PDA

View Full Version : 2 месеца .. far away :(



Jessie
06-20-2010, 09:00
Ходим от половин година вече ... Той е Момчето, с главно М. С него ми е най-продължителната връзка до сега. Обичам го. И той мен. :smt007 :smt007 :smt007 Преживели сме ужасно много заедно - както добри, така и лоши неща. И винаги сме се справяли. Аз съм му първата приятелка. Той е първото момче, за което казвам на нашите и го запознавам с тях. (Е, как няма - колега е с майка ми. ;dd). Всичко си ни е перфектно просто. Откакто сме заедно няма и ден, в който да не сме се видели. Ходи на работа и това до голяма степен намалява вижданията ни, но няма значение. За по 1 час на ден - но пак се виждаме. И именно затова, че откакто сме заедно не сме пропускали и ден един без друг ... плаши ме мисълта, че трябва да прекараме 2 месеца далеч един от друг. :-# Ще замина за юли и август да работя на морето, а той ще си остане тук в града, защото не може да напусне работа. Няма да издържа ... :-# Просто не знам ... силно ме плаши и приказката "Далече от очите, далече от сърцето". Него също го плаши това, защото там, където отивам, имам ... бивш. :booooomb: Бивш, който до преди 3-4 месеца ме заплашваше с СМС-и, че не е казал - не ни е разделил. :booooomb: :booooomb: :booooomb: Бивш, който презирам повече от всеки друг на света. Откачам при мисълта, че този нещастник може да се опита да ми направи нещо, докато съм там. :booooomb:

Вярно, с моя ще се видим средата на юли, защто има рожден ден и просто няма да си простя, ако го пропусна. И после чак август, сигурно пак към средата - той ще дойде да ме види за няколко дни. И пак не ми стига. :-# Отивам просто защото ми трябват пари. А тук, в тоя шибан град, няма никаква работа. Освен по кафета и т.н., където ходят само отрепките на града + мазните цигани. :-x

Благодаря, ако някой го е прочел. Не търся съвет или помощ, просто исках да споделя, защото вече щях да се побъркам.

bogzfaggot
06-20-2010, 09:15
И аз няма да се виждам с приятеля си 2 месеца,ма не сум тръгнала да рева.Някак си вярвам в наща връзка.Спокойно,ако се обичате,всичко ще е наред.2 месеца не са чак толкова много време

n0s0uL
06-20-2010, 09:21
И аз няма да се виждам с приятеля си 2 месеца,ма не сум тръгнала да рева.Някак си вярвам в наща връзка.Спокойно,ако се обичате,всичко ще е наред.2 месеца не са чак толкова много време +100000 :smt023

Lyubeto
06-20-2010, 09:21
И сега какво ?Идва края на света. Хайде всички да се хванем за ръце и да скочим от някой мост.
Ако си имате доверие всичко ще е наред.Има достатъчно средства за комуникация.А относно бившия ти - всичко зависи от теб .

gLypChenCee
06-20-2010, 09:22
Пуу умрели сте за два месеца.. ако се обичате истински ще изтърпите кво толкова :)

JustAngel
06-20-2010, 09:32
Спокойно ! Ако толкова много се обичате, ще издържите ! Това ще направи връзката ви още по-силна ! Колкото до бившия ти - МАЙНАТА МУ :wink: :wink: :wink: :wink:

nicolepcd
06-20-2010, 11:08
Съмнявам се, ако наистина отношенията ви са толкова стабилни, за някакви 2 месеца да ги развалите.

DqVoLsKoJeLaNiE
06-20-2010, 11:11
Няма страшно, нали ще се диждате, ще си говорите по тела, а що се отнася до бившия: убий го и го закопай в задния двор...шегувам се :) , дай му да разбере, че колкото и да се опитва, няма да ви раздели,защото ти и приятелят ти сте наясно какви номера ще върти. Кажи му, че нищо няма да направи със злоба, най-много да те накара да го намразиш още повече и да си има проблеми с приятелите ти, а от прояви на агресия просто няма смисъл. :)

izlishna
06-20-2010, 11:37
Приеми тези 2 месеца като изпитание на връзката ви :) Пази се от бившия!

Jessie
06-20-2010, 20:45
Благодаря за отговорите. :) И както някой каза по-горе - наистина ми иде да убия бившия с лопата. :D И да, знам, че от мен зависи наистина как ще протекат нещата на морето. Лично аз нямам абсолютно никакви намерения за какъвто и да е контакт с тоя изрод неземен и смятам да го избягвам максимално. Или поне колкото е по силите ми. :)

izlishna
06-20-2010, 20:48
Постарай се да не разбира, че ще си близо до него :)

YouDontKnowMe
06-20-2010, 20:52
Не се садвай толкова . И с моя няма да се виждаме цяло лято. Ходим от около 7 месеца. Всеки ден се виждаме с него. Изтрябвал ми е и през ляотото. :D

Wits
06-20-2010, 20:54
Постарай се да не разбира, че ще си близо до него :)

Може да използваш това: http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU

YouDontKnowMe
06-20-2010, 21:02
Постарай се да не разбира, че ще си близо до него :)

Може да използваш това: http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU
Ти си олигофрен, слънце :razz: :D :-)

Linns
06-20-2010, 22:05
Изпитание за връзката ви.. Тва "далече от очите - далече от сърцето" е пълна глупост.. Ако се обичате наистина няма едните два месеца да ви разделят..

Колкото до бившия.. ще ти прай проблеми за жалост, и тука не знам какво да ти кажа..

selassie
06-21-2010, 08:34
Леле , Jessie този град който описваш на 99 % съм сигурен че става дума за Сливен , адската мизерия момиче .. Иначе по темата 2 месеца не са малко време - не ги слушай.Ще видиш колко бавно ще минават без твоя човек до теб.Имай в предвид че ако отиваш в Слънчев бряг да бачкаш там е адски голям филм така че всичко може да се обърка.Моят съвет към теб е Внимавай ! :)

silky92
06-21-2010, 10:17
Аз съм постоянно разделена с приятелят си на скромното разстояние от 2000км. Има периоди ,в които не съм го виждала близо три месеца . Разстоянието до морето не е толкова голямо. Важното е да се обичате и да си имате доверие. Ще се справиш :)

SmilezZz
06-21-2010, 10:57
Спокойно..Ако си имате доверие,нищо няма да ви се случи..Както казаха преди мен - "Изпитанието за връзката ви"..
Относно бившия ти - ако научи,че си близо до него,сигурно ще се опита да ти направи нещо..Но дано не те срещне..
Успех

anonimchetou
06-21-2010, 11:32
не се плаши от времето.. не мисля че може да победи една истинска любов (ако вашата е такава де ). Не сте нито първата нито последната двойка на която и се налага да се раздели за определен период от време. Успех

Princessani
06-21-2010, 14:50
Поне ще разбереш дали ти го обичаш истинки и дали той те обича толкова много ,колкото ти се иска. 2 месеца не са много ,но не са и малко.Ако се случи нещо (което нети го пожелавам) ще разбереш що за човек е .

Jessie
06-22-2010, 20:05
Леле , Jessie този град който описваш на 99 % съм сигурен че става дума за Сливен , адската мизерия момиче .. Иначе по темата 2 месеца не са малко време - не ги слушай.Ще видиш колко бавно ще минават без твоя човек до теб.Имай в предвид че ако отиваш в Слънчев бряг да бачкаш там е адски голям филм така че всичко може да се обърка.Моят съвет към теб е Внимавай ! :)


А, не. Не е Сливен. Край Търново е ... И не - не е Слънчев Бряг, но е Елените, което си е мноооого близко. :( Знам, ще внимавам, защото знам какво стана миналата година и не искам да се повтаря. :o

Vasoto129
06-22-2010, 20:09
няма само да се плашиш носи си електршок с тебе :razz: :razz: :razz: :razz:

soul1199
06-22-2010, 20:09
2 месеца ей така минават,просто тръгни с позитивно мислене,а й нали има телефони?ще се чувате