PDA

View Full Version : Проблем със скайп!!!



kordinaciq
06-19-2010, 18:29
Здравейте.От няколко дни не мога да си влезна в скайп.Пише ми непознато скайп име и парола.Опитвах се на няколко пъти да сменя паролата чрез имейла,но и там не става.Не ми я сменя винаги пише грешка.:-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb:
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ, СПЕШНО МИ ТРЯБВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Everytime
06-19-2010, 18:35
Здравейте.От няколко дни не мога да си влезна в скайп.Пише ми непознато скайп име и парола.Опитвах се на няколко пъти да сменя паролата чрез имейла,но и там не става.Не ми я сменя винаги пише грешка.:-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb:
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ, СПЕШНО МИ ТРЯБВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



що не си инсталираш нов скайп :)

bonjovi
06-20-2010, 17:39
Здравейте.От няколко дни не мога да си влезна в скайп.Пише ми непознато скайп име и парола.Опитвах се на няколко пъти да сменя паролата чрез имейла,но и там не става.Не ми я сменя винаги пише грешка.:-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb:
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ, СПЕШНО МИ ТРЯБВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



що не си инсталираш нов скайп :)

Най-добре или нов скайп потребител

kordinaciq
06-21-2010, 01:59
да направих го и пак нищо.Аз не искам да си правя нов скайп потребител.Имам доста, да и сега си направих нов, но искам стария.Някай явно е влезнал в скайпа ми и ми е пронебил паролата.Моля Ви някой да ми помогне!!! :(

phenomenally
06-21-2010, 03:22
Пробвай пак на "Забравена парола", обаче тоя път чети внимателно к`фо тряя да направиш..

Tempest
06-21-2010, 10:40
раотата е там, че явно не си си опазил/а скайпа... или поне паролата.. ако някой ти е сменил паролата, няма как да ти помогнем. Мисъл явно не тече... правиш нов скайп и толкова!

mitzubi6i
06-23-2010, 19:53
Този, който ти е превзел скайпа може и да е сменил e-maila, с който си се регистрирал и така не можеш да си възстановиш паролата.

dPa3HuTeJl
06-24-2010, 18:12
Еми сменили са ти паролата, ти кво искаш да хакнем skype ли ? :lol: направи си нов скайп и тва е .. :)