PDA

View Full Version : Кастинги помощ



FashioN
06-19-2010, 12:12
Добър ден .. знаете ли кастинги,които се ораганизират .. за участие във филм или може би реклама ? Всички 10 годишни - 18 годишни "деца",които участват в тези филми 100% не са го учили и не са се занимавали просто,защото са малки! За това искам да ми кажете как точно и какво да направя за да се запиша за кастинг или нещо такова .. в което могат да ме видят и т.н .. за участие в реклама или филм и нещо такова :) моля за информация. .

ameli
06-19-2010, 12:48
без връзки .. :?

SmilezZz
06-19-2010, 12:56
Наистина - Без връзки едва ли ще влезеш в някакъв такъв кастинг..Но все пак поразпитай из града ти,може и да намериш нещо

FashioN
06-19-2010, 13:34
Добре бе мама му стара вие капка самочуствие ли нямате? Постоянно стане ли вапрос за нещо различно от продаваш на чушки или нещо такова почвате с ваще връзки .. боже господи .. нима най-великите филмови звезди сичко им се е поднасяло на готово? Нима всички звезди и други такива са имали връзки ? Винаги някой почва от някаде спрете с ваще глупости !

SmilezZz
06-19-2010, 13:46
Добре бе мама му стара вие капка самочуствие ли нямате? Постоянно стане ли вапрос за нещо различно от продаваш на чушки или нещо такова почвате с ваще връзки .. боже господи .. нима най-великите филмови звезди сичко им се е поднасяло на готово? Нима всички звезди и други такива са имали връзки ? Винаги някой почва от някаде спрете с ваще глупости ! 1. Защо се сравняваш с "Най-великите филмови звезди"..Едва ли някой от тях е влязал без пари или без връзки..Абе има толкова много такива случки - вземи и прочети нещичко,и тогава започни да ми се разправяш..
2. Добре,щом някой започва от някъде и ти започни..Отиди/Разходи се из града да си намериш нещо..Бахти идиотите :?

FashioN
06-19-2010, 13:49
Добре бе мама му стара вие капка самочуствие ли нямате? Постоянно стане ли вапрос за нещо различно от продаваш на чушки или нещо такова почвате с ваще връзки .. боже господи .. нима най-великите филмови звезди сичко им се е поднасяло на готово? Нима всички звезди и други такива са имали връзки ? Винаги някой почва от някаде спрете с ваще глупости ! 1. Защо се сравняваш с "Най-великите филмови звезди"..Едва ли някой от тях е влязал без пари или без връзки..Абе има толкова много такива случки - вземи и прочети нещичко,и тогава започни да ми се разправяш..
2. Добре,щом някой започва от някъде и ти започни..Отиди/Разходи се из града да си намериш нещо..Бахти идиотите :?

Чесно да ти кажа по твойте коментари съм забелязал ,че много се вживяваш с този форум .. мислиш си , и се правиш на 20 годишна .. мисля ,че ти си голяма актриса в тоя форум .. защото определено се правиш на такава каквато не си!

SmilezZz
06-19-2010, 13:53
Чесно да ти кажа по твойте коментари съм забелязал ,че много се вживяваш с този форум .. мислиш си , и се правиш на 20 годишна .. мисля ,че ти си голяма актриса в тоя форум .. защото определено се правиш на такава каквато не си! Не си ти човека,който ще ми каже за каква се мисля и правя..Но все пак,за да ти олекне ще ти кажа - Не,нита се мисля за такава,нито се правя на такава..Просто като излезе потребител като тебе,който уж знае нещо,но все пак пита :?

FashioN
06-19-2010, 13:58
Чесно да ти кажа по твойте коментари съм забелязал ,че много се вживяваш с този форум .. мислиш си , и се правиш на 20 годишна .. мисля ,че ти си голяма актриса в тоя форум .. защото определено се правиш на такава каквато не си! Не си ти човека,който ще ми каже за каква се мисля и правя..Но все пак,за да ти олекне ще ти кажа - Не,нита се мисля за такава,нито се правя на такава..Просто като излезе потребител като тебе,който уж знае нещо,но все пак пита :?

Да ок , явно даже не си прочела и темата..НП ти си пиши и си трупай мнения та да се хвалиш на мама и тате .. сигорно за теб само това е нещото което не иска връзки а ? Та за това се развиваш упорито в тая насока.

cveteto96
06-19-2010, 14:15
Бахти и идиота..Не стига,че хората му се опитаха да му помогнат,а той ми се нахвърли..Ама ти самият си актьор,бе човече :?
И наистина - за да те приемат на тези години (не ти давам повече от 14) ти трябват връзки..Едва ли някой ще се съгласи да те приеме..И взема влизай редовно в часовете по БЕЛ,че......

Sis0k0666
06-19-2010, 14:15
http://www.apriori-bg.com/
Виж това :)