PDA

View Full Version : Продавам билети за Металика и Рамщайн на каменица рок фестsimsonmania
06-19-2010, 16:01
Продавам билети за Металика и Рамщайн на каменица рок фест. Имам и за двата концерта на 22 и 23 билетите ги давам ефтино ориентировъчно 60-70лв. Пишете на скайп na4k0_tiso (na4k0 e s 4etiri i nula a tiso obiknoveno) или на телефон 0883380640 :)