PDA

View Full Version : Какво става ?



Princessani
06-19-2010, 20:27
Ще се побъркам от тая една седмица в която не сме заедно с приятеля ми ,родителите ми се побъркват (бях ги запознала) за всяко излизане трябва да обяснявам ,да не съм ходила на ноща дискотека ,била съм праила курвенски номера само защото излизам с приятели и нямам връзка с момче :( :( :( какво да направя ,че интереса му вече го няма към мен само защото трябва да замине и е по лесно сега да се разделим.На 19 години съм и никога до сега не са ми държали сметка къде ходя ,кога ще се прибера и т,н Сякаш с всеки ходя и само са чукам.На мен колкото ми е гадно ми те наливат още масло в огъня.Колко пъти да им казвам ,че няма момче друго момче в живота.Това не е нормално. :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Jimmy412
06-19-2010, 20:36
ъъ.. искаш да кажеш, че:

да не съм ходила на ноща дискотека ,била съм праила курвенски номера само защото излизам с приятели и нямам връзка с момче

това са ти казаи родителите ти?! :shock:

Princessani
06-19-2010, 20:38
ъъ.. искаш да кажеш, че:

да не съм ходила на ноща дискотека ,била съм праила курвенски номера само защото излизам с приятели и нямам връзка с момче

това са ти казаи родителите ти?! :shock: да дословно казано,незнам вече какво да правя ,до края на живота си трябва да стоя сама и явно аз съм виновна ,че сме се разделили :( :( :( :(

Jimmy412
06-19-2010, 20:48
не ти завиждам.. :?

Princessani
06-19-2010, 20:50
не ти завиждам.. :? ми нормално като няма на какво ,при следващо такова изказване си сабирам дрешките и са махам при някой приятел-ка и няма да ме видят повече :x :x

Sashko95
06-20-2010, 07:12
Гадно...Живота ти все ще се нареди както трябва,не се отчайвай,не се предавай. :)

darkPaladin
06-20-2010, 07:22
Жалко все още те мислят за малкото им момиче,а не виждат,че си пораснала...

AniBG
06-20-2010, 07:44
не ти завиждам.. :? ми нормално като няма на какво ,при следващо такова изказване си сабирам дрешките и са махам при някой приятел-ка и няма да ме видят повече :x :x

Е, чак пък да "избягаш"... :?
И наистина не ти завиждам... Даже ми е малко странно, родителите на 19 годишно момиче да не го пускат да излиза! :shock:

loliii
06-20-2010, 07:49
Не мога да разбера какво ти се месят ваще. Значи те нямат нищо против да имаш приятел, но когато сте се разделили вече не може да излизаш, не може да се занимаваш с други момчета, нищо не можеш да правиш и проявяват някаква тъпа мнителност. Ето затова смятам, че от една страна е много ама много глупаво да запознаваш родителите си с гаджетата си и изобщо да им казваш за връзките си, защото някой ден ще стигнеш до това дередже. Или няма да харесват приятеля ти, или толкова ще го харесат, че после не можеш да се отървеш от него.
Няма смисъл да бягаш и да се ядосваш. На 19 години си все пак. Не им обръщай внимание. Излизай си когато си поискаш и с който си поискаш. Не им се връзвай на простотиите.

3oPuTy
06-20-2010, 07:58
Смятай щом родителите ти и те са почнали да споменават тази така "хубава" дума ... :?
А и спри да пускаш все нови теми!!!
Имаш си тема - изливай си душата в нея!


Между другото вашите може да са ти прочели оня пост,че вече ще използваш мъжете само за бижута,дискотеки,парфюми и т.н. (не помня к'во точно беше) 8-)

loliii
06-20-2010, 08:04
Смятай щом родителите ти и те са почнали да споменават тази така "хубава" дума ... :?
А и спри да пускаш все нови теми!!!
Имаш си тема - изливай си душата в нея!


Между другото вашите може да са ти прочели оня пост,че вече ще използваш мъжете само за бижута,дискотеки,парфюми и т.н. (не помня к'во точно беше) 8-)
:-o Тази тема не съм я чела. Значи историята си има и друга страна. :?

YouMakeMeSmile
06-20-2010, 08:17
ти си на 19?! хух..

3oPuTy
06-20-2010, 08:47
Смятай щом родителите ти и те са почнали да споменават тази така "хубава" дума ... :?
А и спри да пускаш все нови теми!!!
Имаш си тема - изливай си душата в нея!


Между другото вашите може да са ти прочели оня пост,че вече ще използваш мъжете само за бижута,дискотеки,парфюми и т.н. (не помня к'во точно беше) 8-)
:-o Тази тема не съм я чела. Значи историята си има и друга страна. :?
Всъщност са още 2 теми :lol:
А иначе щях да ти пратя линк,но видях,че си я намерила :) Само забележи един от последните ми цитати в нея ... К'ви ги дрънка авторката ... Ужас!!!

loliii
06-20-2010, 08:51
^^ ... Каза момичето,което в интервал от 2-3 коментара мина през "обичам го,не мога да живея без него,ще умра без него";"искам да си го върна за да скъсам аз с него";"майната му,вече ще се държа като к*рва и ще използвам мъжете" (нищо,че реално погледнато мъжете ще те използват) ... :lol:
Мамата си трака :lol:

Princessani
06-20-2010, 09:08
Смятай щом родителите ти и те са почнали да споменават тази така "хубава" дума ... :?
А и спри да пускаш все нови теми!!!
Имаш си тема - изливай си душата в нея!


Между другото вашите може да са ти прочели оня пост,че вече ще използваш мъжете само за бижута,дискотеки,парфюми и т.н. (не помня к'во точно беше) 8-) Това е само моя мисъл и изощо не е ясно дали някога бих била такава :D :D ,а за родителите изощо не сядат на компютара ,за да са вържат на такива глупости :(

Princessani
06-20-2010, 09:12
Не мога да разбера какво ти се месят ваще. Значи те нямат нищо против да имаш приятел, но когато сте се разделили вече не може да излизаш, не може да се занимаваш с други момчета, нищо не можеш да правиш и проявяват някаква тъпа мнителност. Ето затова смятам, че от една страна е много ама много глупаво да запознаваш родителите си с гаджетата си и изобщо да им казваш за връзките си, защото някой ден ще стигнеш до това дередже. Или няма да харесват приятеля ти, или толкова ще го харесат, че после не можеш да се отървеш от него.
Няма смисъл да бягаш и да се ядосваш. На 19 години си все пак. Не им обръщай внимание. Излизай си когато си поискаш и с който си поискаш. Не им се връзвай на простотиите. да така си е това е най-тъпото нещо да запознаеш приятеля си с родителите ,разбрахго ама прикалено късно :( ,до толкова го бяха харесали,че сега незнам какво се случва :( :( :( :( :( :(

3oPuTy
06-20-2010, 09:24
И аз моите два пъти ги запознавах с момче ... С първия бяхме заедно 2 години и даже родата ми от Габрово знаеше всичко за него с подробности :lol: Да не говорим,че майка ми май го обичаше повече и й беше по-гадно като скъсахме 8-)
Точно за това съм им казала,че ще ги запозная с момче преди или по време на сватбата 8-)
За сегашния ми знаят всичко,но не го познават и ще се запознаят само ако се наложи татко да пише препоръки за него,когато кандидатства в полицията в Сс 8-)

Опс,малко се отклоних ама ... Мисълта ми беше,че всички родители са такива,макар при теб да е нещо ужасно,защото си на 19,а те ти държат подобна сметка :?

Princessani
06-20-2010, 09:26
И аз моите два пъти ги запознавах с момче ... С първия бяхме заедно 2 години и даже родата ми от Габрово знаеше всичко за него с подробности :lol: Да не говорим,че майка ми май го обичаше повече и й беше по-гадно като скъсахме 8-)
Точно за това съм им казала,че ще ги запозная с момче преди или по време на сватбата 8-)
За сегашния ми знаят всичко,но не го познават и ще се запознаят само ако се наложи татко да пише препоръки за него,когато кандидатства в полицията в Сс 8-)

Опс,малко се отклоних ама ... Мисълта ми беше,че всички родители са такива,макар при теб да е нещо ужасно,защото си на 19,а те ти държат подобна сметка :? ми да при мен напоследак всичко е ужасно и накрая незнам до кога ще издържа така :( :(