PDA

View Full Version : Искам да си направя плитки?



BMEClick
06-20-2010, 09:51
Здравейте! Реших да направя една тема относно плитките,за да събера малко полезна информация тъй като съм решил че искам да си направя плитки!

Споделете: Били ли сте някога на плитки? Харесва ли ви? Какъв вид плитки? За колко пари ви направиха? Колко време ходехте с тях? С прежда или изкуствена коса е по-добре? Какви бяха +совете и -сите? Колко време издържахте с тях? Бихте ли се направили отново на плитки? За кой сезон са най-подходящи? Рибена кост,негърски плитки...или други? Какви плитки са подходящи за момчета/момичета? Ваши снимки..? И тн...всичко каквото ви дойде на ум!

ПС --> Без ши*ани коментари ( Аз съм ЗА...или ПРОТИВ) Тук не се гласува закон! Ако не сте съгласни с този вид прически обосновете се (кажете защо мислите така)

Вие сте.. :)

machoka
06-20-2010, 09:59
ти рапЕр ли си?

LadyDi
06-20-2010, 10:01
Аз и досега ходя на две плитки. С кордели :)

BMEClick
06-20-2010, 10:03
ти рапЕр ли си?

Не виждам някакъв особен смисъл в коментара ти,или нещо по темата но както и да е ще ти отговоря...

ДА,проблем ли е ?

machoka
06-20-2010, 10:21
ама черен рапЕр ли си или просто се правиш на такъв, какъвто никога няма да станеш?

BMEClick
06-20-2010, 10:28
По-добре си задръж коментарчетата... много си ОГРАНИЧЕН! С малоумни чалгарчета не разговарям!

LadyDi
06-20-2010, 10:33
Лошо, Каракочев, лошооо...

SunSmile
06-20-2010, 10:33
Понеже разбрах, че си момче. Според мен плитките с конци/чужда коса не са най - подходящи. По - добре си направи като на Шон Пол (по главата да ти вървят). Сезон за плитките... едва ли има, но май повече се правят лятото.
Плитките, който са като Лил от аватара ти... не отиват на всеки. Зависи от формата на лицето и дали ти ходи с по - дълга коса. Но ако пък имаш правилна форма на главата може да опиташ с тези по главата.

machoka
06-20-2010, 10:45
ама не се тръшкай де.. сигурен съм, че негърските атрибути биха стояли добре по тялото ти :)

П.с. поздрав с Попа - Куцо магаре.mp3

jghgh
06-20-2010, 10:46
Мачо, защо се заяждаш с човека?



Прави си, стига анкети. Ако ти се харесваш,и другите ще те.

yakuza_
06-20-2010, 10:48
Момче с плитки :lol: Няма да те направят повче рапар, но ако търсиш позьорщина, това е начина :smt023

reoffender
06-20-2010, 10:56
По-добре си задръж коментарчетата... много си ОГРАНИЧЕН! С малоумни чалгарчета не разговарям!
много ме кефи подписа ти, такъв респект ми създава с лика на импулс :grin:
бял с плитки=> смешно, олигофренско.
растите са в пъти по-добре поне естетически.. (:

BMEClick
06-20-2010, 10:57
yakuza - вие с machoka май сте брачеди Ъ ?

Отиди в Америка,и виж че всеки 2-ри човечец има плитки,разлини но ИМА! Това че в БГ хората нямат пари за такива неща е друг въпрос...подстригвай се за 5 лева и тихичко ! :-D :)

reoffender
06-20-2010, 10:59
Нямали пари, НЕ 'братленце', имат акъл...

BMEClick
06-20-2010, 11:02
Ае ти с т'ва грозното нещо на профила к'во се обаждаш? Като нямате к'во да кажете по темата МЪЛЧЕТЕ ! Т'ва българина много просто животно ....

amk933
06-20-2010, 11:04
yakuza - вие с machoka май сте брачеди Ъ ?

Отиди в Америка,и виж че всеки 2-ри човечец има плитки,разлини но ИМА! Това че в БГ хората нямат пари за такива неща е друг въпрос...подстригвай се за 5 лева и тихичко ! :-D :)

Май хич не си бил в Америка. Много чудно как не познавам нито един бял американец с плитки... :-o

А за т'ва, че българинът е просто животно, не съм много съгласен, но има изкл като теб...

И не не се подстригвам за 5 лв. Измисли друго. :D

reoffender
06-20-2010, 11:05
Тупак се обръща в гроба заради измет като теб.
Кърпа имаш ли? А ланец? А смъкнати дънки? Гледаш лошо на всички снимки? Даваш по 200 лв за кецове? Тру ли си?

reoffender
06-20-2010, 11:12
И огромни тениски на баскетболен отборррр, sexy :grin:

LadyDi
06-20-2010, 11:26
Става все по-хубаво.

w0sh
06-20-2010, 11:28
Snoop dog има плитки и не изглежда хомо!!!!

В тоя форум само комплексари се навъдили :Д

ПС: Плитките са яки, само гледай на мачове да не те дърпат за косичката. И си купи хубави фибички.

alexandr0v
06-20-2010, 11:30
Аз пък не виждам кво се заяждате с човека. Всеки си има свой собствен стил. Пича вероятно иска да подражава на Лил Джон...

yakuza_
06-20-2010, 12:08
Твърде много бели момчета слушашти "рап" се навъдиха :( То е като тея 13-14 годишни дето тайно в тях си пускат планета, но или иначе хулят чалгата и се обличат само в черно и задължително с някоя верига по тях. :(

BMEClick
06-20-2010, 13:02
Не знам кой къде се е навъдил.Май ти си от тия пускащи "Планета" ?
К'фо значение има цвета на кожата? Големи дискриминации правите нещо...Като си бял да не си "св.Петър" ? Или пък като си черен,да не си някой обирджия ? Големи сте "националисти" деца на 12-13 годинки...а до ВАС живеят турците които са ни държали в робство... смешници!

ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА ОТ СЕГА НАТАТЪК !!!
АКО НЯМАТЕ КАКВО ДА КАЖЕТЕ,ЗАМЪЛЧЕТЕ и СИ СЛУШАЙТЕ "СИЛИКОНА" !!!

w0sh
06-20-2010, 13:08
Всеки, който не е рапър е чалгар на вена!!!!!

yakuza_
06-20-2010, 13:30
Не знам кой къде се е навъдил.Май ти си от тия пускащи "Планета" ?
К'фо значение има цвета на кожата? Големи дискриминации правите нещо...Като си бял да не си "св.Петър" ? Или пък като си черен,да не си някой обирджия ? Големи сте "националисти" деца на 12-13 годинки...а до ВАС живеят турците които са ни държали в робство... смешници!

ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА ОТ СЕГА НАТАТЪК !!!
АКО НЯМАТЕ КАКВО ДА КАЖЕТЕ,ЗАМЪЛЧЕТЕ и СИ СЛУШАЙТЕ "СИЛИКОНА" !!!
:lol: :lol: :lol: Казвам, че сте ми смешни такива дето се обличате според това какъв стил музика слушате и не го правите в нормалните граници, а едва ли не, че парадирате с това. Peace nigga :lol:

zariibena
06-26-2010, 18:25
Поне е от Варна и сигурно яко се пече на плажа при своите мургави събратя на канала...

Какво искаш да кажеш с това? Намекваш, че във Варна повечето сме цигани? :?

zariibena
06-26-2010, 22:27
Аз да чета - мога, да осмислям прочетеното също ... ;]

zariibena
06-26-2010, 22:32
Лол регнала съм се тук от ден, два и вече намирам нови приятели ...

zariibena
06-26-2010, 22:47
Бях предупредена един път, а аз казах вече че това не съм го направила нарочно, а просто все още се ореантирах в сайта, и не знаех че не мога да пиша коментари на старите теми.Сега и на тази тема ли ще разговаряме приятелю? :)

Joc
06-27-2010, 00:01
Лол регнала съм се тук от ден, два и вече намирам нови приятели ...

то ретарди колкото искаш...


а по темата, ела ше ти направя плитки.. 8)

Whoopdedoo
06-27-2010, 01:59
Wigga викаш си...
Ми бро виж са ко ши ти каа плитките са мн цоол и гангста мн яки са и не ги слушай тея мръсни комплексари йо напраи си и ше си мн як пред the bitchiz

Waw... I got dizzy. :-s
То било трудно да си генгста...

и за край eдно звучно и дълго
YEEEEEEEEAAAAH, OWKAAAAAAYY! 8) :lol: