PDA

View Full Version : Трениране на футбол



jokercan
06-20-2010, 14:51
Здравейте хора :) Когато бях на 15 (сега съм почти на 19) тренирах футбол до 17 години ,но в един мач ми се счупи крака и спрях да тренирам и сега както казах почти съм на 19 и върпосът ми дали има някаква възможност да тренирам пак някъде ,много обичам футбола :( :( Ако знаете нещо по въпроса моля ви помагайте .

yakuza_
06-20-2010, 15:06
Щеше да ме е срам да съм почти на 19 и да напиша дума накрая с "Ъ".

SemperFidelis
06-20-2010, 15:33
От много неща зависи, но на тея години като юноша няма как да те вземат. Трябва да ходиш на проби в "В", "Б', окръжните групи. Но първо трябва да отидеш на лекар, да видиш дали счупването ще ти ползволи да тренираш. А бе сетил си се ти на кога да ходиш... Пробвай и късмет.

iLovePussyJuice
06-20-2010, 18:41
Не си е работа...аз 7 години играх в Левски, подобно нещо ме извади от футбола...операции...

Не си е работа...ще те изпотрошат, тия не са футболсти...аз пробвах, но няма много смисъл и не мисля да продължавам

всъщност ако не пушех, пиех и не бях натрупал няколко излишни килца, за което аз съм си виновен естествено 8-)

не е като да не мога да спра да пуша и да пия и да вляза във форма, но вече е късно за професионален (сериозен) футбол..
а във В група просто няма смисъл :)

Ритай си с приятели, завърши, намери си готина работа... :)

Нищо не ти пречи да опиташ де, особено ако си наистина много добър :)

jokercan
06-20-2010, 20:55
Ми ще опитам ,но нз къде да отида ? Или на проби в някакъв отбор ,но как те приемат за проби нз :S

SemperFidelis
06-21-2010, 11:03
Трябва някой да те изпрати на проби, а ако не е в отбора в който си играл като юноша ти трябва служебна бележка, че клуба в който си бил като юноша няма финансови претенции към клубът в който отиваш ако подпишеш договор. Другото, което трябва да говориш с треньори и евентуално те да те вземат на проби - там за 2 седмици, 2 месеца или каквото преценят.