PDA

View Full Version : Как да спечеля момиче от моя клас???



jujeto1936
06-20-2010, 11:52
Значи аз съм на 17 години и от 6 години съм с това момиче в един клас.От началото когато бях в 5 клас си я харесах,но явно това е било моментно.От 1 година насам осъзнах,че страшно съм влюбен в нея.Много пъти съм си говорил с нея на тази тема,а тя винаги ми казва,че не иска да ходи с никого понеже нямала време,защото учим в Спортното,а тренировките наистина са доста тежки.Все пак на нея и остава 1 час след тренировка и в събота и неделя е по-цял ден свободна.Дали наистина не иска да има приятел или просто не иска мен.Вие как мислите.Само да кажа,че момичето е 92 набор,но просто е в края на годината.Какво ли не правя.Искам да съм с нея.Дори на няколко пъти съм ревал.Моля ви помогнете. :cry:

AniBG
06-20-2010, 12:07
Щом си ревал, значи наистина много държиш на нея! Ами аз немога да ти кажа дали това, което ти казва е вярно - не я познавам и незнам дали е способна на това! :? Най-добре го обсъдете още веднъж и се опитай да разбереш, какво й пречи да излиза с теб! :-o

SmilezZz
06-20-2010, 12:30
Наистина се опитай да разбереш,дали това е истинската причина,заради която не иска да е с теб..Разбери дали има някакви чувства към теб или ддз..УСПЕХ ти пожелавам

Vasoto129
06-20-2010, 16:12
братко казваи сичко дет ти е на сърцето аз и аз съм в спортното Васил Левски и аз съм имал по 1,2 часа макс да обръщам вниание много съм брал проблеми за тази си възможност,но и да имах 10 мин. на ден исках да ги прекарам с нея струваха ми се най-прекрасните в живота ми но тя беше от др училище и неуспя да ме разбере че спорта е моя начин на живот моята любов и че саутборниците ми са семейството и ми пука за всички тях,ти поне имаш удоволствието да сте в едно училище и да бягате на някуф полгон ще го правите заедно :) :) :) :)
УСПЕХ ТИ ПОЖЕЛАВАМ НАЙ-ИСКРЕНО.