PDA

View Full Version : Обичам го ,но незнам как да го привлека към себе си ПЛС ХЕЛП



p1rpl3princ3s
06-20-2010, 10:39
Здравейте ! :) Аз обичам едно момче ,но той не ме забелязва .Като цяло сме само съучеици. Не сме имали много разговори, даже почти сме нямали :-# Знам ,че трябва да го заговоря по някакъв начин, но съм прекалено срамежлива... Имам му скайпа (не смея да му пиша ](*,) ) и домашния телефон (не смея и да му звънна ](*,) )
ПЛС ХЕЛП :smt100

Zarity
06-20-2010, 10:41
Здравейте ! :) Аз обичам едно момче ,но той не ме забелязва .Като цяло сме само съучеици. Не сме имали много разговори, даже почти сме нямали :-# Знам ,че трябва да го заговоря по някакъв начин, но съм прекалено срамежлива... Имам му скайпа (не смея да му пиша ](*,) ) и домашния телефон (не смея и да му звънна ](*,) )
ПЛС ХЕЛП :smt100
;-) Именно...

DqVoLsKoJeLaNiE
06-20-2010, 10:43
Ами, ако постоянно си мислиш колко те е срам, как можеш да оплескаш нещата няма да стане. Като се разминавате някъде по коридорите му кажи поне едно "Здрасти"...или като ще ходите някъде с приятели можеш ей така да му кажеш да дойде....например"Тази събота сме на излет до еди-къде-си, идва ли ти се?", така хем няма да те е срам, хем няма да изглеждаш все едно му се натискаш. :)

AniBG
06-20-2010, 10:44
Преодолей срама си! Той няма да те изяде, нито пък да те набие или нещо от сорта! 8) Все пък, просто трябва да му привлечеш вниманието и да му покажеш, че той те интересува! Не е толкова сложно, няма да обезвреждаш бомба! :D Щом му имаш скайпа ме напиши например "Здрасти, какво правиш" и т.н. Накрая, като видиш, че има ентерес го питай дали си харесва някого и така...
Въобще се опитай да не си толкова срамежлива, преодолей го!

П.С.: Ако те е чак толкова срам дори и да говориш с него, директно - целувка и това е! :D :D :D

awerw
06-20-2010, 11:11
най-лесно е по скайп :D кажи му здр и почваш 8-)

izlishna
06-20-2010, 11:17
Във всяка тема главният проблем е срама.. И на всеки пост отговарям едно и също, сега ще го кажа и на теб! Преодолей срама си, ако искаш да постигнеш нещо в това твое силно желание :)

nicolepcd
06-20-2010, 11:24
Пробвай с...

http://www.bn.siberia.net/2000/arh2000/11/24_059/images/magnit.jpg
(магнит) 8-)

Magi4eska_Kiss
06-20-2010, 12:08
Пробвай с...

http://www.bn.siberia.net/2000/arh2000/11/24_059/images/magnit.jpg
(магнит) 8-)
:razz: :razz: :razz: Тва ме разби..
По темата:
Какво толкова сложно има да му напишеш едно "здр" като начало в скайп,след това да си лафите? Непринудено е. А щом сте съученици действа и стария номер:питай го до кой урок сте примерно по география ии така ще завържеш разговор. Ох,знам ли... Само бъди по-смела! Успех. =]

bobito_th
06-20-2010, 12:14
Здравейте ! :) Аз обичам едно момче ,но той не ме забелязва .Като цяло сме само съучеици. Не сме имали много разговори, даже почти сме нямали :-# Знам ,че трябва да го заговоря по някакъв начин, но съм прекалено срамежлива... Имам му скайпа (не смея да му пиша ](*,) ) и домашния телефон (не смея и да му звънна ](*,) )
ПЛС ХЕЛП :smt100
;-) Именно...
не й давам повече от 12 :lol:

izlishna
06-20-2010, 16:24
Каква е тая обич без никакви контакти, незнам :-o :neutral:

DaemonBoy
06-20-2010, 16:26
Каква е тая обич без никакви контакти, незнам :-o :neutral:Детинска :lol:

izlishna
06-20-2010, 16:32
Каква е тая обич без никакви контакти, незнам :-o :neutral:Детинска :lol:

Или по-точно въображаема ;д :lol:

problem4ety
06-20-2010, 16:32
обичаш някой без да се вижате почти не си говоритее .. е тфа не е обич! просто си го харесала по силно и мисълта че не сте заедно те кара да си мислиш,че едва ли не го обичаш..
почни лека по лека да го заговаряш в даскало ,да му пишеш по скайпа ии някфи такиваа.. и нещата можат да се получат ако и той те хареса!
аа между другото на колко си.. ? :)

EndlessVoid
06-20-2010, 16:45
Единственото решение е да почнете да си говорите :D По-добро от това никъде няма да намериш :D

SummerDream
06-20-2010, 17:02
Имам му скайпа (не смея да му пиша ](*,) ) и домашния телефон (не смея и да му звънна ](*,) )
ПЛС ХЕЛП :smt100

И кво..ние ли да му пишем вместо теб? >.< пф..

Bixel
06-20-2010, 17:29
няма ли очен контакт, няма шанс

p1rpl3princ3s
06-20-2010, 22:35
Каква е тая обич без никакви контакти, незнам :-o :neutral:Детинска :lol:

Или по-точно въображаема ;д :lol:

Може и да е такава :D
Даже нз как да го нарека!!! Може би наистина го харесвам много, но... просто откачам (буквално) като съм около него и се чувствам някак странно...




аа между другото на колко си.. ? :)
На 12 . Знам , че съм малка ,за да говоря за любов и т.н.!

ScarletBite
06-20-2010, 22:50
Пиши му бе! :-o

FuCkInBuBbLeGuM
06-21-2010, 06:14
Просто започни да му пишеш и нещата ще се наредят. Опознайте се малко. Ти кво очакваш като не се познавате да стане нещо. Разбери кво харесва - музика, филми, книги... Започни да общуваш с него. Покажи, че не ти е безразличен. Вместо да му пишеш ти седиш тука и пускаш теми... Хващай скайпа и не му мисли. А на живо ако е още по - добре.