PDA

View Full Version : Той е влюбен в мен



Magi4eska_Kiss
06-19-2010, 10:12
Наскоро скъсах с приятеля ми.Обясних му защо-не изпитвам чувства вече към него и т.н. Нищо не съм си измислила,казах каквото ми е на сърце. Много съм директна,а може би и в това е проблема,но..получи се една много гадна ситуация: Той е все още влюбен във мен,от момента,в който сме се запознали. Не може дори да спи и постоянно мисли за мен. Супер много го нараних по този начин,но не мога да бъда с него-само и двамата си губим времето по този начин и не можем да открием любовта другаде. Видяхме се,говорехме и по скайп,изяснихме положението. Но той не може да ме забрави,обича ме,може би защото съм му първата любов. Искам да продължа напред, той да ме остави на мира, да не ме притеснява. Много се страхувам да не възпрепятства мои бъдещи връзки... Толкова директно му обясних всичко,но той продължава да ме иска. :?
Моля ви,дайте ми съвет,защото не издържам и съм много притеснена. Ужасно се чувствам,че го наранявам,но какво да се прави... :(

AniBG
06-19-2010, 10:27
Ами... Не му обръщай никакво внимание, игнорирай го напълно! Накрая най-вероятно той ще се умори да те преследва и ще те остави! :wink: А ако през този период си хванеш ново гадже и той пречи на връзката ви, най-добре такава новина да не стига до него! :?
С две думи казано: напълно го забрави! :!:

Magi4eska_Kiss
06-19-2010, 12:11
Ами... Не му обръщай никакво внимание, игнорирай го напълно! Накрая най-вероятно той ще се умори да те преследва и ще те остави! :wink: А ако през този период си хванеш ново гадже и той пречи на връзката ви, най-добре такава новина да не стига до него! :?
С две думи казано: напълно го забрави! :!:
Благодаря! То май излиза,че 66 човека са прочели темата,а само 1 се опита да помогне.. :?

filmimilmi
06-19-2010, 12:19
Няма начин да не го нараниш. А и в момента се оставяш той да те манипулира. Колкото повече нещата се протакват, толкова повече той ще си мисли, че владее положението и ще става все по-настоятелен докато потъне в самозаблуда, която да го накара да си мисли, че отново сте заедно. А в момента, в който на теб ти писне, вече няма да имаш втори шанс да се отдръпнеш от него без да предизвикаш някакви излишни ексцесии като например той да почне да те заплашва със самоубийство и прочее глупости. Само ще си докараш още повече проблеми на главата и от тях вече и ти няма да можеш да имаш спокоен сън. Остави нещата както са си, не му отговавяй в скайп, не му вдигай на обажданията няколко дни... Единствено по такъв начин ще му стане пределно ясно, че нещата са приключили. Но докато продължаваш да търсиш по-лек начин да се разделите, просто няма да се разделите, а ще протаквате излишно нещата до момента, в който положението стане много по-болезнено и за двама ви.

valdesbg
06-19-2010, 12:27
Хич не му и влизай във филма. Че една приятелка така страшно много си изпати от подобен чехльо.

Гледай си живота и това е. Отговорност към него - нямаш.

SmilezZz
06-19-2010, 13:16
Напълно нормално е да бъде наранен..Дори и да си беше измислила някакво оправдание - той пак щеше да остане наранен..Не му обръщай внимание..Нормално е след раздяла да се чувства така..Ще отмине..Игнорирай го от живота си..Успех

anonymous708973
06-19-2010, 14:38
Естествено е да ти е кофти за него. Поне на мен винаги ще ми пука как се чувства предишният ми приятел... Радвам се, че те интересува. Но наистина, преодолей го... и на него ще му мине. :)

maybelinee
06-19-2010, 20:13
скоро ще му писне и ще се осъзнае споко :D

eLssiii
06-19-2010, 21:52
нямаа как да не го наранишш ... трудно е и за двамата ... ! ноо .. простоо не се срещайй с негоо ... не му се мяркайй пред очите .. така ще е по лесно и за него и за теб ! ... кажи му че не си му нито първата .. нито последната ... има толкова много момичетаа ... те първа ще открие истинската любов ,,,, а тии спокойно .. не се притеснявайй ... всичко ще е наред ;пп

loliii
06-20-2010, 08:40
Офф, като почнете с ваще "проблеми"... "Той е влюбен в мен, какъв проблем!!"
Не смятам, че ти имаш проблем, а по-скоро той има проблем, защото той е наранения в момента, не ти. Не бъди толкова егоистична и не приемай проблема като свой, защото не е. Това че ходи след теб винаги може да се поправи. Можеш да му кажеш просто и ясно, ако трябва да го напсуваш, да го избуташ, да му вдигнеш скандал, да го накараш да се махне от главата ти. Какво чакаш? Да ти падне на колене пред всички ли? Ти го унижаваш в момента, в подсъзнателното си желание той да ти ходи след гъза се правиш на жертва, и си натрапваш някакви си благородни мисли, че все едно те е грижа за него. Аман от кукли.