PDA

View Full Version : гони ме мнителност



lmao
06-20-2010, 07:31
чудя се следното нещо:

нормално ли е да ми става тъпо, кога я чуя да каже на някой друг, както ми вика на мен на галено, пък било то и на дете примерно
само аз ли търся в някакви по-обикновени неща, нещо специално и си мисля че това как ме нарича трябва да е специално и само за мен?
аз ли пропускам или не разбирам нещо?

променено залгавие

w0sh

darkPaladin
06-20-2010, 07:36
коментар

alonedark
06-20-2010, 07:37
Амм..може ли поне да напишеш как ти е истинското име и как ти вика тя , че сега нещо нищо не схваща от тоя пост...

3oPuTy
06-20-2010, 07:38
Прекалено много се филмираш :?

loliii
06-20-2010, 07:44
Ревността си е ревност, ама ти прекаляваш. Това как нарича хората няма нищо общо с отношението й към тях. В смисъл, че дори да им говори на мило или слънце, може просто да е мила и готина, а не че има особено отношение към тях. Не очаквай да е мила само към теб. И тя си има приятели.

lmao
06-20-2010, 07:47
ок мерси много за отговорите, май наистина много съм се филмирал напоследък :)

anonymous708973
06-20-2010, 09:29
Амм..може ли поне да напишеш как ти е истинското име и как ти вика тя , че сега нещо нищо не схваща от тоя пост...

Иска да каже, че се дразни, когато приятелката му нарича него с някакво галено (слънце например) и после го използва по адрес на някой друг - бебе, да кажем. :)

Еми, какво да ти кажа... Говори с нея.

Lyubeto
06-20-2010, 09:35
И мен ме дразни доста често това , не се шашкай нормално е. Просто някои хора обръщаме повече внимание на малките детайли от други.

lmao
06-20-2010, 09:45
И мен ме дразни доста често това , не се шашкай нормално е. Просто някои хора обръщаме повече внимание на малките детайли от други.
е да ама шанс...


все пак май имах просто нужда някой друг да ми ги каже тея неща
мерси

ivcheto0o
06-20-2010, 09:59
Ревността си е ревност, ама ти прекаляваш. Това как нарича хората няма нищо общо с отношението й към тях. В смисъл, че дори да им говори на мило или слънце, може просто да е мила и готина, а не че има особено отношение към тях. Не очаквай да е мила само към теб. И тя си има приятели.

cherinka
06-20-2010, 14:59
И аз много се дразня!
Пощурявам!
И не само от гаджето.

Имам приятели, които ме наричат мила и миличка, а когато има още момичета в компанията и като нарекат някоя от тях МИЛИЧКА, така както преди 10тина мин се е обърнал към мен ееейййййййййй полудявам значи!

И си е точно от тази гледна точка, че всеки се има или иска да бъде специален за човека срещу него и не търпи уеднаквяване с другите хора!

Примерно госпожата ми по практика НА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ викаше ПИЛЕНЦЕ
Кво прайте, пиленца?
Как си, пиленце?
Иди включи онази машина, пиленце?
Добро утро, пиленца.
До следващият път, ПИЛЕНЦА.
как минаха почивните дни, пиленца?

ПИЛЕНЦА, ПИЛЕНЦА, ПИЛЕНЦА
ТАЗИ ДУМА Я МРАЗЯ ОТ ДУНОТО НА ДУШАТА СИ!

lmao
06-20-2010, 18:22
ами то тъпото е че и аз като @cherinka( в другата тема видях) съм "цапнат" в устата и много често се изпускам и се шегувам с някой по-сериозни работи и се получават гадни ситуации :D

еххх

IKnowYou
06-20-2010, 22:33
Ми то нали знаеш , че понякога с шегата си казваме доста истини и приятелката ти би трябвало да се усети ако й намекнеш нещо по тоя начин.
Иначе, сигурно си е такава с всички и не усеща, че ти става тъпо (което е малко неразбираемо за мен). Най-лесният вариант е да й кажеш за това и тя ако реши, ще се съобрази, ако не - почвай и ти :D

mincheto
06-21-2010, 05:40
Ревността си е ревност, ама ти прекаляваш. Това как нарича хората няма нищо общо с отношението й към тях. В смисъл, че дори да им говори на мило или слънце, може просто да е мила и готина, а не че има особено отношение към тях. Не очаквай да е мила само към теб. И тя си има приятели.


Подкрепям с 2 ръце.

YouDontKnowMe
06-21-2010, 07:42
Пич, ти си различен, уникален , единствен. Няма втори секс като теб.

Paramour
06-21-2010, 12:02
Защо не ;д Може да се дразниш, ама тя знае ли го? От къде да знае, че тебе нещо те притеснява? Нали си за тва си има уста ;д

anonimchetou
06-21-2010, 12:36
незнам на мен това ми изглежда глупаво и пресилено може би защото самата аз не обръщам такова внимание а пък и моя е толкова мил само с мен. ( и смисъл на мен само си ми говори така : )

AniBG
06-21-2010, 12:41
Е ти пък какво чакаш??? Кажи и веднага за твоите съмнения и притеснения! Момичето не е виновно, че е мило с всички! Тя може да не знае, че нейната добродушност те дразни, ако всички я изпитват! :?