да спориш, да се караш и които да обичаш :)

SmilezZz
06-19-2010, 10:10
Пуберитет..Нормално е да се чувстваш така..Всеки един се чувства така..Няма от какво да се притесняваш..Опитай се да не мислиш толкова за това,да не отбягваш "приятелите" си,запознай се с нови хора и този период от развитието ти - ще отмине бързо

ByBinKaa
06-19-2010, 15:43
Първо да отговорим на въпросите:

-Нормално е, по-добре един, но истински приятел на който можеш да разчиташ, от колкото много, но без подкрепа

-Това не е много нормално, но опитай да правиш компромиси. Когато някои те ядоса просто си замълчи

Послушай и SmilezZz :)

TheThinker
06-19-2010, 16:58
Пуберитет..Нормално е да се чувстваш така..Всеки един се чувства така..Няма от какво да се притесняваш..Опитай се да не мислиш толкова за това,да не отбягваш "приятелите" си,запознай се с нови хора и този период от развитието ти - ще отмине бързо

Неграмотност.. Не е нормално да е чак толкова очевидна... Сигурно всеки ден си така.Има за какво да се притесняваш.. Опитай се да помислиш върху това, да не правиш такива елементарни грешки, влизай в часовете по български и този период би трябвало да отмине бързо. :razz:

fenastz
06-19-2010, 18:04
Пуберитет..Нормално е да се чувстваш така..Всеки един се чувства така..Няма от какво да се притесняваш..Опитай се да не мислиш толкова за това,да не отбягваш "приятелите" си,запознай се с нови хора и този период от развитието ти - ще отмине бързо

Неграмотност.. Не е нормално да е чак толкова очевидна... Сигурно всеки ден си така.Има за какво да се притесняваш.. Опитай се да помислиш върху това, да не правиш такива елементарни грешки, влизай в часовете по български и този период би трябвало да отмине бързо. :razz:

Ха-ха, колко си оригинален, много ме впечатли (сарказъм).

По темата - излез от филма.

zero
06-19-2010, 20:58
0.0 ебахти истината дето я каза 0.0
По едно време всяка вечер си лягах с идеята, че ще се насладя на кошмарите, които ше ми поднесе вечерта ...
Така се бях настроил, че ги приемах вече като нещо нормално :X
И аз имам една приятелка, на която обаче също не казвам много 0.о
Задръстен се чувствам макар, че уж не изглеждам такъв :/
За радост открих начин как да се оправят нещата :)

Колкото си по-повърхностна, толкова по-добре ще ти бъде на теб и толкова повече ще се харесваш на другите ...
ЗАБРАНЕНИ СА ЗАДЪЛБОЧЕНИТЕ РАЗМИСЛИ И ПОЛЗВАНЕТО НА ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО МОЗЪК !!!
В началото алкохола помага в умерени количества ...
Ако пия нещо с кураж отивам при момиче да я заговоря и тей и тей .. дукато на трезва картунка ... ми е малко подтиснато :D

KumchoValcho
06-20-2010, 06:26
За радост открих начин как да се оправят нещата :)

Колкото си по-повърхностна, толкова по-добре ще ти бъде на теб и толкова повече ще се харесваш на другите ...
ЗАБРАНЕНИ СА ЗАДЪЛБОЧЕНИТЕ РАЗМИСЛИ И ПОЛЗВАНЕТО НА ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО МОЗЪК !!!
В началото алкохола помага в умерени количества ...
Ако пия нещо с кураж отивам при момиче да я заговоря и тей и тей .. дукато на трезва картунка ... ми е малко подтиснато :DО, боже, НЕ следвайте неговия съвет, моля ви