PDA

View Full Version : разликата между натискане и флирт



lusytooo
06-20-2010, 18:42
тъъ като гледам из форумите когато някои каже чее харесва някои всички го съветват да флиртува и незнам си ощее какво ноо как точно определяте границата му безобидния флирт ии натисканетоо ..защотоо когато някои опитва да флиртува не винаги се получава успешно а в чуждите очи това може бии изглежда като натискане ... тъпичка тема но все пак за мен има значение :D

anonymous708973
06-20-2010, 18:45
За мен флиртуването е изкуство. Използването на погледа, на езика на тялото - да покажеш на другия задните си мисли... Разбира се, това не става от пияни тийнейджъри по дискотеки. :) Те се натискат. При тях няма флирт.

3oPuTy
06-20-2010, 18:46
При флирта нещата стават само чрез държане и приказки.
Натискането е след това,когато вече има някакъв физически контакт (не разбирай секс де).Тогава отношенията ви са на по-високо ниво от флирта.

DaemonBoy
06-20-2010, 18:47
Флиртовете са хубаво нещо, но когато и двете страни си знаят интереса....

DqVoLsKoJeLaNiE
06-20-2010, 19:16
Разликата е тънка и много лесно може да бъде прекрачена...Флирт е с помощта на езика на тялото, поглед и усмивка някой да те хареса, да се влюби с теб..., да те желае. Във флирта се използва нещо много по-дълбоко от красотата, използва се умът...желанието да се запознаеш с някой и евентуално да стигнете до интимност започва в умът...и ето тук е номера да съумееш чрез няколко погледчета и усмивки да предразположиш противоположната половина към същото желание...без да се подкрепиш с една водка "Флирт" за по-флиргаджийско настроение. :)

izlishna
06-20-2010, 20:09
Натискането е по-тежък стадий на флирт 8)

LovelyGirl
06-20-2010, 20:17
При флирта нещата стават само чрез държане и приказки.
Натискането е след това,когато вече има някакъв физически контакт (не разбирай секс де).Тогава отношенията ви са на по-високо ниво от флирта.

Съгласна съм.

BladeOfMySoul
06-20-2010, 20:18
Натискането е по-тежък стадий на флирт 8)

Да бе...а секса е "най-тежкия" му стадий. :?

Флирта е действие, чрез което, с помоща на невербална и вербална комуникация, показваш намеренията си към другия. Само че, аз под флирт, в истинския смисъл на думата разбирам действието, да се извършва и от двамата.
"Натискането" е изцяло физически контакт.

абе то не е много трудно да се различат 8-)

izlishna
06-20-2010, 20:23
Натискането е по-тежък стадий на флирт 8)

Да бе...а секса е "най-тежкия" му стадий. :?

Флирта е действие, чрез което, с помоща на невербална и вербална комуникация, показваш намеренията си към другия. Само че, аз под флирт, в истинския смисъл на думата разбирам действието, да се извършва и от двамата.
"Натискането" е изцяло физически контакт.

абе то не е много трудно да се различат 8-)

Сам го каза, защото няма голяма разлика :)

Флирт = Натискане = Секс, ето още веднъж стигна до моето мнение

BladeOfMySoul
06-20-2010, 20:27
Не си ме разбрала въобще. Не е точно така, но не мисля да спамя темата повече.

izlishna
06-20-2010, 20:29
Не си ме разбрала въобще. Не е точно така, но не мисля да спамя темата повече.

Това ще ти предложа и аз и ще допълня, че всеки си има право на мнение, затова не е нужно да спориш с когото и да е било :) Спирам да коментирам и да поствам ненужни отговори :)

valdesbg
06-20-2010, 20:35
Флирт = приказки + Body language
Натискане = палави ръце, устни и други част от тялото :)

SolemnityOfDeath
06-20-2010, 20:45
Флирта е действие, чрез което, с помоща на невербална и вербална комуникация, показваш намеренията си към другия.

Бул'з ай, ячиру. Идвай да учиш Реторика и комуникативни умения. ;D

Това е най-точното определение на флирта според мен.

YouDontKnowMe
06-20-2010, 20:55
Има ли значение кое какво е. Като че ли ще ви помогне тази информация да действате иначе.

BladeOfMySoul
06-20-2010, 21:07
SolemnityOfDeath

А тва за мен само, аз идвам ти ме чакай... 8-)