PDA

View Full Version : Пъпка??



biskotot
06-19-2010, 10:18
здравейте. имам следния проблем преди време ми беше излязла някаква пъпка на пишката. приличаше точно като тея на лицето с бял връх...и се спука сама и след около 4-5 дена нямаше и спомен от нея. до тук добре, но днес ми се появи отново и взех да се притеснявам вече...ще ида на уролог да погледне проблема

просто исках някой ако има някакви идеи на какво може да се дължи това да сподели с мен

SmilezZz
06-19-2010, 13:13
Не знам дали е нещо сериозно или не,но предполагам,че нищо ти няма..Но най-добре е наистина да отидеш на лекар,за да си спокоен

AniBG
06-19-2010, 13:22
Може да не е сериозно! В други теми коментираха това и повечето заложиха на мастни образувания така, че може да не се притесняваш, че имаш например алергия, но наистина трябва да отидеш на уролог!! :?

kireca
06-19-2010, 18:08
Човек (да се надяваме , че си човек :D ) не се тревеожи бе , кой знае къф комар те е ухапал и ся се притесняваш споко :lol:

TykaSePisheNick
06-19-2010, 18:23
Я пробвай 1 месец да го миеш и кажи после как е?

biskotot
06-19-2010, 18:50
^ ей пич нямам думи за теб не смятам да ти давам обяснение по колко пъти на ден се къпя. ако се чудиш кво да се ядеш си намери друга занимавка не си ми интересен. смешник!

по темата още отговори няма да са излишни ;)

TykaSePisheNick
06-19-2010, 19:00
Добре.

batkodoki
06-19-2010, 20:11
здравейте. имам следния проблем преди време ми беше излязла някаква пъпка на пишката. приличаше точно като тея на лицето с бял връх...и се спука сама и след около 4-5 дена нямаше и спомен от нея. до тук добре, но днес ми се появи отново и взех да се притеснявам вече...ще ида на уролог да погледне проблема

просто исках някой ако има някакви идеи на какво може да се дължи това да сподели с мен

ВЪЗРАСТ?!

показва локална инфекция.

ако по модата "бръснеш" пишока - лесно се обяснява,
ако не - пак се обяснява лесно - с ръката отвряш входната врата и нанасяш патогена.

не е нещо сериозно, докато не стане такова