PDA

View Full Version : Предизвикаване на цикъл...



Goddess
06-20-2010, 11:38
Знам, знам, че и преди е имало такива теми, четох и в гугъл, но...искам личен отговор. ;д Нещо изпитано, което знаете, че със сигурност действа и по възможност да не са хапчета...
За забавяне не ме интересува, искам да ми дойде по - рано и да свърши, за да ми е спокойно.

YaNcHeToOo
06-20-2010, 11:43
Не го прави..пририодата си знае работата! ;)

Goddess
06-20-2010, 11:47
Не го прави..пририодата си знае работата! ;)

Налага се...Пък и няма да го предивзвиквам с химии...не мисля, че ако ми дойде с 1 седмица или 5 дни по - рано ще е проблем за организма ми, пък и не съм първата, до сега май не съм чула за усложнения в последствие.. Може и да не съм права, знам, че не е хубаво, но наистина този път не искам да разчитам на природата да си свърши работата...защото ще си я свърши със сигурност...

POLLINA
06-20-2010, 11:49
тук намирисвам плаж море? затова ли е 8-)
най-добре се посъветвай с гинеколог
аз преди време ходих , защото не ми идваше и ми изписа едни хапчета ,от които ми дойде
ЦЕНЗУРА се казват :)

Редактирано от kalpazanka

Goddess
06-20-2010, 11:55
тук намирисвам плаж море? затова ли е 8-)
най-добре се посъветвай с гинеколог
аз преди време ходих , защото не ми идваше и ми изписа едни хапчета ,от които ми дойде
ЦЕНЗУРА се казват :)

Аха. 8-) Аз по принцип трябва да отида на гинеколог профилактично, но проблемът е, че няма кога да отида до личната...а и е на другия край на София. Със сигурност трябва и ще отида, но не се знае кога и затова ми трябват поне за сега някакви домашни "рецепти" в краен случай. Четох за пакетчета ванилия в кола или лимонада или една чаена лъжичка канела...

POLLINA
06-20-2010, 11:58
мии аз честно казано не вярвам на такива работи
пробвай с тия хапчета , на мен лично по никакъв начин не ми навредиха.. малко ти се доспива.. ама свиква се 8-)
те се пият 3 днимай само... с листовката пише :)

Goddess
06-20-2010, 12:07
Склонна съм да ги пробвам, но предполагам, че трябва рецепта..предписание от лекар ? :s Иначе колко г/д струваха ако помниш ? :)

POLLINA
06-20-2010, 12:23
3,55 8-)
ами за рецепта не знам.. пробвай може да мине и без нея:)

Goddess
06-20-2010, 12:59
Ще пробвам, пък дано върже. 8-) Мерси. :)

DariGandia
06-20-2010, 13:19
Аз съм пила ЦЕНЗУРА и има ефект гарантирам ти! А странични ефекти няма при мен. Пише че се пият 3 дена преди датата на която искаш да ти дойде... аз ги пия пет дена преди датата т.е 3 дена по 3 пъти на ден. :-) :) :) Късмет! :---)

Редактирано от kalpazanka

Sunshin3
06-20-2010, 13:24
А ако искам да предизвикам цикъла си 10дена преди да трябва да ми дойде попринцип? Много ли е?

POLLINA
06-20-2010, 13:27
отиваш на лекар и питаш

kalpazanka
06-20-2010, 14:08
Всички, споменали медикаменти в темата, да се чувстват генерално предупредени за депортиране в БАНгладеш!
И вземете прочетете правилата на форума! Досега смъртни случаи от тази дейност няма!!!