PDA

View Full Version : Харесваме едно и също момче



sefi12
06-19-2010, 19:46
Значи незнам дали тфа е по темата , но все пак да ви помоля за помощ ..
еми значи преди време аз си харесвах едно момче ( и oще го харесвам ) та проблема е , че моята най-добре приятелка също го харесваше ии ми каза , че ще се опита да го забрави .. ии така вече не говорехме за нег ии тем подобни .. ии ся на края на учебната години .. като говорихме по тела тя ми призна пак за втори път , че още си го харесва тфа момче .. даже на всичкото отгоре му е предлагала да станат гаджета .. а въпросното момче твърди , че ме обича -- ала бала .. ии ся проблема е , че незнам кфо да праяя .. все пак ми е най-добрата приятелка .. :(

т.7
slun4ice

BlueFace
06-19-2010, 19:51
Ем щом знае за чувствата и на двете ви го оставете да прецени с коя иска да е ...Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче ...

П.П. Не вярвам да те обича ,защото не ви давам повече от 13-14 години .... :?

П.П.2 Научи се да пишеш

Sladurchoo
06-19-2010, 19:53
еми помисли си кой от двамата ти е по-ценен .. и все пак приятелите винаги трябва да са на първо място .. а в случая поговори и с нея, и с него и реши какво да правиш .. ако тя ти е много добра приятелка и ти го е доказала много пъти, тогава и двете го забравете (не е нито първия, нито последния, а поредния) но ако имаш чувства към момчето си помисли дали да не си с него

успех :-)

JustAngel
06-19-2010, 19:58
Първо трябва да се убедиш, че въпросното момче те обича наистина.Дайте си малко време.Ако е сигурен в чувствата си - хубаво...Но помисли дали и ти го обичаш : ) Такива случаи на любовни триъгълници има много..Но много рядко се е случвало да си заслужава да избереш момчето пред приятелката си : ) И знай че любовта идва и си отива, а приятелството остава за цял живот : )

bobito_th
06-19-2010, 20:18
Ем щом знае за чувствата и на двете ви го оставете да прецени с коя иска да е ...Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче ...

П.П. Не вярвам да те обича ,защото не ви давам повече от 13-14 години .... :?

П.П.2 Научи се да пишеш

еми просто ми чете мислите

Jimmy412
06-19-2010, 20:40
Wtf?.. :shock:

Gllory
06-20-2010, 03:09
Ем щом знае за чувствата и на двете ви го оставете да прецени с коя иска да е ...Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче ...

П.П. Не вярвам да те обича ,защото не ви давам повече от 13-14 години .... :?

П.П.2 Научи се да пишеш

еми просто ми чете мислите

и моите ;д

Sashko95
06-20-2010, 06:56
Ем щом знае за чувствата и на двете ви го оставете да прецени с коя иска да е ...Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче ...

П.П. Не вярвам да те обича ,защото не ви давам повече от 13-14 години .... :?

П.П.2 Научи се да пишеш

еми просто ми чете мислите

и моите ;д

Подобно...

И моето мнение:Хващаш приятелката ти за ръчичка и при момчето,избира си и тва е :D а ако се направи на интересен по една плесница да се осъзнае... :-D

loliii
06-20-2010, 08:33
Ф не е равно на В, разберете го най-накрая.

По темата : Всичко в живота е като естествения подбор, любовта също. Просто той трябва да избере. Не е честно спрямо теб да се отказавш, заради приятелката си, която може да няма шанс. Тя може да харесва всяко момче, което харесваш ти. Трябва ли да се отказваш всеки път? Не ми се струва логично.

BladeOfMySoul
06-20-2010, 08:49
Ми незнам колко ти е приятелка "най-добрата ти приятелка", след като му е "предлагала" зад гърба ти...но по принцип в такива случей по-добре да избереш приятелството, ама може и квото и да избереш накрая пак да си прецакана, така че си помисли.

ivcheto0o
06-20-2010, 10:02
Аз бих избрала момчето,естествено само ако си заслужава и съм сигурна в моите и неговите чуства.

anonymous708973
06-20-2010, 10:13
По темата : Всичко в живота е като естествения подбор, любовта също. Просто той трябва да избере. Не е честно спрямо теб да се отказавш, заради приятелката си, която може да няма шанс. Тя може да харесва всяко момче, което харесваш ти. Трябва ли да се отказваш всеки път? Не ми се струва логично.

НАЙ-накрая някой да ме разбере! Ако се отказваш всеки път в полза на приятелката си, това приятелство ли е? Направи всичко възможно да покажеш на това момче, че си за него (ако наистина е така, а не е просто прищявка!!!) и го остави да реши. :) Дипломатично решение.

Princessani
06-20-2010, 10:39
Значи незнам дали тфа е по темата , но все пак да ви помоля за помощ ..
еми значи преди време аз си харесвах едно момче ( и oще го харесвам ) та проблема е , че моята най-добре приятелка също го харесваше ии ми каза , че ще се опита да го забрави .. ии така вече не говорехме за нег ии тем подобни .. ии ся на края на учебната години .. като говорихме по тела тя ми призна пак за втори път , че още си го харесва тфа момче .. даже на всичкото отгоре му е предлагала да станат гаджета .. а въпросното момче твърди , че ме обича -- ала бала .. ии ся проблема е , че незнам кфо да праяя .. все пак ми е най-добрата приятелка .. :(

т.7
slun4ice направете си тройка хем всички ще са доволни :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nicolepcd
06-20-2010, 11:27
Ако наистина сте много добри приятелки, и двете ще го оставите той да избере, и ако той избере едната, другата ще е щастлива за приятелката си :lol: Ама тва май не се случва сега :-o

izlishna
06-20-2010, 11:33
Ако той обича теб, ще си проличи.. Но заради приятел на 12/13 години (може би си на толкова) не си заслужава да се скарваш с най-добрата си приятелка :)

sefi12
06-20-2010, 12:13
аз не мисля , че ми е такава приятелка за кфат се мисли :-x ..
( izlishna ) аз няма да се скарвам с нея .. просто ще оставя да реши момчето .. а може би след това с нея няма да сме толкова близки колкото бяхме :roll: ..
( PinkPan7her ) много добро решение , ще опитам :-)
( JustAngel ) Да права си , че приятелството е за цел живот , но аз я мислех за приятелка , а те му е предлагала зад гърба мии :cry: ..
( Sladurchoo ) значи мисля , че момчето ми е по-ценно , щото тя никога не ми е доказвала , че е добре приятелка .. ии да кажем , че тя винаги е харесвала тфа момче което харесвам и аз .. незнам просто немога да си го обесня :( ..

Има опция за редактиране на мнението! Използвай я!
slun4ice