PDA

View Full Version : Отчаяна..



melocoton
06-19-2010, 18:39
Значи, преди няколко дена се запознах с едно момче. От начало всичко беше ок, но после взех много да го харесвам, че даже да се влюбвам, но проблема е, че той е далеч от мен... в смисъл .. живее близо до моя град и само учи тук.. Проблема е, че не знам как да му кажа, че изпитвам това към него... :( Идеи?! :oops:

bobito_th
06-19-2010, 18:42
Имаш уста, имаш крака.. кажи му. Но мисля, че ще е по-добре, ако изчакаш малко, все пак се познавате от скоро. Прави му намеци, но не се натрапвай.

melocoton
06-19-2010, 18:45
Е да де, но мисля, че може да не изпитва същото.. Мисля да почакам малко.. :-o Познаваме се от доста скоро и може би не трябва още да му показвам, че имам чувства към него, а да се поопознаем още малко... :-o

bobito_th
06-19-2010, 18:46
Точно :)

awerw
06-19-2010, 18:48
аве кво чакаш ве 8-) ккк :lol:

melocoton
06-19-2010, 18:52
аве кво чакаш ве 8-) ккк :lol:шът фък ъп!!!!


ПП: По цял ден мисля за него, просто не ми излиза от главата. Седна ли да уча - мисля за него, легна ли да спя - мисля за него.. По цял ден си пишем ... Направо полудявам!!

awerw
06-19-2010, 18:56
ееми щом е толкова тежко положението :-o нека се земат младите щом се обичат :razz: :razz: :razz: :razz:

Phobiaa
06-19-2010, 18:59
Е да де, но мисля, че може да не изпитва същото.. Мисля да почакам малко.. :-o Познаваме се от доста скоро и може би не трябва още да му показвам, че имам чувства към него, а да се поопознаем още малко... :-o

Ако не му кажеш .. няма да разбереш дали изпитва нещо към теб.
Излезте някъде заедно и му кажи какво чувстваш.Успех! :)

melocoton
06-19-2010, 19:00
ееми щом е толкова тежко положението :-o нека се земат младите щом се обичат :razz: :razz: :razz: :razz:
Защо не си затвориш малоумния плювалник и да почнеш да мислиш с празната си тиква? Дечковци в моята тема не желая.. Еми, да, положението е тежко, а може да стане и за теб ако не се изметеш от тук.. ;)

EndlessVoid
06-19-2010, 19:03
Еми, да, положението е тежко, а може да стане и за теб ако не се изметеш от тук.. ;)

Синдрома на Интернет Рамбо се проявява :razz:

Иначе
Ако не му кажеш .. няма да разбереш дали изпитва нещо към теб.
Излезте някъде заедно и му кажи какво чувстваш.Успех!

awerw
06-19-2010, 19:03
аве малката на колко си :D

melocoton
06-19-2010, 19:05
Еми, да, положението е тежко, а може да стане и за теб ако не се изметеш от тук.. ;)

Синдрома на Интернет Рамбо се проявява :razz:

Иначе
Ако не му кажеш .. няма да разбереш дали изпитва нещо към теб.
Излезте някъде заедно и му кажи какво чувстваш.Успех!Какъв Рамбо бе? Аз съм жива нинджа тука.. :lol: Просто мразя, когато някой ми се прави на остроумен ...

Иначе... то за вас е лесно да ми кажете да му кажа какво чувствам, но ако бяхте на мое място...

EndlessVoid
06-19-2010, 19:06
Иначе... то за вас е лесно да ми кажете да му кажа какво чувствам, но ако бяхте на мое място...

Бил съм. Правил съм го. Било ме е срам. И какво? Нали се получи :D Че и доволен бях :D

melocoton
06-19-2010, 19:07
аве малката на колко си :DНа 16. Защо? Ти да не си на 5? :?

melocoton
06-19-2010, 19:08
Иначе... то за вас е лесно да ми кажете да му кажа какво чувствам, но ако бяхте на мое място...

Бил съм. Правил съм го. Било ме е срам. И какво? Нали се получи :D Че и доволен бях :DАми да, но тук нещата са по специфични...

awerw
06-19-2010, 19:09
да а аз съм на 17 8-)

razores
06-19-2010, 19:10
Говори с някой общ познат да го пита дали те харесва

melocoton
06-19-2010, 19:12
да а аз съм на 17 8-)Да бе, а аз съм на 117.. То си личи просто по начина ти на писане, че не си на повече от 14 години. Влизаш с гръм и трясък в някоя тема и почваш наляво и надясно да пишеш простотии.. :?

melocoton
06-19-2010, 19:12
Говори с някой общ познат да го пита дали те харесваТова също е вариант, но нямаме много общи приятели...

BlueFace
06-19-2010, 19:48
Много са ти 16 :( Вкарваш се в такива филми ,че направо не е истина... :?
Щом не можеш да му го кажеш ,покажи му го ...Не може да стоиш без да предприемаш действия и да чакаш нещо да се случи ей така от нищото ... :?

JustAngel
06-19-2010, 20:04
Изчакай малко .. Първо го опознай : ) Все пак се познавате от скоро : ) След това започни малко по малко с намеците.Не прекалявай ест ; dd и накрая му признай : ) Пък може и той да изпитва същ0то .. ; p Успех :wink:

Jimmy412
06-19-2010, 20:43
обречена си, ако не опиташ..
ние няма как да знаем за неговите "чувства"..
е, успех :)

anonymous708973
06-19-2010, 21:52
Иначе... то за вас е лесно да ми кажете да му кажа какво чувствам, но ако бяхте на мое място...

Бил съм. Правил съм го. Било ме е срам. И какво? Нали се получи :D Че и доволен бях :DАми да, но тук нещата са по специфични...

Всеки си мисли, че нещата са различни при него... и в това е иронията. И според мен са ти много 16 - запознали сте се преди няколко дена, а ти започваш да се влюбваш? Не е така, повярвай ми, просто се привързваш лесно и го бъркаш с влюбване...

hgfh
06-20-2010, 09:47
Вярно си е ,много са ти 16 :(
Един съвет ще ти дам ,който е малко отклонен от темата: Стига си се дърпала такава!Лошо впечатление правиш, така хората не 16 ще казват ,че са ти много ,ами и 10 също . :x
По Темата: Искаш прекалено много, моето момиче :) .Искаш да се получат нещата ,защото го харесваш ,обаче не искаш да предриемеш действие. :x Е как очакваш да се получат нещата ?!Ние с какво можем да ти помогнем ,като не се вслушваш? Не сме вълшебници /поне аз не съм :lol: /

anfarwol
06-20-2010, 14:24
в подобна ситуация съм била :D
както и да е,първо трябва да му кажеш че гоо харесваш или поне да намекнеш,просто ще се получи лошо ако той си помисли че не го харесваш и изведнъж след много опознаване му съобщиш какво ти се мотае в главата,трябва да е на ясно със случващото се :)

след това просто идва опознаването, не искай на момента отговор дали и той има подобни симпатии към теб, бъди търпелива и постоянна,ако решиш че не не си струва след 3-4 дни,повярвай ми било е само увлечение ;) 8)
като се опознаете ще се разберете харесвате ли се или не,ако да-е па вземете се ;) ^_^


УСПЕХ!!! :)