PDA

View Full Version : проблеми с паролите



innababy
06-19-2010, 19:19
Здравейте :) От скоро имам facebook. В началото нямах проблеми, но от скоро забелязвам,че някой ми влиза в профила и качва една снимка,която аз не искам да бъде качена,затова изтрих сниимката и смених паролата, както и тази на пощата си.След няколко дни снимката пак беше качена,пак я изтих,пак смених паролата,но сега тя отново е там. Аз не разбирам много,затова ви моля,ако някой е по-запознат с facebook да ми помогне със съвет какво да направя,за да не може никой да ми влиза в профила. Благодаря ви предварително :)

JackSparrow
06-20-2010, 07:11
8) откъде влизаш във ЛицеКнига? ако влизаш от училище, може да има кейлогър или просто да не си излязла от акаунта. ако влизаш от зала също има вероятност някой да ти разбира паролата. ако влизаш от вас, едва ли ще е трудно да разбереш, кой си прави шегички.

п.с. - направи си нов акаунт и пиши един и-мейл на администраторите на ЛицеКнига, да ти изтрият сегашния акаунт.

kalpazanka
06-20-2010, 08:37
^Тя може да го затрие и без помощта на администратор.

L0ST
06-20-2010, 09:20
много е вероятно да ма keyloger и на нейния компютър... смис не е невъзможно и без това отваряте всичко, което ви се прати по скайп (коворя за мнозинството).. :?

JackSparrow
06-20-2010, 09:33
^Тя може да го затрие и без помощта на администратор.

не използвам лицекнига, затова съм назад с информацията. благодаря за поправката.

lubo111
06-20-2010, 15:06
сканираш за вируси (в някои keyloger-и слагат троянски) триеш ги ако не стане преинстал вече и си сменяш паролата

много е вероятно да ти сменят паролата от пощатата :-D

innababy
06-21-2010, 20:56
Благодаря на всички за помоща. Винаги сум влизала от моят компютър в къщи и 100% нямам вируси, няколко пъти сум пропуслака да изляза от акаунта но от тогава сум си сменяла паролата поне 10 пъти.Наиснина съм се видяла в чудо, изключително неприятно е : :x

Valento
06-21-2010, 21:03
Благодаря на всички за помоща. Винаги сум влизала от моят компютър в къщи и 100% нямам вируси, няколко пъти сум пропуслака да изляза от акаунта но от тогава сум си сменяла паролата поне 10 пъти.Наиснина съм се видяла в чудо, изключително неприятно е : :x

Да не ти е при "Снимки с мен" демек някой те отбелязва на снимката от неговия си компютър и ти автоматично я имаш в профила си !