PDA

View Full Version : Дайте идея моля ви ;(



bloodyF
06-20-2010, 11:54
имам контролно по логика във вторник
обаче има една таблица която ми трябва,но е много дълга и не мога да я науча ..а не знам на кой чин ще седя...
дайте идея как да успея да препиша че ми е много важно


п.п. знам че ще кажете научи я..ама не мога..дълга е а и имам още 10000 неща... :(

ltgreen
06-20-2010, 19:17
Слагаш си чантата и др глупости на масата, и без да се притесняваш потиш и трепериш си вадиш пищова и преписваш. До сега проблеми съм нямал.

Anonimen00
06-20-2010, 19:22
или на бутилка от кола си лепваш от към тебе баблицата в и така , ддз

WaterLilly
06-20-2010, 19:24
Един приятел си снима на телефона и после гледа от него. Но зависи какъв ти е телефонът, де.

Crazytu
06-20-2010, 19:29
Един приятел си снима на телефона и после гледа от него. Но зависи какъв ти е телефонът, де.
И аз съм така по химия. Телефоните с touch screen са идеални за такива работи. :)

bloodyF
06-21-2010, 06:39
тия идеи отпадат,защото на чина не трябвало да има нищо освен лист и химикал :o а телефона..може би .. :/

мерси все пак :-)

amk933
06-21-2010, 08:49
Слагаш си две поли...на долната нареждаш пищовите, с горната (една идея по-дълга) ги покриваш и си свиркаш. 8-) И сядаш на по заден чин.

xWandereRx
06-21-2010, 11:17
отиваш да си я преснимаш, обаче казваш да ти намалят размера
вземаш едно кабърче и с него прикрепяш таблицата ПОД чина т.е. на плота на който пишеш, обаче не много силно - правиш го така, че да можеш да си въртиш таблицата -> когато има опасност да те види я завърташ към чина и тя се скрива, а когато можеш я завърташ към себе си и преписваш 8-)
не съм го пробвала, но майка ми ми е казвала, че работи 8-)
е то зависи и от преподавателя де 8-)
успех

fogdog
06-21-2010, 11:37
отиваш да си я преснимаш, обаче казваш да ти намалят размера
вземаш едно кабърче и с него прикрепяш таблицата ПОД чина т.е. на плота на който пишеш, обаче не много силно - правиш го така, че да можеш да си въртиш таблицата -> когато има опасност да те види я завърташ към чина и тя се скрива, а когато можеш я завърташ към себе си и преписваш 8-)
не съм го пробвала, но майка ми ми е казвала, че работи 8-)
е то зависи и от преподавателя де 8-)
успех

Баси яката майка имаш! Мойта ше ме убие ако разбере ча ползвам пищови. А за пищова: една приятелка разправяше че си е купила коректор в шишенце и отлепила част от обвивката му и тя вече не може да се залепи. Отвътре лепнала хартийката с отговорите и я похлупила с отлепената част която има парченце тиксо да може да се отваря и затваря и така отваря го когато даскалите не гледат и като минат си го затваря а и предполагам че ще ти позволят да си оставиш коректора на чина а ако не стане слагаш пищова под чорапогащника или ако носиш очила в калъфчето и като мине даскала си го закриваш с кърпичката за чистене.

anonymous546178
06-21-2010, 11:47
егати сложните схеми... вие ще си научите за 5 мин а пищова го правите 2 часа...
днес са чисто царски пищов си направих класното по англииски.. само откъснах листа от нас и и го предадох