PDA

View Full Version : Душевен глад



Vasoto129
06-20-2010, 19:15
Има ли ли сте нужда проста да поседите на красиво място и да гледате пейзажа и да се изключите за малко от преследващите ви проблеми.
Помогнете с начини и места за ''изключването'' :) .

filmimilmi
06-20-2010, 19:56
Начини да се изключиш от реалността има много. Най-лесно е по време на сън. :) А за идеи къде, всеки си има индивидуални предпочитания. Разходи се сред природа с приятели или ако предпочиташ да се усамотиш, намери си място с хубав изглед и носи слънчеви очила. :) Виж из нета и за някакви техники за медитация ако решиш, че ти се опитва нещо ново и безопасно... Или пък просто почети някаква книга. Проблемите винаги ще те преследват каквото й да правиш. Просто си кажи, че в определен срок от време просто спираш да се тормозиш, да ти пука за каквото и да било и си дай почивка, а едва след това почвай наново да мислиш за старите проблеми... :)

malkataa
06-23-2010, 11:24
Колкото и глупаво да звучи наскоро ми се наложи да се кача на покрива,който не беше много висок,за да държа една антена,докато я нагласят нашите.Беше голяма жега долу,но като се качих и се загледах в птиците,които прелитаха над главата ми, вятъра подухваше много приятно и освен,че времето за мен спря не усещах и жегата.Друго невероятно преживяване е да легнеш под някое дърво и да мислиш за хубавите моменти от живота си. :) :) :)