PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е...



Vasoto129
06-20-2010, 15:33
Искам да попитам,случвало ли ви се е да паднете духом по време на тренировки просто,защото нищо не се получава и как се вдигате мс преварително. :) :) :)

awerw
06-20-2010, 15:40
еми случвало ми се е ама като знам че трябва да го направя и си го продължавам

Chacho
06-20-2010, 18:43
На всички ни се е случвало. Има много начини да се мотивираш, за мен най-важно е да съм наясно, че не мога всеки ден да прогресирам. Разбира се, че целта на тренировките е да се развиваш, но има дни в които се представяш по-лошо от други. Ако не тренираш обаче е дори по-зле. Затова стискаш зъби и отиваш да тренираш, въпреки неуспеха. Аз пусках тема за мотивацията в тренировките, най-добра работа си върши музиката. Филмите също не са лошо. Книги, снимки на кумири. Напомняй си целите, сигурен съм че ги визуализираш. Като се сетиш кое гониш и знаеш, че само времето и упоритостта те дели от това, няма как да не отидеш и да разглобиш залата от упражнения. Пък и ако много се отчаяш, приятелите ти могат да те насърчат. Говори с някой, които също тренира, дали и той е минавал през такъв период. Две приказки на живо може много да постигнат. Успех! :>

ПС: Горещ съвет. Не се сравнявай с другите, ако го правиш.
ПС2: Andreea Banica & Dony - Samba. Много яка песен за тренировки :)

vaseto0o
06-20-2010, 19:57
http://www.vbox7.com/play:7443f5b7 <- тва е решението майна 8)

CCCPSambo
07-02-2010, 14:49
много ясно то на кой ли не се случва, работата е да си кажеш майка му да е*а аз не го правя за тоя дет клати клоните и продължаваш напред(така си казвам и когат се чуда дали да отида на трен)

nataliiiiii
07-05-2010, 10:33
еми случвало ми се е ама като знам че трябва да го направя и си го продължавам

tItEufFf
07-05-2010, 17:39
Случи ми се веднъж, когато адски ме болеше главата .. Тогава дори не успявах да преценя кога трябва да ударя топката и тя минаваше над мен. Също и за атаките "фикс" трябва да съм адски бърза и бях убедена, че давам всичко от себе си, а треньорът ми казваше ' престани да се разхождаш по терена ! "
Беше ужасно, добре че беше приятелски мач.

ibojilow
07-05-2010, 20:12
Еми то като не ти върви не ти върви и това е .. И да се молиш няма да ти тръгне, казваш си.. Днеска не се представих много добре, но утре ще трябва! Отиваш на тренировка концентриран и правиш това което трябва! Помни, че тия неуспехи са породени от други фактори.. Ако не си се наспал, не си се наял или си преял, проблеми, момичета, глупости ..

Krischu
07-18-2010, 23:54
Не ми се е случвало.
Добрите резултати идват с много тренировки,така че
keep walking :D