PDA

View Full Version : Абе, ужас, бе!



TykaSePisheNick
06-19-2010, 18:43
Преди 2 седмици се усрах с алкохола..Смесих много работи, щот нямам акъл и станаха 1 мизерии и както и да е, не ми се говори за тогава..Обаче, от тогава откакто помириша я ракия, я водка или каквото и да е питие съдържащо етилов алкохол веднага ми се повдига..Имам чувството, че ако го подуша по-силно и ще повърна на мига..Само бира мога да пия.Един фр ми казва, че ако редовно пия водка примерно до 1/2 седмици тва трябва да отшуми...Не ми е кой знае къв проблем, ама е яко спичащо да се съберете някъде и кой извадил водка, кой друго всички си пият, ти като го подушиш и да ти се мре..Та, някой ако има опит по темата - ше се оправя ли или съм прокълнат до края на живота си, щото съм глъм?

yakuza_
06-19-2010, 18:48
Да речем, че вече не пия повече от 2 шота текила :D


Пий, по - нормално и няма да имаш такъв проблем. А до кога ще ти е гадно, не мога да ти кажа.

TykaSePisheNick
06-19-2010, 18:50
Да речем, че вече не пия повече от 2 шота текила :D


Пий, по - нормално и няма да имаш такъв проблем. А до кога ще ти е гадно, не мога да ти кажа.
Аха, от тогава не си позволявам повече от 2-3 чашки.Пък ако ще да ме хваща. 8-)

cherinka
06-19-2010, 18:51
Около две-три седмица си дай почивка откъм алкохол.
Или по-скоро от нещата, които си смесвал, които са те накарали да се чувстваш зле.

След това ще видиш как самичък ще ти се прииска да ги вкусиш отново.

Аз така имах проблем с водката. Нон стоп пиеш водка,водка,водка,водка,вод ка и вече почваше да ми се повдига само като чуя думата водка... ама после два месеца не бях близвала водка и сега сме неразделни приятели с нея. :smt050

babity
06-19-2010, 19:12
След морето бях така. Хем не се бях напивала кой знае колко. Последния ден не можах да си допия третата и я дадох на един приятел. Дай си малко почивка и тогава почвай пак.

xWandereRx
06-19-2010, 21:09
хах аз бях така с червено вино, минава спокойно :D

Rounder
06-19-2010, 21:28
аз от 6 години не мога да пия бананов шейк,повдига ми се просто...само като помисля за него.Иначе т'ва е супер кухо да се напиеш като казак.
даи почивка на черният дроб и ще се оправиш

tuzaro
06-19-2010, 21:33
аз преди 1-2 години бях така с една мента, понеже всичката ракия и водка и уски бяха свършили и беше останало само едно шише мента и като за край го изпихме... на другия ден като помирисах пастата за зъби щях да повърна... от тогава не пия тая зелена ракия

Spider4eto
06-19-2010, 21:43
Не става работата с почивките. Първото ми напиване преди 3-4 години беше с водка и оттогава само като я помириша ми става лошо.

SilentGrey
06-19-2010, 22:32
Пробвай се да ядеш в рамките на 3 месеца само банани. За капак преяж до повръщане с банани и да видим какъв ще е ефекта, дали ще ти се ядат банани отново.
С алкохола е същото, да не говорим, че си си претоварил организма.
Аз ракия пия супер рядко. Даже направо никога.. Това е след като се напих като руски обущар с некачествена ракийка, която ми е.а майчицата направо. Драйфа ми се до ден днешен като подуша. От тогава минаха близо 5 години :Д

ArrowsOfDeath
06-19-2010, 22:47
Аз пък към пури развих преди година и нещо непоносимост. Към ракия, вино и водка все още не съм развил, въпреки че съм се напивал с тях жестоко. Просто си дай почивка 1-2 седмици и ако отмине непоносимостта - добре, ако ли не, си оставаш на биричка 8-)

ArrowsOfDeath
06-19-2010, 22:51
^По-скоро говори за това, че, като види всички останали да пият, и на него му се припива, но не може. Не знам, според мен това има предвид.

TykaSePisheNick
06-19-2010, 23:26
Абе, забележете - не го притеснява друго, а какво ще си помислят останалите плехари, ако му се повдига от някакъв алкохол...


яко смешно...


Ха-Ха


Това да пиеш, за да се правиш на мъж, заедно с останалите е много силно..
Боли ме мъжкия полов кво ше си помислят, че не ми понася еди-си-кой алкохол.По-скоро ми става тъпо, че като ми се припие не мога да пия.И когато съм в компания и всички пият кво се получава?Напиват се, а аз седя отстрани и гледам тъпо.

cherinka
06-19-2010, 23:57
Tова е грехота да заклеймиш ракията, понеже един Бог знае преди не знам си колко години с ква ракия са те гостили...

Като си взема кофти пържоли от кауфланд и не ми харесат да спра да ям свинско ли???

semantics
06-20-2010, 02:57
Терзанията на един обикновен съвременен тийн... Ммммъъкааа!

Canis_Dirus
06-20-2010, 03:05
Някой ден ще го изсереш голямо, мазно и миризливо и после ще те е гнус да ходиш до тоалетна и ще се пръснеш от лайна!
8-) :booooomb: :booooomb:

OtherSide
06-20-2010, 08:33
екстра, екстра, че така е станало 8-)
Да ги намразиш тия алкохоли, та да ти дойде акъла в главата, че не трябва да ги пиеш в безумни количества.

Ако искаш да пиеш пак от същите неща... де да знам, пробвай мааалко и задължително с някакво мезе (мазно).

SunShinePearl
06-20-2010, 14:29
оххх и аз съм била така някъде 1 мес не можех да подуша водка абе кво да ти кажа от самосебеси ще ти мине

DaemonBoy
06-20-2010, 15:28
Така става, като се правите на пиячи без да сте имали трейининг, макар че срещу смесването няма спасение 8-) Последният път аз малко миксирах ракия и бира и въпреки това не повърнах(а бях изпил 300 гр 50 градусова и 2 литра бира)

techCandy
06-20-2010, 16:15
Още ли пиете за да се правите на мъже бе? :-o
Както и да е, това е защитен механизъм на организма, понеже си прекалил и вероятно си се натровил, той по този начин те предпазва от алкохола или от самия себе си. Ще мине след известно време, на мен ми отне 5 години, за да пробия пак водка, при всеки е различно. Недей да се бориш срещу организма си засега, дай си време, щото може и да стане по- зле.

cherinka
06-20-2010, 16:23
то има и значения какво и защо си погълнал преди и по време

има значение и разположението на планетите,разположението на звездите,космичния цикъл,хороскопа ти,месеца,в който се намираш,сбора от дата,на която си роден в съотношение със сбора от датата,в която се намираш... :lol: абе..що дрънкам глупости

hummerteam
06-20-2010, 18:27
:lol: :lol:

PinkFloydSound
06-20-2010, 19:54
Затова се дава по-полека с алкохола. Не да се напиеш като свиня, да се изложиш и после да не можеш да подушиш алкохол.
Признавам си, че и аз съм се оливала, но това е само защото не нося много на алкохол. Никога не съм повръщала от алкохол, нито пък съм имала безпаметно напиване... Просто всичко трябва да е с мяра.
А едва ли скоро ще обикнеш пак водката...

DebelaManekenka
06-20-2010, 20:34
az moga da vi razкажа за един мой подобен случай с картофени кюфтета, ама няма да ви хареса :Д
иначе още не ги ям :?

t0d1t0
06-21-2010, 22:53
ххх и аз като пия едната вечер и после само ми се гади дори и от миризмата :D

lilincituuuu
06-22-2010, 08:43
Имам същия проблем с ракия ;х 8-)

BladeOfMySoul
06-22-2010, 11:38
Един път ми се случи с водка, след това с уиски.
От тогава концентрати не мога да пия, пробвах на НГ, на следващата сутрин повръщах от една голяма водка, пък и като я пих ми се повдигна леко, незнам що се получи така, може би защото не нося на алкохол ;д, дано на теб ти мине. ;д

Vanish
06-22-2010, 12:26
az moga da vi razкажа за един мой подобен случай с картофени кюфтета, ама няма да ви хареса :Д
иначе още не ги ям :?

я кажи 8-)

dudit00
06-22-2010, 14:23
то има и значения какво и защо си погълнал преди и по време

има значение и разположението на планетите,разположението на звездите,космичния цикъл,хороскопа ти,месеца,в който се намираш,сбора от дата,на която си роден в съотношение със сбора от датата,в която се намираш... :lol: абе..що дрънкам глупости Абсолютно вярно! :razz: