PDA

View Full Version : Въпрос...аминокиселини



MaGuSs
06-19-2010, 20:04
Някой пробвал ли е да отслабне с аминокиселини?Аз искам да пробвам ,но първо да чуя вашето мнение.Имам предвид ,че нема да ги гълтам и да стоя пред компа с надеждата ,че ще отслабна ами ще ходя на фитнес ,лостове + тези аминокиселини...Както казах вече "първо искам да чуя вашето мнеие" ...
На 14 години съм висок 185см. ,тежа 103кг.

П.П.Препоръчайте ми някакви до 30 лв. ;)

batkodoki
06-19-2010, 20:06
Някой пробвал ли е да отслабне с аминокиселини?Аз искам да пробвам ,но първо да чуя вашето мнение.Имам предвид ,че нема да ги гълтам и да стоя пред компа с надеждата ,че ще отслабна ами ще ходя на фитнес ,лостове + тези аминокиселини...Както казах вече "първо искам да чуя вашето мнеие" ...

П.П.Препоръчайте ми някакви до 30 лв. ;)

поредната жертва на рекламата!

БЕЗ товар И балансиран прием - няма такова нещо като чудодейно отслабване!

MaGuSs
06-19-2010, 20:44
На мен ми го препоръча човек на който му имам доверие.Той самия е пил и каза ,че имало дейстиве поне до момента до който сам започнеш да сваляш килограми с много тренировки.Тоест ,те са нещото ,което ти помага да започнеш да отслабваш.Все едно помощните колела на колелото,караш с тях докато се научиш да пазиш равновесие ;)

L0ST
06-19-2010, 20:46
ще си одкараш проблеми с тези хапчета... пък а сичкото отгоре и до 30 лв да били... Я спри да се излагаш, рпави по 5-6 км на ден тичане + фитнес и си готов...

batkodoki
06-19-2010, 21:00
На мен ми го препоръча човек на който му имам доверие.Той самия е пил и каза ,че имало дейстиве поне до момента до който сам започнеш да сваляш килограми с много тренировки.Тоест ,те са нещото ,което ти помага да започнеш да отслабваш.Все едно помощните колела на колелото,караш с тях докато се научиш да пазиш равновесие ;)

НЯМА такова "хапче" !

има боклуци продавани през нета, съдържащи до 30% амфетаминови бази, които централно подтискат центъра на глада в мозъка. 50 пъти по евтино е да си купиш същите амфетамини в петък вечер в кварталното диско.

без физическо натоварване и балансиран хранителен режим - редукцията на тегло е пълна ФИКЦИЯ!!!

(който измисли такова "хапче" ще направи Бил Гейтс тотален бедняк по отношение сравнението на банкови сметки.)

е, такова нещо НЯМА.....за сега...

zero
06-21-2010, 09:20
ПрепоръчBам ти L-carnitine.
За предпочитане да не е на някой българcка фирма ;)
но cъщо иcкам да кажа, че няма да Bидиш голям ефект от него, ако не запретнеш ръкаBи и не тренираш здрао, трябфа и диета да пазиш, за да cтанат работите.
Намали Bъглехидратите иии ще ce получи :)

amk933
06-21-2010, 10:05
Баткодоки не съм съгласен, че за отслбване трябва натоварване. Баща ми сваля 30 кг, вече 3та година бавно и славно с помощта на ендокринолози, диетолози, хапчета и хранителен режим, но без спорт.

Иначе съм виждал ефектът от Xenical още като излезе преди много години и действаше. БЕЗ рецепта е, но е скъп и има данни, че може да докара карцином на дебелото черво. Че действа, действа...

Младо момче си, ходи на фитнес, спортувай, движи се активно, яж умерено и в никакъв случай не гладувай. Аз съм гладувал седмица някъде и едвам се издържа. :)