PDA

View Full Version : Не мога да разбера дали ме харесва



bubufinka
06-19-2010, 14:43
Здравейте аз съм на 12 а този който наистина много отдавна харесвам е на 14 . Искам да разбера по някакъв начин дали ме харесва и дали си стурва наистина да страдам за него . [-o< знам че съм малка но се пак ... и аз имам чувства . така де ние бяхме приятели " ужж гаджета ама нищо не сме правили като гаджета" .ние сме фр но не чак толкова добри .реших да му пишя по скайпа уж че искам нещо да го питам :smt024 ,но той не ми пише .когато разбере от моята най добра приятелка- тя живее до тях и всеки ден се събират че ми се е случило нещо или че се радвам той винаги се интерисува ,но след това нищо .незнам как той да разбере (лажат ме че знае че го хар но едвали ) бих направила всичко без казване в очите защото много ще се унижа
МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ!!!

cveti685
06-19-2010, 14:50
Ти си много малка още.По добре му гажи че го харесваш в очите а не по скайп :) .
А тои всъщност на колко е???[/b]

bobito_th
06-19-2010, 14:52
1. Седни и се научи да пищещ на български !
2. Няма начин да не се изправиш пред него.
3. Не си ли малко малка за "любов" ??
4."ужж гаджета ама нищо не сме правили като гаджета"-значи НЕ сте били гаджета :wink:
5.Айде, стига вися пред компа, а излез с приятели, за да се разведриш и не мисли за него. И спри с тоя скайп!Щяла да се унижи.. глупости :?

pamii
06-19-2010, 14:54
:razz:

bubufinka
06-19-2010, 14:56
Той е на 14 пише го :wink: И защо все трябва да си малък за любов ... Какво е лошото да се харесваме??

Sladurchoo
06-19-2010, 15:01
1. Седни и се научи да пищещ на български !
2. Няма начин да не се изправиш пред него.
3. Не си ли малко малка за "любов" ??
4."ужж гаджета ама нищо не сме правили като гаджета"-значи НЕ сте били гаджета :wink:
5.Айде, стига вися пред компа, а излез с приятели, за да се разведриш и не мисли за него. И спри с тоя скайп!Щяла да се унижи.. глупости :?

правилно :)

anonymous708973
06-19-2010, 15:02
Не мисля, че е унижаване да покажеш на някого, че изпитваш нещо към него. :)

SmilezZz
06-19-2010, 16:09
Малка си...Приеми този факт..Колкото и да кажеш,че не си - ти го доказваш,че е точно обратното....
"бих направила всичко без казване в очите защото много ще се унижа " - и защо ще се унижиш..За това,че споделяш чувствата си..Хайде..Излизай с приятели и не се занимавай с гаджета..И за това ще ти дойде времето - споко

izlishna
06-19-2010, 16:50
Сподели му за чувствата си, ти няма да се унижиш като му кажеш всичко в очите, а като намесваш приятелките ти и скайп :)

loliii
06-19-2010, 17:32
Той е на 14 пише го :wink: И защо все трябва да си малък за любов ... Какво е лошото да се харесваме??
Съгласна съм с теб, моята първа любов беше, когато бях на 12. И не беше просто детинска глупост /макар че и това го имаше/, а наистина си го обичах и още мисля за него, въпреки че минаха 4 години. ;] Това, че на някои хора първата им целувка е била в 10-ти клас си е лично техен проблем. Не че има нещо лошо в това, кой на когото му дойде времето, но хора, бъдете реалисти, погледнете и от другата страна на нещата, та вие сте толкова закостенели! Момичето не казва, че са го е*али в г*за все пак! Просто харесва някакво момче. It's normal, pal.

Та по темата : Щом те е срам да му го кажеш, ще трябва поне да му го покажеш. Виж го НА ЖИВО, приближи се до него, намигни му или нещо такова, после го прегърни, приказвай му за нещо, каквото и да е /какво си яла днес, добре ли си, кво си правила, квато и да е тема/ и накрая го целуни. Няма да се дръпне. Момчетата не са путки, те никога не се дърпат!! :-D :-)

bobito_th
06-19-2010, 18:05
Та по темата : Щом те е срам да му го кажеш, ще трябва поне да му го покажеш. Виж го НА ЖИВО, приближи се до него, намигни му или нещо такова, после го прегърни, приказвай му за нещо, каквото и да е /какво си яла днес, добре ли си, кво си правила, квато и да е тема/ и накрая го целуни. Няма да се дръпне. Момчетата не са п****, те никога не се дърпат!! [/b] :-D :-)

и все пак няма ли да му дойде като гръм от ясно небе тая целувка

EndlessVoid
06-19-2010, 18:29
Момчетата не са п****, те никога не се дърпат!! [/b] :-D :-)

Айде бе! :razz: Аз ако не харесвам даденото момиче и то посегне да ме целува ще се отдръпна... Не бих дал празни надежди, ако няма нещо и от моята страна...

А иначе когато дмава души общуват очи в очи могат да скрият много по-малко работи, отколкото чрез какъвто и да е било друг начин за общуване. И не, това, което ти наричаш унижение е просто срам, което е напълно нормално за всеки един човек. Притесняваш се, че може да не сподели същите чувства като теб. Абе просто не го мисли. Няма да загубиш, ако опиташ. Приеми предизвикателството :D Така и ще научиш малко повече за себе си :smt023

Phobiaa
06-19-2010, 19:13
Ако не му кажеш.. няма да разбереш дали те харесва!
Не знам кое е толкова унижително да кажеш на някой,че изпитваш нещо към него.

Paramour
06-19-2010, 19:34
1. Седни и се научи да пищещ на български !
2. Няма начин да не се изправиш пред него.
3. Не си ли малко малка за "любов" ??
4."ужж гаджета ама нищо не сме правили като гаджета"-значи НЕ сте били гаджета :wink:
5.Айде, стига вися пред компа, а излез с приятели, за да се разведриш и не мисли за него. И спри с тоя скайп!Щяла да се унижи.. глупости :?
++++!!!! :? :? :? :? :? :?