PDA

View Full Version : ЯЙЦЕ



anita_blake
06-20-2010, 13:01
някой ще ми обясни ли как се правят печати с яйце, стават ли добре и с какво се рисуват- мастило или акварелен молив? :-D :-o

viqnkababyy
06-20-2010, 13:57
Съжалявам, кукло, незнам :o

DinViesel
06-20-2010, 14:53
wtf ?! :D печат с яйце.. за пръв път чувам за такова животно

fogdog
06-20-2010, 15:22
wtf ?! :D печат с яйце.. за пръв път чувам за такова животно
и аз така, иначе ми е любопитно, ще следя темата :-|

SmilezZz
06-20-2010, 15:33
Аз съм чувала..Даже един приятел преди си беше правил доста печати,но не знам как се прави

zero
06-20-2010, 16:26
Не съм пробвал, но дукато печата ее "пресен" взимаш едно току що сварено яйце още топло дори иии натискаш върху печата, след това на медицинската бележка стават няколко печата :D

anita_blake
06-20-2010, 16:38
а аз се чудя дали, понеже нямам пресен печат :D да си нарисувам 1 на бял лист с писец (заради мастилото) и после с топлото яйце :P а за метода с индиго какво ще кажете ?

zero
06-20-2010, 16:46
а аз се чудя дали, понеже нямам пресен печат :D да си нарисувам 1 на бял лист с писец (заради мастилото) и после с топлото яйце :P а за метода с индиго какво ще кажете ?
Имаш ли принтер ??? За предпочитане Лазерен ?

anita_blake
06-20-2010, 16:58
не :?

zero
06-20-2010, 17:05
не :?
Можеш да си направиш печат ... :)
С кожа по-дебела върху дървено трупче
ноо си е голяма играчка :/

anita_blake
06-20-2010, 17:07
нещо не разбирам слагам кожата в/у трупчето и рисувам с писец ли ? :-o

anita_blake
06-20-2010, 17:14
чудя се с индиго, ако се прекопира дали няма да стане добре 8)

zero
06-20-2010, 20:42
чудя се с индиго, ако се прекопира дали няма да стане добре 8)
Не знам :/ не съм пробвал :) аз по принцип не се занимавам с такива далавери :D xaxa просто имам доста приятели, които печатат .. едни със печати за по 60-70 лева, други с печати от майките/бащите им, с правени печати с принтери, с яйца и още суматии простотии :)
На мен винаги личната ми е давала бележки за по колкото искам :) а и не съм злоупотребявал :)
БТВ: Добрич е на 1во място по отношение на отсъствията :D тей, че знай, че със запознат човек говориш ;D аа ии до колкото знам при нас са най-евтини тарифите на бележки :Д

anita_blake
06-21-2010, 12:11
някой да е чувал за фирма "Девира" :-o :-o :-o http://it-light.net/forums/index.php?showtopic=493 <- очевидно правят фалшиви печати :D

museebedvenevidi
06-21-2010, 12:17
НЕ се очудвам,че може да се водиш мъртав,България всичко е възможно.

anita_blake
06-21-2010, 14:45
чудя се с индиго, ако се прекопира дали няма да стане добре 8)
Не знам :/ не съм пробвал :) аз по принцип не се занимавам с такива далавери :D xaxa просто имам доста приятели, които печатат .. едни със печати за по 60-70 лева, други с печати от майките/бащите им, с правени печати с принтери, с яйца и още суматии простотии :)
На мен винаги личната ми е давала бележки за по колкото искам :) а и не съм злоупотребявал :)
БТВ: Добрич е на 1во място по отношение на отсъствията :D тей, че знай, че със запознат човек говориш ;D аа ии до колкото знам при нас са най-евтини тарифите на бележки :Д
а тея печати от 60-70 лева от къде са правени, смисъл на мен навсякъде ми искат документ :-x :-x :-x :-x :-x :-x

zero
06-21-2010, 20:21
чудя се с индиго, ако се прекопира дали няма да стане добре 8)
Не знам :/ не съм пробвал :) аз по принцип не се занимавам с такива далавери :D xaxa просто имам доста приятели, които печатат .. едни със печати за по 60-70 лева, други с печати от майките/бащите им, с правени печати с принтери, с яйца и още суматии простотии :)
На мен винаги личната ми е давала бележки за по колкото искам :) а и не съм злоупотребявал :)
БТВ: Добрич е на 1во място по отношение на отсъствията :D тей, че знай, че със запознат човек говориш ;D аа ии до колкото знам при нас са най-евтини тарифите на бележки :Д
а тея печати от 60-70 лева от къде са правени, смисъл на мен навсякъде ми искат документ :-x :-x :-x :-x :-x :-x
До колкот знам 1 афер от офиз 1 зи фзе :}