PDA

View Full Version : Модератори



anonymous708973
06-19-2010, 10:03
Едва ли имаше смисъл да правя нова тема, но реших, че никоя от вече направените не пасва.
Идеята ми е, че форумът има нужда от повече модератори - особено за "Любов" и "Секс". Положението е трагично, защото форумът е хубав, но се пускат ужасяващо прости теми... А има много хора със солидно количество смислени постове. :)
И не знам защо, явно е такава политиката на форума, но защо глупавите теми се заключват, а не се трият направо?

Също така, не може ли в началото на "Секс" да се направи важна тема: "Бременна ли съм" и там всяко девойче да разказва ситуацията, за да се изкажат останалите...? Изобщо, важни теми като "За първия път", "Орална любов" и тем подобни, по които на ден се пускат 5 теми за едно и също, биха били много полезни. :)

ltgreen
06-19-2010, 12:28
Да ползвам темата, за да добавя, че ТИНЕЙДЖЪРИ (13г-19г) от ТИЙН САЙТ е леко извратено да се учат как "да се чукат в ануса", да духат или да маструбират с помоща на "домашни потреби". Има десетки теми с такова съдържание които изкривяват умът на "децата" (над 2/3 са под 15 години) :shock:

anonymous708973
06-19-2010, 14:34
Просто ей сега си мислех колко са толерантни модераторите и как ако аз бях и както имам поне по 2 часа време само за форума... как щяха да летят глави! 8) Красота!

kalpazanka
06-19-2010, 14:37
^ А замисляш ли се при такава политика колко точно пишещи потребители ще сте някой ден?!

anonymous708973
06-19-2010, 14:59
Не, не, Калпазанке, нямах предвид да се реже за щяло и нещяло... а примерно няколко модератори допълнително, които следят да не се пишат простотии - примерно в темата "Как да я отворя", всички мнения от рода на "С тирбушон" - аут! Не мисля, че ще е зле...
И смятам, че важните теми (особено в раздел "Секс") ще са много добре дошли! :)
Нямам предвид да ставате цербери :)

valdesbg
06-19-2010, 15:22
Адашке тая идея я лансирах едно време, изпратиха меда пия студена вода по най-милия начин :)

Не очаквам сега да е по друг начин.

kalpazanka
06-19-2010, 15:36
PinkPan7her, за идеята, която даваш, имам по-добър вариант- да се чака одобрение от модератор за публикуване на мнение. Така всички от сорта +1 +2 +3 +4 до безкрайност, тирбушони и методи за сваляне на момичета с тухла четворка отиват в историята, заедно с идеите за рязане на вени.

w0sh
06-19-2010, 18:01
тук сме си модератори на доброволни начала. Ако имате проблеми с теми и юзъри, имаме си лични, имаме си тема. Ако трябва да се оправяме с простотията в секса, то аз съм сигурен, че направо разделът може да се самозакрие. Правим каквото можем, ама не сме вездесъщи.

anonymous708973
06-19-2010, 20:30
Всяко мнение да се подлага на преглед от модератор? Че нали трябва да спите?

wosh, казвам само, че повече модератори няма да навредят и след като не можем да посочваме кой е подходящ... трябва вие да си решите, че има нужда. Аз само казвам. 8)

Adwokat
06-19-2010, 20:36
PinkPan7her да не се предлагаш само за модератор :D :D

anonymous708973
06-19-2010, 21:42
Не. :) А дори така да е, никой няма да го приеме насериозно - независимо от смислените постове, след като има хора с по 3000+ мнения, които не са удостоени с тая титла. :)

tuzaro
06-19-2010, 22:29
Не. :) А дори така да е, никой няма да го приеме насериозно - независимо от смислените постове, след като има хора с по 3000+ мнения, които не са удостоени с тая титла. :) има и такива с по 8 000 които не искат да ги удостоят...
според мене подходящ модератор за любов е само един 8-)

kalpazanka
06-20-2010, 08:07
Всяко мнение да се подлага на преглед от модератор? Че нали трябва да спите?

Ние ще спим. Мненията ще се публикуват само след като сме се събудили, закусили, изпили сме си кафето, прочели сме мненията, ударили сме кръста на +1, +2, +3, тухлите четворки, вените и спамо-чата.

LadyDi
06-20-2010, 10:00
Всяко мнение да се подлага на преглед от модератор? Че нали трябва да спите?

Ние ще спим. Мненията ще се публикуват само след като сме се събудили, закусили, изпили сме си кафето, прочели сме мненията, ударили сме кръста на +1, +2, +3, тухлите четворки, вените и спамо-чата.
Нааайс :D

anonymous708973
06-20-2010, 10:07
Е, при такава политика определено няма да останат много пишещи.
Не знам, аз бях дотук... Но има поне 3-4 човека, които пишат сериозно и смислено (през 90% от времето) и биха могли да са от полза за екипа, ако той има нужда. Но явно няма. Ок.

amk933
06-20-2010, 10:20
^Има разлика между това да си потребител и модератор. Има хора с по 10 000 мнения, които не стават за модератори и има такива с по 1500, които стават. Искам да кажа, че броят посотве не е определящ.

Има много повече от 3-4 човека, които пишат смислено, но сама разбираш, че няма как всички да станат модератори. (освен, ако не сме като някои форуми, в които модераторите са повече от потребителите :D )

Теми и профили не се трият, защото такава е политиката на сайта и си има причина за това от разни съображения. Има защо да е така.

В момента виждаш ли ги важните теми отгоре в секс? Върни се 5 страници назад и виж колко подобни заключени теми има, защото тези същите въпроси, въпреки това, се задават пак по 100 пъти. Важните теми не са края на многогройните подобни, защото потребителите ги мързи да гледат в 90% от случаите.

И за финал...като видиш прости теми в секс и любов копирай линка в мод помощ в раздел новини... :)

kalpazanka
06-20-2010, 10:22
Е, при такава политика определено няма да останат много пишещи.
Няма угодия. Това е. Искате контрол, искате да няма спам, а мърморите при радикални мерки.

krem4et0
06-20-2010, 13:37
^Няма пълно щастие.