PDA

View Full Version : Аз, той, те и всички други. :D:D



cherinka
06-20-2010, 19:15
Здравейте!
С моето "злато" вече сме от около 3 месеца заедно (велико постижение от моя страна).
Да, нооооо! Като оставим на ръка слабите чувства от моя страна към него и по-силните негови чувства към мен всичко е точно. Опитах да сменя типа си мъже с него и въпреки, че не изпитвам кой знае какво към него бях чела някъде, че понякога любовта идва с времето. :)

Та така. Той е в пъти по-сериозен от мен. Аз си имам друг живот, различен от него. винаги излизам с много и най-различни хора. Поддържам връзки с абсолютно всичките си бивши гаджета (всякакви връзки). Естествено, не съм и очаквала щом аз не мога да си седя мирно на гъза, че той ще го прави. :)

Ето го и проблем. Говори се, че жените като изневерявали влагали чувства. Е, да, но при мен не е така. Харесвам си него, искам си него, а другите са просто да запълват явно някаква празнина вътре в мен.

Най-добрата ми приятелка е с най-малкия му брат. Оттам се запознахме и с въпросното ми "златинце".

Онзи ден я нарекал "кучка", на въпросът ми защо тя отвърна "защото му казах, че съм ти казала за онази руса шаврантия". Хи-хи.

Ква е ситуацията. "Русата" има дългогодишна връзка, запознали се със "златото" докато и той имал дългогодишна връзка и оттогава насетне само се чукат. (към днешна дата)

Милият сега е много гузен. А аз адски ядосана.

Стигнах до извода, че една изневяра не е изневяра когато се пази в тайна (това още преди дори да го срещна). Защо мисля така?
Ми и тати е изневерявал на мама, положението вкъщи беше точно, докато тя не разбра. Тати си се грижеше за мен, за нея, за всичко в нас, за себе си. Ама е..на'... мама разбра и сега са разведени, а баща ми попринцип няма планове за общо бъдеще с онази женица, която дори аз не мога да трая.

та, значи, проблемът ми какъв е? Много съм цапнато в устата, още не сме се виждали откакто той знае, че аз знам, само по телефона се чуваме, и аз се държа доста дръпнато и той го усеща. Поради цапнатостта ми посъветвайте ме какво да правя?
Все си мисля, че като се видим ще изтърся някоя простотия от рода на "Мило, ще се боядисам и аз руса" 8-) и т.н.
Сърце не ми дава да му спретна скандал, щото и аз не съм кой знае колко чиста, но за него съм самото непорочно ангелче. :-P

:oops:

Дразня се адски много! Дори в момента се сещам как на няколко пъти грам зор не ми е давал за секс...кво ли си е викал "Тая щом не ще, онаА другата ша ще"... :o
Мръсник! Бясна съм му!

Трябва да разговаряме на тая тема. Не трябва да оставяме нещата така, щом той знае, че аз знам. :lol:

Иначе ми е в плюс гузната му съвест. :-D Повече глезотийки ще получавам, повече комплименти, подаръци, а-у, туй-онуй. :-P

3oPuTy
06-20-2010, 19:29
Значи на теб не ти пука,че му изневеряваш,но когато и той го е направил си бясна?!
ХаХ ... Малоумна работа :?
Извинявай ама на тоя свят важи принципа "Както искам да се държат с мен,така и аз се държа." ... В твоя случай е точно така.
Между другото ако той е казал на приятелката ти "к*чка" не ми се мисли,какви епитети ще използва за теб,когато/ако разбере с колко си му изневерявала :razz:



П.П.Т'ва вашето не е връзка,а по-скоро сте на принципа "приятели с привилегии" :)

anonymous708973
06-20-2010, 19:29
Да видим дали съм разбрала... твоите изневери не се броят, защото не са излезли наяве, но за неговата ще му съдереш 10 кожи от гърба?

Дръж се като човек и се разделете... обаче да тормозиш момчето, при положение, че самата ти си същата, е доста нечестно, не мислиш ли? :x

babity
06-20-2010, 20:03
Чери, ти си моя идол!!!!

Princessani
06-20-2010, 20:04
Да видим дали съм разбрала... твоите изневери не се броят, защото не са излезли наяве, но за неговата ще му съдереш 10 кожи от гърба?

Дръж се като човек и се разделете... обаче да тормозиш момчето, при положение, че самата ти си същата, е доста нечестно, не мислиш ли? :x ми то и за това господ "събира'' именно ,защото са еднаква и двамата си изневеряват :D ,разликата е кой повече :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fortkn0x
06-20-2010, 20:33
3oPuTy и PinkPan7her са най-прави,а аз ще кажа само,че ти си някаква наивна кучка ... :-x :booooomb:

anonymous708973
06-20-2010, 20:33
Чери, ти си моя идол!!!!

Като си решила да го пишеш с големи букви, барем да беше вярно. :?

Абе, едно е да имат отворена връзка, друго е тя да се прави на света вода ненапита и да разчита на гузната му съвест. Патка. 8)

Lyubeto
06-20-2010, 20:40
Айде "моралистите" се обадиха , но никой по проблема.. :D
Според мен продължавай да се държиш така дръпнато , не му говори много много - да разбере ,че си сърдита и ядосана. После вече сигурно ще последва някой разговор , но ти пак си мери приказките.А бе лесно е , всичко опира до малко самоконтрол. :D

tuzaro
06-20-2010, 21:36
тоя ли те би е майна

cherinka
06-20-2010, 21:49
Moeто не е изневяра. Капишшшшшшш?

Грам нищо не разбрахте.

След като се знае за моето знание, от мен се очаква някаква реакция. Някакво действие. Аз него съм го видяла на какво е способен само защото пред него един се опита да ме целуне. Бая бой изяде момчето после.

Имам си обичка на ухото и вие много добре трябва да знаете, че една жена винаги трябва да си има резерви.

зоре, това "кучка" го е казал на бъзик, все пак и мен някой да ми издаде тайна и от моята уста ще се изсипят куп подобни нарицателни, които едва ли ще бъдат на бъзик дори.

Проблемът, за десети път обеснявам, е, че той знае, че аз знам.
Нещата щяха да бъдат много по-лесни ако не знаеше, че аз знам. Тогава щях да си мълча пред него. Докато сега от мен такова мълчание не може да се получи, понеже представете си - вие изневерите на партньора си, знаете, че знае и пред вас си мълчи, дори не повдига тази тема. Няма ли да го помислите за слабохарактерен?

Васе, не.

winterfresh4o, хайде обратно на село. :-$

babity
06-20-2010, 21:53
Лол , защо се преместих в Пловдив , града на к***те.А относно проблема- намери някое негърче да запълни прекалено голямата ти дупчица , която гордо нарече "празнина".

Добре, че на тоя свят има кypви само в Пловдив, майна.

А розоватапантерка да не ми дава наставления ако обича. Ти кат' си по - добра, майна, почни да даваш уроци... само че на някой друг.

YouDontKnowMe
06-20-2010, 22:03
Признай си за изневерите, нека той да признае за неговите. При следващото му кръшкане - насоли го както ти си знаеш.

bogzfaggot
06-20-2010, 22:11
Вие не разбирате,че има хора,които си изневеряват ей така,просто за спорта.В това няма нищо лошо,това не означава,че нямат чусвтва.Не знам какво да те посъветвам.Кажи му,че знаеш и се разберете.

ShtrudeL
06-20-2010, 22:47
Човече ти си пич. Няма да го кажа на друг в тоя форум така че е много. ^^

Linns
06-20-2010, 22:52
Въъъйййй..

kalpazanka
06-21-2010, 06:13
.....Докато сега от мен такова мълчание не може да се получи, понеже представете си - вие изневерите на партньора си, знаете, че знае и пред вас си мълчи, дори не повдига тази тема. Няма ли да го помислите за слабохарактерен?
Ако аз съм в подобна ситуация, няма да го мисля за слабохарактерен, а ще треперя и ще си търся скривалище, в случай че реши да си отвори устата. Мълчанието в тази ситуация не е вестител на нищо добро.

Princessani
06-21-2010, 08:47
Заради такива като теб изгаряд невинни момчета ,то и за това останаха толкова малко свестни момчета.Аз ако съм на приятеля си ще те ч*кам и ще те бия :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: .Място на гъза не си намери като знаеш ,че ти му изневеряваш, какво искаш от него ?! Мислиш ли ,че вече той незнае каква си ?! От такива като теб вече ми се повдига .ТИ си тази ,която се чука с други ,ама той като го направи трябва да бъде виновен?! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb:

cherinka
06-21-2010, 09:14
:-o

3oPuTy
06-21-2010, 09:27
И защо твоето да не е изневяра като сама казваш,още в първия си пост,че си му изневерявала (вярно,не в прав текст,но е очеИЗВАДНО от 2 и 3 абзац)?!
Освен това,защо не се позамислиш ... Как така 10-тина (ако не и повече) човека не са разбрали темата ти?!Явно ти не можеш да обясняваш,както трябва.Или просто си прибавила прекалено много допълнителна информация,която в случая е ненужна ... освен ако не искаш мнения и по нея.
Да не говорим,че той няма как да те помисли за слабохарактерна,само защото си мълчала :? Не е толкова трудно да му кажеш "Майната му,случило се е веднъж - к'во толкова?!" и да си продължите напред.

MishaBabyy
06-21-2010, 10:11
Хух,и щом твойто не е изневяра.защо пък и неговото да е?Ами ако той е същия като теб? :?

YouDontKnowMe
06-21-2010, 10:17
Много морал, много нещо в тази тема.
Аз пак предлагам да си изчистите сметките. Изневерявайте си ,обаче си казвайте. Т'ва скришом е много кофти работа, преди го правех и все се криех.На скоро леко кръшнах, но веднага си казах. И сега всичко е наред при нас поне.

Princessani
06-21-2010, 15:19
Много морал, много нещо в тази тема.
Аз пак предлагам да си изчистите сметките. Изневерявайте си ,обаче си казвайте. Т'ва скришом е много кофти работа, преди го правех и все се криех.На скоро леко кръшнах, но веднага си казах. И сега всичко е наред при нас поне. егати и връзката дето ще имат да си изневерят и ,че и да си казват :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: по тъпо нещо няма на къде... Каква е тая тяхната любов ?! Егати к*рвенските номера дето правите ... честно такива като вас за нищо не ставате :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x

cherinka
06-21-2010, 18:24
:-o


Като си тръгнала да поправяш, вземи да поправиш и "нестава". ;)

Зори, избоде ми очите с това червено, че и болднато...

izlishna
06-21-2010, 18:31
:-o


Като си тръгнала да поправяш, вземи да поправиш и "нестава". ;)

Зори, избоде ми очите с това червено, че и болднато...

Не съм тук за да поправям правописните грешки на другите, или да ги уча на български, поправих тази дума която ми се наби най-вече на погледа и винаги съсм се дразнила като я видя грешно написана, съжелявам за избождането на очите ти, но това е моето мнение и толкова по въпроса от мен.. Искате мнения, като ги получите пък се оплаквате.. какви хора само :)

Vasoto129
06-21-2010, 21:35
не наранявай момчето щом е сериозен държи на теб знчи те обича адски много :) :)

babity
06-21-2010, 23:35
Искам още веднъж да кажа, че Черинка буквално продължава да буди все повече и повече уважение в мен. (Изобщо не го казвам в ироничния смисъл, напълно сериозна съм) Доколкото аз разбрах искаш просто да утихне работата, нали така? Ако смяташ да продължиш да си с този човек можеш да го подложиш на адски мъки за седмица-две, а после да се направиш на великодушна, да му кажеш "Айде, от мен да мине" и цялата работа да ти остане просто коз в ръцете за някогашни ваши евентуални скандали, в които да го караш да се чувства виновен и да отстъпва. Ако не мислиш да имате съвместно бъдеще... е ясно.

3oPuTy
06-22-2010, 00:09
Зори, избоде ми очите с това червено, че и болднато...
Миии или свиквай,или не ми чети мненията ;)

cherinka
06-22-2010, 09:11
Аууу! Колко заплашително...

YouDontKnowMe
06-22-2010, 10:04
Много морал, много нещо в тази тема.
Аз пак предлагам да си изчистите сметките. Изневерявайте си ,обаче си казвайте. Т'ва скришом е много кофти работа, преди го правех и все се криех.На скоро леко кръшнах, но веднага си казах. И сега всичко е наред при нас поне. егати и връзката дето ще имат да си изневерят и ,че и да си казват :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: по тъпо нещо няма на къде... Каква е тая тяхната любов ?! Егати к*рвенските номера дето правите ... честно такива като вас за нищо не ставате :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x
Както обичам да казвам - глупаво е да съдиш хората заради интимният им живот. Така де, не всички са с твоите принципи и разбирания. За теб е вярност двама души да не си изневеряват, за мен пък е да са до болка прями и да не си налагат ограничения,да проявяват разбирания.
Не сме на 30 , нямаме семейства,не сме тръгнали още да ги градим.
Имам различни разбирания за нормалната и спокойна семейна среда,които , хващам бас, че са различни от твоите, така , че няма какво да си говорим.Така де, ти не можеш да разбереш и не можеш да допуснеш до себе нещо, което не ти изнася, с което не си свиканала т.н., в смисъл, нормално е да не разбираш cherinka . По-добре не се включвай в темата. Мнението ти е "хейтърско" , не е на място. Пъки така и така не разбираш и за какво става дума.

Shely
06-22-2010, 10:18
Колко много съм изчел в тоя форум не е истина... ама на такова нещо не бях попадал до сега :shock:
cherinka - а бе що не си признаеш на златото ти за изневерите...
Добре сгрешили сте и двамата, но кофтито в случая е, че той не знае за тойте изневери, и сега ще му се цупиш и ще го хулиш, което не е честно.
А ако те обичаше толкова много, едва ли щеше да ти кръшка с оная русата :wink:
Дай да обобщим.
Чувствата ти не са силни към него, както неговите към теб, обеждаваш се че след времето ще го обикнеш... едва ли...
Кръшкате си и двамата... е за кво ви е тая връзка? 8-)

Duvessa
06-22-2010, 10:33
Не е много правилно според мен да съдите черинка главно. Той изневерява, тя също, двамата крият един от друг. Случва се така обаче, че тя разбира. Реакцията й е нормална. Какво очаквате от нея, да каже „аз също ти изневерявам, ок, квит сме” ?! О.О Ако пък си мълчи, защото смята, че не е правилно да го съди, при положение, че и тя прави същото като него, той ще го възприеме по друг начин. Веднъж минал номерът, ще даде почва за бъдещи изяви.
Все пак ситуацията си е гадничка. Черинка, според мен имаш два вариянта- или отстоявай привидно достойнството си 8-) , прави се на наранена, ако си готова да се справиш с гузната ти съвест от тези ти действия (защото пък ако някога в бъдеще стане непоносимо и си признаеш за изневерите ти, лицемерието ще лъсне в целия си блясък и последствията изобщо няма да ти харесат) или си ги признай още сега, ако няма да си способна да се справиш с чувството ти за вина и започнете „на чисто”, ако изобщо това е възможно.
И все пак, признатата изневяра не е по-малко аморална от непризнатата. Веднъж задоволила нагоните си и извършила предателството, нямаш изход назад. Признаването на изневяра не е геройство или признак на смелост, а просто следствие от изяждащо чувство за вина. Това няма да промени по никакъв начин свършения факт. От друга страна обаче, ако си премълчиш и запазиш страданието от извършеното единствено за себе си, поне можеш да спестиш цялата история с терзанията и нараненото его на половинката си. Ти си решаваш. 8-)
Морал не ми липсва, просто се старая да бъда обективна. Нереалистично е да се хвърляме в илюзии за перфектната любов.

Duvessa
06-22-2010, 10:38
А той да не би да е светец? От разказа си личи, че и двамата са далеч от това определение. Щом им е добре заедно, защо да не се постигне някакъв компромисен вариянт, в който да запазят връзката си и да минат през възможно най-малко страдания? Не очаквам да ме разбереш. 8-)

Shely
06-22-2010, 10:43
А той да не би да е светец? От разказа си личи, че и двамата са далеч от това определение. Щом им е добре заедно, защо да не се постигне някакъв компромисен вариянт, в който да запазят връзката си и да минат през възможно най-малко страдания? Не очаквам да ме разбереш. 8-)
Да разбирам те... Не го защитавам, щото пича си е виновен, ама тя да се прай на светица пред него при положение, че и тя си е виновна...
Викаш да запазят "връзката" си... е това може ли да се нарече връзка... кръшкат си, и се прават на приятно разсеяни... някак странно ми е...

Princessani
06-22-2010, 10:45
Много морал, много нещо в тази тема.
Аз пак предлагам да си изчистите сметките. Изневерявайте си ,обаче си казвайте. Т'ва скришом е много кофти работа, преди го правех и все се криех.На скоро леко кръшнах, но веднага си казах. И сега всичко е наред при нас поне. егати и връзката дето ще имат да си изневерят и ,че и да си казват :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: по тъпо нещо няма на къде... Каква е тая тяхната любов ?! Егати к*рвенските номера дето правите ... честно такива като вас за нищо не ставате :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x
Както обичам да казвам - глупаво е да съдиш хората заради интимният им живот. Така де, не всички са с твоите принципи и разбирания. За теб е вярност двама души да не си изневеряват, за мен пък е да са до болка прями и да не си налагат ограничения,да проявяват разбирания.
Не сме на 30 , нямаме семейства,не сме тръгнали още да ги градим.
Имам различни разбирания за нормалната и спокойна семейна среда,които , хващам бас, че са различни от твоите, така , че няма какво да си говорим.Така де, ти не можеш да разбереш и не можеш да допуснеш до себе нещо, което не ти изнася, с което не си свиканала т.н., в смисъл, нормално е да не разбираш cherinka . По-добре не се включвай в темата. Мнението ти е "хейтърско" , не е на място. Пъки така и така не разбираш и за какво става дума. мойто мнение си е много на място ,просто за мен не може някой да казва ,че ме обича ,а след това да чука други.Един вид аз не му стигам ,че ще си го търси другаде.За какво тогава този човек ще е с мен?! Аз това питам след като му изневеряваш редовно ,за какво си с него ?! Това не е истинска връзка с някой ,а още по малко любов.След като аз не му стигам ,да си търси щастието другаде ,но няма да с мен.И всички сте курви ,които изневерявате по една или друга причина .Това е мое мнение.Като ти липсва нещо седни и поговори с този човек изяснете се какво не е наред и да се постарайте и двамата да се чувствате еднакво добре в тази връзка ,за какво е нужно да си изневерявате?

kalpazanka
06-22-2010, 10:47
Princessani, не е признак на добро възпитание да обиждаш наред във форум, само защото не разбираш нечие поведение. Занапред се въздържай от подобни нервни изблици.
Duvessa, като че ли най-реалистичен поглед имаш ти. :)

Duvessa
06-22-2010, 10:51
А той да не би да е светец? От разказа си личи, че и двамата са далеч от това определение. Щом им е добре заедно, защо да не се постигне някакъв компромисен вариянт, в който да запазят връзката си и да минат през възможно най-малко страдания? Не очаквам да ме разбереш. 8-)
Да разбирам те... Не го защитавам, щото пича си е виновен, ама тя да се прай на светица пред него при положение, че и тя си е виновна...
Викаш да запазят "връзката" си... е това може ли да се нарече връзка... кръшкат си, и се прават на приятно разсеяни... някак странно ми е...
Моите представи за връзка също не се припокриват с техните. Те, обаче, явно си имат други разбирания. Не можем да ги съдим, че се стремят да бъдат щастливи, всеки си има свой собствен път към щастието. Щом на двамата им е добре заедно, не виждам защо да приключват отношения, само защото на някои хора това не им се струва нормално.
Стига толкова офф-топик. :)

Shely
06-22-2010, 10:52
Shely написа:
Duvessa написа:
Не е много правилно според мен да съдите черинка главно. Той изневерява, тя също, двамата крият един от друг. Случва се така обаче, че тя разбира. Реакцията й е нормална. Какво очаквате от нея, да каже „аз също ти изневерявам, ок, квит сме” ?! О.О Ако пък си мълчи, защото смята, че не е правилно да го съди, при положение, че и тя прави същото като него, той ще го възприеме по друг начин. Веднъж минал номерът, ще даде почва за бъдещи изяви.
Все пак ситуацията си е гадничка. Черинка, според мен имаш два вариянта- или отстоявай привидно достойнството си Cool , прави се на наранена, ако си готова да се справиш с гузната ти съвест от тези ти действия (защото пък ако някога в бъдеще стане непоносимо и си признаеш за изневерите ти, лицемерието ще лъсне в целия си блясък и последствията изобщо няма да ти харесат) или си ги признай още сега, ако няма да си способна да се справиш с чувството ти за вина и започнете „на чисто”, ако изобщо това е възможно.
И все пак, признатата изневяра не е по-малко аморална от непризнатата. Веднъж задоволила нагоните си и извършила предателството, нямаш изход назад. Признаването на изневяра не е геройство или признак на смелост, а просто следствие от изяждащо чувство за вина. Това няма да промени по никакъв начин свършения факт. От друга страна обаче, ако си премълчиш и запазиш страданието от извършеното единствено за себе си, поне можеш да спестиш цялата история с терзанията и нараненото его на половинката си. Ти си решаваш. Cool
Морал не ми липсва, просто се старая да бъда обективна. Нереалистично е да се хвърляме в илюзии за перфектната любов.

Ей тва най мразя... женските номера да се прават на светици Mad

Едно изречение написа .. И то - клиширано ... И аз мразя ограничени типове като теб, ама се сдържам.
То ти личи че се сдържаш...
Какво да не би в клишираните изкази да има нещо лошо? Или може би са много правилни? А на вас не ви ли омръзна да дъвкате и да се превземате "Ох Боже колко клиширано злучи" "Аман от клишета"
Да... от истината боли, знам...
Мрази ме колкото си искаш, не ми дреме :neutral: :neutral:

Princessani
06-22-2010, 10:53
Princessani, не е признак на добро възпитание да обиждаш наред във форум, само защото не разбираш нечие поведение. Занапред се въздържай от подобни нервни изблици.
Duvessa, като че ли най-реалистичен поглед имаш ти. :) Ненавиждам такива като нея по простата причина,че се прави на невинна ,а не е и ,че нейния приятел трябва да се чувства виновен и за какво ? :shock:

YouDontKnowMe
06-22-2010, 10:54
Като ти липсва нещо седни и поговори с този човек изяснете се какво не е наред и да се постарайте и двамата да се чувствате еднакво добре в тази връзка ,за какво е нужно да си изневерявате?
За теб ако изневярата е някакъв акт,който се изразява в това да флиртуваш, да се целуваш или да спиш с някого, за някои не е. Както казах, не сме на 40. И да говорите с човека, и да не говорите- като ти се иска нещо ново , поне за момент- няма лошо в това да утолиш любопитството.Различни хора сме. Все едно аз да те съдя, че си неграмотна.На теб може да не ти пречи.

YouDontKnowMe
06-22-2010, 10:58
Какво да не би в клишираните изкази да има нещо лошо? Или може би са много правилни? А на вас не ви ли омръзна да дъвкате и да се превземате "Ох Боже колко клиширано злучи" "Аман от клишета"
Да... от истината боли, знам...
Мрази ме колкото си искаш, не ми дреме :neutral: :neutral:
Не харесвам типове като теб. Не мразя конкретно теб.

Може "клишираните изрази" да са правилни според твоите възгледи, но според моите не са. Истината в случая е нещо субективно. Моята си една, твоята си е друга. Повярвай ми, не се засягам лично. Просто не е справедливо да се нахвърляте на авторката толкова хора.

Princessani
06-22-2010, 10:58
Като ти липсва нещо седни и поговори с този човек изяснете се какво не е наред и да се постарайте и двамата да се чувствате еднакво добре в тази връзка ,за какво е нужно да си изневерявате?
За теб ако изневярата е някакъв акт,който се изразява в това да флиртуваш, да се целуваш или да спиш с някого, за някои не е. Както казах, не сме на 40. И да говорите с човека, и да не говорите- като ти се иска нещо ново , поне за момент- няма лошо в това да утолиш любопитството.Различни хора сме. Все едно аз да те съдя, че си неграмотна.На теб може да не ти пречи. аз само изказвам мнение.Може да не си на 40 ,но нали в някой по -късен етап ще му родиш дете на този същия човек ....Какво семейство ще излезе от двама напълно незряли хора ,които гледат къде само да си задоволят нагона?!

YouDontKnowMe
06-22-2010, 11:08
аз само изказвам мнение.Може да не си на 40 ,но нали в някой по -късен етап ще му родиш дете на този същия човек ....Какво семейство ще излезе от двама напълно незряли хора ,които гледат къде само да си задоволят нагона?!
От къде знаеш , че ще му родя? Пътищата ни може да се разделят съвсем скоро.
Семейство. Майка, баща , дете. Майката и бащата си имат отделен личен живот, но всяка вечер се прибира вкъщи,не говорят за това. Излизат с половинките си , чувстват се добре, след това сеприбират вкъщи и са спокойни, Няма напрежение, няма скандали, няма търкания. Детето живее в спокойна среда, едновременно с това израства с правилната мисъл, че идеалното семейство , което описват във филмите и приказките не съществува. Пораства , жени се/ омъжва се, среща пречки, трудности, но не се отчайва, защото е възпитано с идеята да не идеализира реалността.

Друго семейство. Майка , баща, сестри. Майката и бащата - типични патриархални отношения - идеалното семейство на пръв поглед. Децата са възпитани с този модел и в крайна сметка какво става - едната сестра е с два развода, другата притежава семейство тип 1 . (по-горе).

И ми кажи какво е незрялото в тип 1 , като детето се чувства идеално там?

Всичко е много индивидуално, имам поглед върху още много семейства, но трябва да излизам и нямам време да пиша.

babity
06-22-2010, 12:03
аз само изказвам мнение.Може да не си на 40 ,но нали в някой по -късен етап ще му родиш дете на този същия човек ....Какво семейство ще излезе от двама напълно незряли хора ,които гледат къде само да си задоволят нагона?!
От къде знаеш , че ще му родя? Пътищата ни може да се разделят съвсем скоро.
Семейство. Майка, баща , дете. Майката и бащата си имат отделен личен живот, но всяка вечер се прибира вкъщи,не говорят за това. Излизат с половинките си , чувстват се добре, след това сеприбират вкъщи и са спокойни, Няма напрежение, няма скандали, няма търкания. Детето живее в спокойна среда, едновременно с това израства с правилната мисъл, че идеалното семейство , което описват във филмите и приказките не съществува. Пораства , жени се/ омъжва се, среща пречки, трудности, но не се отчайва, защото е възпитано с идеята да не идеализира реалността.

Друго семейство. Майка , баща, сестри. Майката и бащата - типични патриархални отношения - идеалното семейство на пръв поглед. Децата са възпитани с този модел и в крайна сметка какво става - едната сестра е с два развода, другата притежава семейство тип 1 . (по-горе).

И ми кажи какво е незрялото в тип 1 , като детето се чувства идеално там?

Всичко е много индивидуално, имам поглед върху още много семейства, но трябва да излизам и нямам време да пиша.

Да, да, да! Съгласна. Преди време имах възможност да контактувам със зрели, семейни хора от различни среди и разбирания. Трябва да кажа, че семействата от тип 1 са много по - спокойни и децата израстват в много по - добра семейна среда. Естествено, до един по - късен етап когато вече се очовечат и започнат да се формират като личности им се остава да вярват, че живеят в идеалното семейство.

Има и други семейства, в които партньорите са си напълно достатъчни и не се налага "кръшкане". А вече има и трети тип, които до толкова са се вкопчили и вманиачили в идеята за моногамност, че се опитват да се нагодят с всеки недостатък на половинката, да приемат всяка липса в създаденото семейство и тогава обстановката се нажежава, детето обикновено расте между едни скандали, драми и ревове, че даже нерядко и побоища, предизвикани от болна ревност.

Аз в темата не съм видяла някой да говори за смейство, така че доооста се поотклонихме от темата. Важното, както се каза по - горе е, че няма обективна истина. Има моя, твоя, на Жорето, на Пенка. Всеки си живее както смята за добре. Просто не е редно да съдиш хората, които не разбираш или да им натрапваш мнението си. Детинско е.