PDA

View Full Version : Според сезона идва и настроението



spopi
06-19-2010, 20:58
Как ви се отразяват сезоните на настроението . Вие как се чуствате.
Поне при мен е така лятото пролетта съм по-отворена към разговори запознанства излизане даже много не се сещaм за компа (страно :-D ) .А зимата есентта съм затворена не ми си говори раздразнителна съм студено ми е.[/u]

cherinka
06-19-2010, 21:01
Зимата се чувствам като човал с картофи с толкова много дрехи по мен...

w0sh
06-19-2010, 21:02
Бих казал, че лятото съм изнервен и агресивен заради жегите.

Останалите сезони са готини и си ги харесвам.

OtherSide
06-19-2010, 21:06
Имат известно влияние сезоните, дам..
Зимата например съм супер потисната и сдухана, като всичко навън е няк'во умряло и (буквално) застинало.

TheSadGirl
06-19-2010, 21:09
Не бих казала, че имат някакво кой знае какво влияние при мен ..
Сега е лято - ходи ми се на плажче, някъде на разходчица на хладничко ... напълно нормално ..
Зимата - ако е адски студено ми е гадно някакво, иначе обичам зимата ;д

Лятото някак си от тези жеги, просто нямам сили за нищо .. понякога просто нямам никакъв ентусиазъм и желание за каквото и да било :)

TykaSePisheNick
06-19-2010, 21:18
Бих казал, че лятото съм изнервен и агресивен заради жегите.

Останалите сезони са готини и си ги харесвам.
+1

Есен FTW.Нит е жега, нит е кучи студ.

Sham
06-19-2010, 21:26
есента е единственият сезон, който ненавиждам... грр!

зимата ми е любима - топло е, уютно е, прегръдките са повече, и чаят, и канелата, и свещите, и подаръците, и ходенето на гости, и вкъщи, и бялото, и смълчаното, и звънчетата, и да, спирам:Д

пролетта си е пролет (звукът от Бамби, при размяната на погледи:Д)

лятото е толкова фриволно, рошаво, приятелски настроено и събиращо хората навън, море, замъци, пътища, солени усмивки, куфари с пясък, необятно синьо и вечно до края.

ох<3:Д

IndependentGirl
06-19-2010, 21:48
Сезонът не влияе на настроението ми. Всичките сезони си имат плюсове и минуси.
По принцип съм весел и позитивен човек, но и аз си имам трудни моменти. По-скоро дъждовното и мрачно време се отразява на настроението ми, като ме натъжава и депресира до известна степен.. :}

xWandereRx
06-19-2010, 22:07
Бих казал, че лятото съм изнервен и агресивен заради жегите.

Останалите сезони са готини и си ги харесвам.
и аз така
най - много си харесвам есента и зимата <33
лятото ми е много убито, нищо не ми се прави

alexandr0v
06-19-2010, 22:14
Бих казал, че лятото съм изнервен и агресивен заради жегите.

Останалите сезони са готини и си ги харесвам.
и аз така
най - много си харесвам есента и зимата <33
лятото ми е много убито, нищо не ми се прави

Точно това ме кефи на лятото. Супер убито е и не правиш нищо друго освен релакс по един или друг начин. 8-)

Rounder
06-19-2010, 22:30
Зимата ми е любим.
Лятото яко купони,путки и т.н.
не ми влияе на настроението

SunSmile
06-19-2010, 22:46
Лятото е най - прекрасният сезон на света! Обожавам лятото - жега, малко дрехи, плаж, море, басейни, планини....

Есента и зимата са ми много депресиращи... студ, поледици, сняг...
На много жега издържам, но на много студено НЕ
:?

Kalesin
06-20-2010, 08:06
есента е единственият сезон, който ненавиждам... грр!

ох<3:Д

ЕСЕННА ВЕЧЕР

Небето лазурно се губи, потъва, аз плача...
Аз плача за чуждите сълзи, за чуждия плач,
за чуждите устни измръзнали, бледни аз плача,
за чуждите стъпки, заглъхнали в мразния здрач.

Напразно те чакам, аз вече те чакам отдавна...
По пустия лед на смразеното езеро бедни
три патици ходят и спират, и чакат отдавна,
и гледат отчаяни мене с очите си ледни:

и бледите листи, които с молитва умират,
и болните клони с наведени, тъжни чела,
и жарките сълзи, които безмощни умират,
и пустия лес в безизходна дълбока мъгла.

Swinkenhoffer
06-20-2010, 10:32
Eсен и пролет са сезоните, за които живея. Хем красиви, хем с прилични температури. Обожавам ги и редовно си правя дълги разходки по това време.

Останалите ми създават само излишни главоболия и неудобства, абсолютна гавра. То не е адска жега и смрад или безумен студ и киша... нЕма нужда. :?

alonedark
06-20-2010, 11:08
Обичам само лятото и зимата...
Лято...морето , флиртовете и готиния тен
Зимата...ските , снега планината и белите мечки в снега....!!! :D :D :D [/u]

jghgh
06-20-2010, 11:19
Сезоните доказано влияят на общото настроение.
Зимата сякаш улягаме повече и не правим толкова простотии. При мен усмивките без причина значително намаляват през зимата. Просто не се лигавя толкова, колкото лятото. Лятото от време на време пощръклявам.
Също се отварям много и забърквам всякакви каши, най-вече с момчета, които нещо не са разбрали както трябва.


Между другото някой спомена, че се потиска от зимата. Според мен е много красива, обаче има го и това, че студът потиска. В северните страни има повече хора с депресивни състояния, статистиките за самоубийства също са по-големи. Също така, колкото по- на север се отива, хората се впиянчват. (явно наистина е скучно да си на студено целогодишно).

Статистики.

vanilievisez
06-20-2010, 13:56
есента е единственият сезон, който ненавиждам... грр!

зимата ми е любима - топло е, уютно е, прегръдките са повече, и чаят, и канелата, и свещите, и подаръците, и ходенето на гости, и вкъщи, и бялото, и смълчаното, и звънчетата, и да, спирам:Д

пролетта си е пролет (звукът от Бамби, при размяната на погледи:Д)

лятото е толкова фриволно, рошаво, приятелски настроено и събиращо хората навън, море, замъци, пътища, солени усмивки, куфари с пясък, необятно синьо и вечно до края.

ох<3:Д

йъп
есента я обичах до тази, която мина
много ме натъжава

strangler
06-20-2010, 14:42
есента е единственият сезон, който ненавиждам... грр!

зимата ми е любима - топло е, уютно е, прегръдките са повече, и чаят, и канелата, и свещите, и подаръците, и ходенето на гости, и вкъщи, и бялото, и смълчаното, и звънчетата, и да, спирам:Д

пролетта си е пролет (звукът от Бамби, при размяната на погледи:Д)

лятото е толкова фриволно, рошаво, приятелски настроено и събиращо хората навън, море, замъци, пътища, солени усмивки, куфари с пясък, необятно синьо и вечно до края.

ох<3:Д

Абе от доста време се чудя, ти сама разбираш ли си мислите..

SunShinePearl
06-20-2010, 15:26
Зимата се чувствам като човал с картофи с толкова много дрехи по мен...
точно ужасно еее :o лятото пък се дразня на жегите,есента на дъжда най-добре е пролетта абе април,май месец

DaemonBoy
06-20-2010, 16:27
Хмм аз съм си Близнаци, така че не винаги времето ми е критерий. Имал съм дни през които вали, като из ведро, а съм се чувствал страхотно. Днес например имаше буря, а ми беше много добре. Все пак има си някакъв ефект. Зимата, когато не излизам ми е малко по-зле, но винаги намирам какво да правя

BlackWings
06-21-2010, 15:43
При мен също може да се каже , че донякъде според сезона идва настроението . Т.е. някак си кондицията ми е в зависимост от степента присъствие на слънцето в ежедневието ми. От него ми идва живителната сила , аз съм топлокръвно същество , обичам светлината и топлината 8-)
По тази причина предпочитам топлите сезони с по-дълги и светли дни и по топло време , през тях се чувствам във вихъра си.

xxBloody666Tearsxx
06-21-2010, 16:46
На мен сезоните нищо не ми правят на настроението. :-D Но днитее.. Зависи какъв ден е. Ако е слънчево съм в добро настроение и съм весела. Ако е мрачно или дъждовно съм депресирана или супер нервна. Всичко зависи от тях :D

Rowdy
06-21-2010, 18:04
принципно акто стане юни месец през ден съм по пътищата.. неква страшна мания за пътуване имам :-o

nel99
06-22-2010, 09:50
Зимата е доло-горе добре като се замисля,само това с навличането на дрехи и разни други штороии ме изнервя :-x ... А лятото гледам да избягм от Бургас ,от морето ,сините вълни и т.н....почвам да мисля до каде да пътувам ,до каде да си направя екскурзия и най-вече как да изчезна от вкъщи и от обичайната сред исками си да изключа телефоните да се откъсна от всичко и направо да не се прибера вкъщи :D И реално погледнато най-много ходя в столицата и по цял ден разходки докате не ми се счупят краката :razz:

BladeOfMySoul
06-22-2010, 12:27
Може би всички сезони, без лятото ми харесват, а настроението ми рядко се влияе от времето. Просто тези жеги през лятото не ми се отразяват добре, иначе не е лошо.;д